Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

eRepublik - ePolska w potrzebie

Zaczęty przez ansuz, 11 Sierpień 2009, 19:21

AiDec

No dobra ludziska, w co idziemy na V2? Jaki zawod brac?



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

A mi sie już chyba nie będzie chciało ciupac. Za dużo czasu mi toto zeżre....

Ktos wie jak opchnąć konto??

ksysju

Hi

Przeklikanie My Places idzie po krótkim treningu szybciej jak w v1.  Walki zostawiam sobie na weekendy.  Taki plan na razie mam.

AiDec:

Ja tam w land zostaje,   problemu nie mam :-), A moje multi w manu to po kolei machanic, fitter, technician, inż :-))

ksysju

Waldek1989

v2 jest nie uniknione.
Ksysju robię transfer skilla na 100% engineer, skoro nie ma jeszcze żadnych propozycji z Twojej strony.

ksysju

Hi

Oki, robię tabelkę, kto chce niech podaje co sobie wybrał, a pozostałym gdy nadejdzie czas wyślę propozycje co by się firmie przydało.

Dalej się zastanawiam co produkować, ale na razie zostajemy przy pistoletach, przy czym uważam , że powinna być to broń o (naj)lepszych parametrach.

Broń nie będzie już jednorazowa, od niej zależy nasze przeżycie. Dlatego warto mieć coś porządniejszego  :-)

ksysju

Voice1980

Wiecie do kiedy maks trzeba zrobić tą migrację na v2?

Troll81

no właśnie?? komu oddac konto??

moja postać juz jest troszkę odkarmiona :D

AiDec

@Troll: jakby co to ja chetnie. Ale to tylko jakbys sie zdecydowal konczyc...



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

dziś zapracuje po raz ostatni i przekażę ci hasła zarówno do konta jak i orga. Zostaniesz tez z automatu wydawcą gazetki :D bo ja niestety nie daje rady....

HolyCrom

Ile to ta gra dziennie czasu pochłania i da się szybko nauczyć co i jak w niej? (wszystko dla dobra obrazu Polski :D )

TJM

Standardowy dwuklik bez zagłębiania się w politykę, z okazjonalnym przy........eniem w jakiejś większej bitwie to dosłownie 2 minuty dziennie.
J/W + własna firma - z 10 minut dziennie + ze 2 razy w tygodniu trochę więcej czasu.
Pewnie w V2 trochę się będzie dłużej schodzić, ze względu na sposób w jaki toczy się bitwa.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

obaczym. Więcej niż 5 min dziennie nie poświęce...

HolyCrom

Zarejestrowałem się, coś porobiłem, mam 4 poziom ale co dalej, co mam robic? Jak dodać jakieś gazetki. Rozumiem, że jakis MON mam sprawdzać, ale co mam kliknąć, żeby do niego przejść? Do jakiej partii się zapisać? I co nie jestem pewien, jak jest jakaś walka i flagi po lewej i prawej stronie, to jak polska jest po prawej, to prawy przycisk oznacza pomoc dla polski, czy lewy?

ksysju

Hi

Zajdź sobie w gazetkach ROZKAZY , powinne być w TOP  gdzieś u góry :-),

Tam będziesz miał banerki i w nich "niezbędnik MEN" klikaj i czytaj :-)

Co do walki to zawsze czytaj co piszą w aktualnych rozkazach, przy atakach  czy obronie nie ma problemu jest  jeden guzik, przy powstaniach  są dwa guziki, owy czerwony/zielony i tu jest różnie. W zależności od celów klika się jak piszą w rozkazach.
ksysju

HolyCrom


ksysju

Hi

Znalazłem coś naprawdę ciekawego.  ;)

Łowcy młodych dziewic.

http://www.erepublik.com/pl/party/lowcy-mlodych-dziewic-1522/1

gazetka http://www.erepublik.com/en/article/-vote-owcy-poszukiwani-poszukiwane--1429100/1/20
ksysju

ksysju

Hi

Pożegnanie V1  ;)

Jako , że przez tydzień ma nie być bitew + to, że jutro dzień z max bosterami, biję na maxa czyli kami tak do 40 well.
ksysju

emik



ksysju

Hi

Ee, jak nie kurczak, to co minute wylogowuje.

Ledwo iron przelałem do firmy, poczekam do wieczora, albo poranka.
ksysju

bASteker

#659
Ja z Field Marshala zostałem jakimś podrzędnym kiepem ze statami:
Rifle    7
Expert    
Tank    7
Expert    
Artillery    7
Expert    
Air Unit    7
Expert    

Więc nie widze sensu dalej tego ciągnąć, ktoś chce moje konto?

PS. widze że skille ekonomy też mam równo po 5 w każdym XD

ksysju

Hi

Wygląda tak, jak byś sam wcześniej nic nie ustawiał, i przerobiło z automatu

Jeśli skile sobie ustawiałeś a ich nie ma pisz do adminów (jak będzie się dało bo podobno chwilowo się nie da ;-) )
ksysju

emik

widocznie nie migrowałeś skille

ja mam:

Rifle       1  Greenhorn
Tank       9  Nemesis
Artillery       1  Greenhorn
Air Unit       1  Greenhorn

a w ekonomy mam wszystko po 1 oprócz:
Technician       9  Guru


bASteker

#662
Jako szanujący się 2-klik o migracji żadnej nic nie wiedziałem więc nic nie migrowałem, co nie zmienia faktu, że mi postać całkiem popsuli i rok hodowli eCitizenka poszedł na marne  :(

PS. Kto chce kupić 50g za 10zł po promocyjnej Boinc'owej cenie?  XD

A oto mój migration fail w całej okazałości:

TJM

To chyba klapki na oczach miałeś na ircu i nie widziałeś ile o tym trąbiliśmy %)


W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

TJM

Szybkie pytanie: też wam chleb i domek nie oddały welnessa/happinessa przy daychange ?

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

AiDec

Cytat: TJM w 08 Lipiec 2010, 09:42
Szybkie pytanie: też wam chleb i domek nie oddały welnessa/happinessa przy daychange ?

Nie zwrocilem uwagi, ale chyba masz racje ze nie oddaly.



@bASteker: Napisz ticketa do adminow - zmieniaja teraz kazdemu od reki.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

TJM

Ja jestem pewien - wczoraj specjalnie przyatakowałem najgrubszą opcję (brak czasu na 'residental district' i skończyłem z 76 happinessa, licząc na to, że dziś będzie 90+ (kupiłem odpowiednie chleby). A tu dupa blada.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Szopler

Oddam konto w erep...
user Xaveri

AiDec

Chwilowo nie mam wolnych ajpikow :(



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Waldek1989

zgadza, się domek i chlebek nie zwracają happiness, jakby ktoś rezygnował to przyjmę każdą walutę  %)

ksysju

Hi

Zakładam, że to bug jest i to naprawią.
ksysju

Waldek1989

kurde , znowu kurczak atakuje  :wth:

TJM

Chleb i domek od wczoraj działają, tzn dziś już oddały hapinesu i welnesu.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

bASteker

Mój ticket od kilku dni leży nie ruszony i skille nadal mam nędzne więc nie widze sensu na dalszą gre. Ktoś zainteresowany przejęciem popsutego konta?

ksysju

Hi

Jak nie będzie innych chętnych to się zaopiekuje.

ksysju

AiDec

Cytat: bASteker w 12 Lipiec 2010, 21:27
Mój ticket od kilku dni leży nie ruszony (...)

Badz cierpliwy.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

ksysju

Hi

Nie jestes sam. Mój też leży, WP leży i wiele innych też   ;)
ksysju

sciagacz

jestem kiepski w tym

czy ktoś może mi powiedzieć jak napisać ticketa do admina??

Waldek1989

@scigacz -szkoda ,że nie zdążyłeś z tą migracją, bo byłeś dobry w manu, a teraz nie wiadomo czy rozpatrzą

AiDec

Cytat: sciagacz w 13 Lipiec 2010, 19:55
jestem kiepski w tym

czy ktoś może mi powiedzieć jak napisać ticketa do admina??


Jak juz sie zalogujesz na swoje konto, to na dole strony masz `Contact`.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka