jaskij

Zaczęty przez jaskij, 24 Sierpień 2007, 03:37

jaskij

nick: jaskij
real name: Jasiek
miejsce: Sopot (piękne miasto ;P)
sprzęt:

  • laptop:

    • Intel Pentium dual-core T2080 (1,73 GHz)
    • GeForce Go 7300 (128 MB, do 256 MB współdzielone, razem 384 MB)
    • 1024 MB RAM
  • Windows Vista Home Premium
  • pecet (chwilowo niesprawny):

    • Intel Pentium IV 2,6 GHz, Hyper-Threading
    • grafiki chwilowo brak :/
    • 512 MB RAM
strona domowa: http://jaskij.ovh.org (chwilowo pusta)

W BOINCa kiedyś się chwilę bawiłem (po kilka tys. pkt na rosettcie i jeszcze gdzieś...), a na poważnie zabieram się teraz... jak tylko odpalę drugiego kompa spodziewam się dość dużej mocy obliczeniowej, w obu kompa (prędzej w laptopie) zastanawiam się nad rozbudową RAMu (jest sens?), a PCta prawdopodobnie będę również kręcił.

Co do zainteresowań, to są one, powiedzmy, szerokie. Komputery, informatyka, IT, itp. (raczej pasywnie), fantasy, fantastyka, trochę SF, głównie polska literatura fantasy (zazwyczaj coś z Fabryki Słów), anime&manga, na bieżąco czytam i oglądam Bleacha, czasem obejrzę Naruto, kocham Hellsinga (broń boże mylić z Van Helsingiem)...

Jak coś sobie przypomnę, to dopiszę.

emik

witam kolejnego fana Hellsinga


jaskij

---------- 17:25 30.08.2007 ----------

Żeby Wam nie utrudniać czytania, to tutaj będzie kolekcja rzeczy, które są godne umieszczenia w SIG-u ;P



Dostałem GF'a 2 MX to PeCet zaraz będzie sprawny ;P

---------- 19:35 04.09.2007 ----------

Okazało się, że pecet sprawny nie będzie :/ To nie była wina karty... jeszcze zostaje opcja kabla... łatwiej mi było sprawdzić kartę, niż kabel ;PP Bo jak to będzie płyta, to mnie szlag trafi :/

Czerwek

Witaj
Mam prosbe...
Mozesz cos zrobic ze swoja sygnaturka, bo nawet w przegladarce w rozdzielczosci 1280x1024 nie miesci sie na ekranie... Moze warto zamiast obok siebie umiescic jeden po drugim?

jaskij

O coś takiego Ci chodzi?

bartsob5

ja tam sie generalnie nie znam, ale to chyba nie jest odpowiedni dzial na takie wniosk (z definicji w tematach moga pisac tylko autorzy tematow, choc sa odstepstwa od tej reguly (niezdyscyplinowani jestescie i tyle!) ), sugerowalbym zalatwic to polubownie przez pm'a

ja osobiscie nie odczulem nie przepisowej sygnaturki jaskija, bo mi sie chyba ona nie otwiera :P

Czerwek

jaskij - o dzieki Ci :)

jaskij

Moja nieprzepisowa sygnaturka wynikała z rozdzielczości, na jakiej pracuje - 1440x900 - przy której sig wyświetlał się ładnie...
Co Ci się bartsob nie otwiera? obrazek z lasta? niestety to jest częste :/

jaskij

Witam,
powrót po latach (dosłownie ;p)
Naciągnąłem moich rodziców na nowego kompa, więc postanowiłem wrócić do BOINCa :D
A oto i on:
Intel Core i5 750@2,67
2x 2 GB RAM (jakieś Patrioty, nie pamiętam dokładnie jakie)
ATI Radeon 5850
Asus P755D LE
2x WD Caviar Black 640GB na RAID 0
Windows 7 Home

Na forum postaram się pisać, a co do liczenia - na ile dam radę.... niestety jest u mnie w domu taki problem z kasą, że rodzice zwracają nawet uwagę, czy mój komp chodzi (prąd) :/
P.S.
Dzięki, że nie usunęliście mojego konta :D

emik

witamy ponownie :parrrty: