Sobek (lub Maciej Soborowski na liscie)

Zaczęty przez Sobek, 24 Listopad 2009, 17:07

Sobek

Witam wszystkich twardych uzytkownikow udostepniajacych swoj sprzet na cele naukowe :)

Krotko o mnie:
WIEK troche stary - 31 lat
OBLICZAM SETI@home od 2000 roku (z przerwa na papierosa przez 4 lata) i Einstein@Home od 2005 (tez 4 lata przerwy)

Uzywam do tego celu:
Procek   QuadCore Intel Core 2 Quad Q9400, 2666 MHz (8 x 333), ktory wsadzilem na:
Plytka    Gigabyte GA-EP45-UD3R
Niestety RAMu troche malo i trzeba wymienic, bo tylko  2 GB  (DDR2-667 DDR2 SDRAM)
O grafice nie wspomne, bo jej juz dawno nadszedl czas na emeryture.

Mam nadzieje, ze Wasz (a raczej nasz) zespol jest zgrany, bo dzieki temu sprezy mnie to troche do powaznego powrotu na lono nauki (czyli marnotrawienia pradu na BOINC  ;) )

Pozdrawiam wszystkich

Tomasz R. Gwiazda

Witam

Nikt tu nikomu w metryczke nie zaglada :) 30+ to chyba wiekszosc tu  (btw: moze ankiete anonimowa zrobic w innym watku)
Staz pokazny, mniej wiecej taki jak moj, tylko ja dluzej przerwe mialem :)

Powoli sie rozkrecisz. Jakas karte dorzucisz i rzadzisz :)

Machloj

witamy serdecznie!

Cytat: Sobek w 24 Listopad 2009, 17:07
Mam nadzieje, ze Wasz (a raczej nasz) zespol jest zgrany, bo dzieki temu sprezy mnie to troche do powaznego powrotu na lono nauki (czyli marnotrawienia pradu na BOINC  ;) )


ba! jesteśmy nie tylko zgrani, ale również:


Troll81


Janek

Cześć Sobek :parrrty: Zgadzam się z Tomkiem odnoścnie grafy. Ja byłem głupi i dopiero dzisiaj ruszyłem projekt Colltaz, który liczy na grafie ATI i w zaledwie 2 godzinki mam już 2100 punktów  :D Komputer mam od 2 miesięcy i aż wstyd, że tej karty nie wykorzystywałem :shame: No ale wszystko można nadrobić i do BOJU !!! :attack:

lolek

Witam nowego pirata na naszej łajbie  :parrrty:

co do zgrania i ogólnie atmosfery ocenisz sam, mi się podoba (taki wirtualny dom )

Pigu


Voice1980

Witaj :)

What you mean "trochę stary"? ;) to chyba całkiem szeroko reprezentowany tu przedział wiekowy, ale poczekajmy na wynik nowej ankiety :)

Procek masz ładny, co do grafy, na pewno uzyskasz tu fachowe porady co wybrać.

Przyjemnego liczenia pod wspólną banderą.


PS
Machloj fajna grafika..pozwolisz że zrobię zapisz?  :D

Kryniek

Witamy witamy... hehe Machloj ten obrazek przedstawia dokładnie jacy jesteśmy XD


Bober


Sobek

Widze, ze na prawde zgrana paczka :)
Dzieki za mile powitanie.

P.S.
co do grafy to mam stara 7800 GTX z 256 RAMu wiec nie wiele na niej wyciagne.

Troll81

fakt... nv od 8400 wzwyż juz mogą liczyć collatz. oraz aqua i gpugrid (choć nie polecam bo z terminem się nie wyrobisz....)

od 8600GT już zaczyna być znośnie....

Waldek1989

Witam! I Twoje  :parrrty:

@Machloj -fajna grafa    XD  !