[Pomysł] Newsletter

Zaczęty przez bartsob5, 15 Styczeń 2008, 10:36

Czy podoba ci się pomysł na newslettera naszego zespołu, i czy chciałbyś go otrzymywać?

tak! to świetny pomysł! pisze się na to!
85 (88.5%)
pomysł niezły, ale ja nie chce tego dostawać
4 (4.2%)
szczerze to mi to wisi...
4 (4.2%)
niee, to głupi pomysł, ale może mnie przekonacie
2 (2.1%)
nie, nie, nie...
1 (1%)

Głosów w sumie: 96

Cyfron

Ja maturę z polskiego napisałem na 3 (próbna na 2) ;p Więc nie cwaniakuj  :-[

Troll81

OK Panowie i Panie. Ostatnie zgłoszenia przyjmuję i jutro cisnę mchl o wysyłkę newslettera :D

AiDec

Swietny biuletyn  :parrrty:



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81


Cyfron

a ja się doczepie  %)

chodzi o dodawanie do kategorii - zapominasz o spacji pomiędzy "|" i datą, przez co kategoria beznadziejnie wyglądała (już poprawiłem :) )

Cytat[[Kategoria:Biuletyny| 2010.03.]]

Troll81


Voice1980

 :parrrty: Dobra Robota Troll  8)

Troll81

http://www.boincatpoland.org/wiki/Biuletyn_Sierpie%C5%84_2010

Coś jeszcze dorzucić?? Bo po prostu mało się dzieje....

apohawk

Może wynik z wyścigu PG, jeśli PG będzie mieć wyniki na czas. Biuletyn spoko. Wakacje, nic się nie dzieje, a i czytać dużo ludziom nie będzie się chciało ;)
No good deed goes unpunished.

Cyfron

jak wyżej - mały ruch w interesie i dlatego nie ma o czym pisać.

Poprawiłem date zlotu - teraz dopiero się kapnąłem, że była głupio wpisana :)

Troll81


AiDec

Co jeszcze dorzucic: zawsze zachecaj do wyscigow i informuj o tych najwazniejszych. Wyscigi to dla wielu osob frajda, a poza tym... cos sie dzieje ;). To wlasnie dzieki wyscigom Twoje slowa:

Cytat: Troll81 w 27 Lipiec 2010, 17:29
Bo po prostu mało się dzieje....

nie sa prawda ;).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka


Troll81

A ma ktoś zestawienie wyścigów na sierpień?? ewentualnie wyniki wyścigów lipcowych?? Bo ja już gubię wątek...

Troll81

http://www.boincatpoland.org/wiki/Biuletyn_Wrzesie%C5%84_2010

Jak zwykle proszę o konstruktywną krytykę. Jak ktoś przygotuje zestawienie wyścigów za sierpień to dorzucę :D

Troll81

nikt nie ma żadnych uwag??

apohawk

W sekcji "Spadek":
CytatNasz drużyna spadła o jedno oczko w rankingach światowych. Ale nasza załoga się nie poddaje i zamierza twardo walczyć o należne jej miejsce w rankingach światowych.
1. Wydawało mi się, że ranking światowy pod względem total credits jest jeden. To, że jest serwowany przez kilka portali tego wg mnie nie zmienia. Inne rankingi to by były wg mnie wg RAC, World Cup, wyścigi PG, itd. A spadliśmy w total credits tylko?
2. Trochę razi to powtórzenie ("w rankingach światowych"), ale odpowiedniego synonimu Ci nie wymyślę. Może wywalić to w drugim zdaniu?

Informację o odkryciu w Einstein@Home wrzuciłbym na samą górę, po wstępniaku. Reszta ok.

P.S. Sorki, że wcześniej nie odpisałem  :shame:
No good deed goes unpunished.

Troll81

Poprawki naniesione. Jakieś jeszcze uwagi? Pytam serio, bo dziennikarz ze mnie żaden....  :shame:

apohawk

Poprawiłem jeszcze literówkę w "Nasz drużyna"  8) Mam nadzieję, że nic się nie rozjechało. Ja i edycja wiki...  %)
Za pierwszym razem nie zauważyłem  XD
No good deed goes unpunished.

AiDec

IMHO wszystko swietne.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

Może jeszcze dpoisac jakis news? nie z wszystkim jestem na bieżąco....

AiDec

Jedyne co mi przychodzi do glowy, to w3manie sie z newsletterem do konca wyscigu Prime. Wyscig zaraz sie zaczyna, konczy sie za zaledwie 2 dni - bedzie o czym napisac i zachecic do udzialu w kolejnych.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

Tako zamierzam :D

apohawk

Też o PG myślałem, ale nigdy nie pamiętam, czy po wyścigu będzie trzeba czekać 2 tygodnie na wyniki, czy będą od razu  XD
No good deed goes unpunished.

Troll81

Wstępne są od razu :D

Cyfron

mi pasuje.

Jutro, lub pojutrze bym może dodał trochę newsów na naszą wiki, bo ostatnio nie było mnie w ogóle na forum  - wakacje %)

Troll81

To poczekam na twoje newsy :D

Troll81

Dobra kammmraci. Jak ktos ma jeszcze cos do dodania do newslettera to walić teraz bo wieczorem meczę mchl o wysyłke.  :attack: :attack: :attack: :attack: :attack:

apohawk

W dniach 20-22 sierpnia odbył się 6. w tym roku wyścig organizowany przez PrimeGrid, w którym nasza drużyna wywalczyła 8. miejsce. W [http://www.primegrid.com/challenge/challenge.php klasyfikacji generalnej] daje nam to 7. miejsce.
Najbliższy wyścig odbędzie się dniach 24.09-07.10. To najdłuższy wyścig w tegorocznej serii. Więcej informacji będzie pojawiać się na [http://www.boincatpoland.org/smf/ naszym forum], a także na [http://www.primegrid.com/forum_thread.php?id=2668&nowrap=true#25807 stronach PrimeGrid].
Zapraszamy do udziału.


Może coś takiego? Trollu, sprawdzisz, czy to się w wiki parsuje dobrze? No i czy jest poprawnie po polsku ;D
No good deed goes unpunished.

apohawk

Trollu, i jak? Poszło do Mchla bez tego? Nie poszło?
No good deed goes unpunished.

Troll81

Zarza będe męczył Mchl. Newsa dodam...

apohawk

Dzięki  :respect:
No good deed goes unpunished.

Troll81

już męczę mchl :D na FB już poszedł :D

Szopler

Myślę, że czas podsumować rok 2010. Najlepiej NewsLetterkiem w którym wymienimy nasze sukcesy (np. ostatni w PrimeGrid) :respect:, ale też zagrożenia np. mnożenie zespołów :deadman:

Troll81

Newsletterek da się zrobić :D pytanie kto dopisze jakieś newsy bo ostatnio nam ta część szwankuje :( a na wszystko nie znajdę czasu :(

Cyfron

jak będziecie grzeczni to kilka niusów jutro postaram się dopisać - jeden z życzeniami świąteczno-noworocznymi, do tego aktualizacja informacji o SKB@P i dodanym czujniku drgań i ich sponsorach i zobaczę co z wiadomości projektów mnie zainteresuje i skłoni do napisania niusa  %)

Troll81

Będę wdzięczny i postawie piwo jak się spotakmy :D

mimeq

Przydalby sie news o PrimeGrid i 2 sukcesach naszego kamrata:

World Record Primorial Prime
On 20 Dec 2010, 08:05:22 UTC, PrimeGrid's PRPNet found the largest known Primorial prime: 843301#-1

The prime is 365,851 digits long and enters Chris Caldwell's The Largest Known Primes Database ranked 1st for Primorial primes and 260th overall.

The discovery was made by Michał Gasewicz of Poland using an Intel dual Xeon E5520 @ 2.27GHz with 12GB RAM, running 64 bit Linux. This computer took about 71 hours and 20 minutes to complete the primality test using pfgw x64. Michał is a member of the BOINC@Poland team.

For more details, please see the official announcement. 24 Dec 2010 15:29:51 UTC · Comment


SR5 PRPNet Challenge
Michał Gasewicz of Poland has found the first prime of the SR5 PRPNet Challenge. Yes, the same "lucky" person who found the World Record Primorial prime last week...even with the same computer!!! This is most definitely a good holiday season for him. :)

53542*5^515155-1

Only two more primes are needed to make 2010 the best year of the SR5 project in regards to prime score. If you are interested in participating, please see the Last 10 Days of 2010 PRPNet Challenge post.

NOTE: Anyone needing assistance in joining the PRPNet Challenge, an individualized package can be created for you. All you'd have to do is download, unzip, and double click a few times and...PRPNet will do the rest. :) Builds are available for Linux, Mac, and Windows. 26 Dec 2010 1:10:03 UTC · Comment


apohawk

Napiszę wieczorem.
No good deed goes unpunished.

apohawk

Napisałem, ale jakoś mi się nie podoba. Nie znalazłem żadnych sensownych tłumaczeń na te 'primorial prime' i jest jak jest. Jak ktoś może, to doszlifujcie  8) Coraz mniej lubię PrimeGrid  XD
link do newsa w wiki
No good deed goes unpunished.