Fallen YoDa, czyli o sobie słów kilka.

Zaczęty przez Fallen YoDa, 18 Czerwiec 2010, 10:35

Fallen YoDa

Siemacie!
Mam na imię Adam, rocznik 1985, w projektach przeliczania rozproszonego uczestniczę od 2003 roku i zaczynałem jeszcze w klasycznym SETI. W życiu prywatnym jestem mężem i ojcem z szerokimi zainteresowaniami, między innymi administruję strona z lokalnymi newsami, staram się udzielać w lokalnej społeczności. Komputerami interesuję się od 10 roku życia kiedy to dostałem Comodore 64, dalej to już się potoczyło, przez 386, 486 DX2, P166MMX, PIII450, PIII1GHz, P42,6 i aktualny sprzęt czyli Intel i5 750. Lubię fotografować i oglądać dobre zdjęcia, posłuchać dobrej muzyki i obejrzeć dobry film.

Liczę na:

#1 (mój komp)
Intel Core i5 CPU 750 @ 2.67GHz + Turbo Boost
4 GB RAM 1600 MHz KHX
Asus NVIDIA GeForce 9500 GT 1GB
Gigabyte GA-P55A-UD4
Microsoft Windows 7 Professional PL 64Bit

#2 (komp dostał się Mamie, jak ja zmieniłem)
Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2.60GHz
1,5 GB RAM KHX
ASUS P4P800
Microsoft Windows XP Professional x86 Edition

#3 (komp służbowy)
Intel Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz
2 GB RAM
Microsoft Windows XP Professional x86 Edition
Intel Q45 Express z układem ICH10DO (Dell OptiPlex 960)


Niekumaty Burak

Witam  :parrrty:
Określ się geograficznie by brać udział w rankingu województw.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Fallen YoDa

Rogalin, gmina Mosina, powiat Poznański, województwo Wielkopolskie.

Waldek1989


AiDec

Cytat: Fallen YoDa w 18 Czerwiec 2010, 10:55
Rogalin, gmina Mosina, powiat Poznański, województwo Wielkopolskie.

Wystarczylo Rogalin - przeciez kazdy wie gdzie to jest ;).



Powitalim z humorem  %). Widze ze ladnie cisniesz w wyscigu Prime  :parrrty:



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

#5
 :parrrty:

Witam kammmrata :D

zapraszam na erepa http://www.erepublik.com/en/referrer/Troll81 przyłącz się i walcz z nami o lepszą ePolskę  :attack:

Machloj


Fallen YoDa

Cytat: AiDec w 18 Czerwiec 2010, 12:11Wystarczylo Rogalin - przeciez kazdy wie gdzie to jest ;).

Oj nie każdy, ale staram się, żeby jak najwięcej ludzi dowiedziało się o Rogalinie.

Cytat: AiDec w 18 Czerwiec 2010, 12:11Powitalim z humorem  %). Widze ze ladnie cisniesz w wyscigu Prime  :parrrty:
Staram się, niestety Żona wróciła wczoraj i muszę IPiątkę na noc wyłączać.

Machloj

Cytat: Fallen YoDa w 18 Czerwiec 2010, 13:05
Staram się, niestety Żona wróciła wczoraj i muszę IPiątkę na noc wyłączać.
moja też marudziła - ale od kiedy zwodowałem procka już nie robi problemów :)

Troll81

Wyłóż bude pianką dźwiekochłonną :D

Machloj

Cytat: Troll81 w 18 Czerwiec 2010, 13:58
Wyłóż bude pianką dźwiekochłonną :D
akurat to nie jest dobra rada - przed zwodowaniem wyłożyłem tym czymś budę - efekt? rzeczywiście było dużo ciszej, za to w budzie temp. podskoczyła o ok. 4-5C a na procku 10-15C :)

Troll81


Limol

No to mam do kolegi nie daleko :D ja też powiat poznański tyle że bardziej od północnego zachodu (KICIN)

PS: Byłem w rogalinie na wycieczce w przedszkolu :D
http://www.youtube.com/user/TOMVANLIMEN welcome :D


Voice1980

Witaj  :parrrty:

Wielkopolska rośnie w siłę  :)

Pozdrowienia z Gniezna

Limol

http://www.youtube.com/user/TOMVANLIMEN welcome :D


maro86

Cytat: Fallen YoDa w 18 Czerwiec 2010, 10:35
Komputerami interesuję się od 10 roku życia kiedy to dostałem Comodore 64, dalej to już się potoczyło, przez 386, 486 DX2, P166MMX...

Ehh.. Prawie jak moja droga :D C64, 486 z 8 MB Ramu, później P166MMX.. A potem Duron 1200.. I cała masa przekładek...

Xeon E5410@2.33GHz SCYTHE NINJA PLUS Rev.B (SCNJ-1100P)
Foxconn P35A-S@P36 2x Kingston HyperX KHX6400D2LL 1GB + 2x2GB Kingston 800Mhz
SAPPHIRE 5770 1GB DDR5 400/900 DVD LG
Corsair CMPSU-450VXEU - 450W Chieftec LBX-02BBB
Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS 500GB + SAMSUNG HD120IJ 120 GB

Limol

eee tam ja zaczynałem w wieku 5 lat od celerona 400 MHz z kartą 32MB :D a teraaz jade na poczciwym intelowskim core 2 duo 3.4 GHz :D
http://www.youtube.com/user/TOMVANLIMEN welcome :D


Troll81


G

Powitać  :parrrty: :parrrty: :parrrty:


       

Sergeant

Pentiumowe małolaty. XP
W 1989 r. zakupiłem swój pierwszy komp: 386SX 25MHz, 2MB RAM, 80MB HDD. System operacyjny MS-DOS 6.0, no i Windows 3.11 (do Worda 6.0). Kartę muzyczną i głośniczki musiałem dokupić oddzielnie. A o myszce nikt wtedy jeszcze nie myślał poważnie.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

apohawk

Dysk twardy miałeś? Burżuj  XD
Ale chyba nie ma sensu się licytować, kto na jakim antyku zaczynał zabawę z komputerami  :parrrty:
No good deed goes unpunished.

dziubas

DOS 6.0? ja zaczynałem w 84 (?) od 2.1 na oryginalnym IBM PC1 - basic w biosie, brak wsparcia dla HD, 64KB RAM na płycie+384 na karcie, 2xFD (chyba 320KB) i cga.   :)
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

Troll81

Burzuje zaczynali od PC :D a twardziele od atari i commodore :D

Pantarhei

Pierwszy raz z komputrem zetknąłem sie w podstawowce na informatyce. Pamietam nawet nazwe tych maszyn- Elwro 800 junior. Czasem sie zawieszały ale to nie byl problem bo wystarczyło zdjąć obudowę i wszystko podociskać i juz bylo ok. :)
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Troll81


dziubas

e tam burżuje, szwagier miał firmę it za oceanem, ktoś mu tego PC1 oddał "na złom", bo już w użyciu były hd a on nie miał wsparcia. Za to nie zaczynałem od żadnych gier (i tak mi już zostało) tylko od uczciwych programów użytkowych, jak Statgraf czy DBase.
;)

Cytat: Troll81 w 22 Czerwiec 2010, 09:42
Burzuje zaczynali od PC :D a twardziele od atari i commodore :D
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

Troll81

A myślisz że na elwro były gry?? Uczciwie uczyłem sie sterowania żółwiem w LOGO :D

Pantarhei

A tak. Logonet i pż- pokaż żółwia. Pamietam ze dostałem 6 za narysowanie strzałki w najmniejszej liczbie poleceń (i sie nie chwale). Potem kolega z osmej klasy zrobil zegar i nikt go juz nie przebił :)
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

goofyx

Czego chcecie od żółwia :) My jeszcze mieliśmy żabkę <- musieliśmy zaprogramować żabkę aby przeszła na drugą stronę ulicy :) TO była jakaś praca dyplomowa kogoś.
Miałem to w technikum na informatyce :)
Pan mnie oblał w pierwszym terminie bo stwierdził, że zrobiłem za dobrze i że niby ściągałem.
Na drugim terminie, jak zrobiłem wojnę stały na de mną 4 osoby i koleś musiał uznać, że nie ściągałem :D

Troll81

Ja zółwikiem rysowałem poszczególne klatki filmiku który obrazował rozmnazanie mchu płonnika :D 6 z informatyki i 5 z bilogii. Bodajże 5 klasa podstawówki :D

goofyx


emik

przestańcie offtopować w wizytówce YoDy XD


SzaMoT🍀

Witam kamrata ... ... Rogalin jest mi bliski, obecnie przebywam w Rogalinku  :D

goofyx

Cytat: emik w 22 Czerwiec 2010, 15:42
przestańcie offtopować w wizytówce YoDy XD
No wiesz wszystkie wątki kiedyś tak kończą :)

krzyszp

Cytat: Pantarhei w 22 Czerwiec 2010, 13:31
A tak. Logonet i pż- pokaż żółwia. Pamietam ze dostałem 6 za narysowanie strzałki w najmniejszej liczbie poleceń (i sie nie chwale). Potem kolega z osmej klasy zrobil zegar i nikt go juz nie przebił :)

A kto jeszcze pamięta rezultat polecenia "zrób dziecko" w polskim wydaniu Logo na ZX Spectrum? :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81