Forum GRA Kto ostatni napisze tu posta wygra ! (1.edycja)

Zaczęty przez leszcz, 17 Grudzień 2006, 20:37

AL

Cytat: "kempler"Bydgoszcz a wczoraj Chodzież.
Lapik standardowo na noc zostanie włączony  :)[/quote]
To masz takie małe Tour de Pologne  :wink:
Cytat: "kempler"Lapik standardowo na noc zostanie włączony  :)
To się chwali!

Pigu


kempler

No ja mam Tour de Pologne od jakiegoś czasu :wink: i koniecznie muszę zmienić opony na zimówki bo przy 150 na autostradzie troszkę "pływa" :?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Pigu


kempler

Cytat: "Pigu"jak pływa, to żagielek i w drogę  :wink:

hehe a potem "Highway to Hell"  :wink:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Pigu


AL

Cytat: "kempler"No ja mam Tour de Pologne od jakiegoś czasu :wink: i koniecznie muszę zmienić opony na zimówki bo przy 150 na autostradzie troszkę "pływa" :?

Zmieniaj jak tylko masz taką mozliwość. Ja się ostatnio trochę poślizgałem ( wyprzedzałem na podrzędnej kilka aut - tak ze 3 tiry i z 7 osobówek za jednym zamachem - kiedy stwierdziłem, że wystarczy i postanowiłem się wbić pomiędzy pierwszego tira na kolejce i zielonego cienkiego, który był jeszcze przed nim. Przez poślizg - cienkiego wyprzedziłem niejako jeszcze w bonusie na zblokowanych hamplach i ledwo, ledwo pulsacyjnie dohamowując wyrobiłem się przed solarisem - który był jeszcze przed cienkim ) i na następny dzień odrazu wymiana była.

Pigu


Bober

Ktoś mi wytłumaczy na jakiej zasadzie SETI oblicza claimed credit?
Mam dziwne rozrzuty. Za pewne jednostki dostaje nawet 20pkt/h, za inne 10pkt/h.

AL

Cytat: "Pigu"rzeźniczysz  :lol:

E tam poprostu jeżdżę może odrobinę inaczej od innych no i pewnie jak każdy nie do końca w zgodzie z przepisami - choć pasy zawsze zapinam! W tej chwili sytuacja wygląda tak, że na niektórych trasach moja panna boi się zemną jeździć ( twierdzi, że niby za dużo aut wyprzedzam ) - z drugiej strony jak staram się delikatnie jechać z moją babcią która ma 90 na karku i dwa zawały za sobą - to ona sama mnie opieprza - co się tak wleczesz za tym golfem, ależ babciu ale my już jedziemy 150 - a ona mi na to, że gostek wolno jedzie i ma spiep..... mi z drogi. W mieście jest jeszcze gorzej z nią. Normalnie muszę jechać max agressive - bo jak jakiejś luki nie wykorzystam - to zaraz jakieś bluzgi lecą, że teraz to se poczekamy aż cała kolejka aut przejedzie. Normalnie czysta desperacja z nią. A żeby niebyło to moja panna też bardzo dobże jeździ i wcale nie wolno.
Przy czym ostatnie punkty mi nabił pewien brzydki aparacik już ze 3 lata temu i od tego czasu konto czyściutkie - choć kilka bliskich spotkań i rozmów z niebieskimi zaliczyłem (naszczęście z ludzikami można pogadać i od mandatu się wybronić).

Bober


jaskij

nu nu nu AL, jak tak można?
dzieńdoberek :D
pmg, przez najbliższe 5 dni będę w twojej okolicy :D

emik



Pigu


AL

Cytat: "jaskij"nu nu nu AL, jak tak można?
dzieńdoberek :D
pmg, przez najbliższe 5 dni będę w twojej okolicy :D

Cóż mogę na to poradzić - tak mnie nauczyli jeżdzić ( a zaczęli mnie uczyć po pijaku bracia mojej mamy jak miałem 10 lat - bo byli tak nastrzelani, że nie potrafili już za kółkiem usiąść - to postanowili mnie wysłać po następny worek żyta w płynie - a tu zonk - bo ja nie potrafiłem jeszcze w wieku 10 lat prowadzić - no i przeszłem przyspieszony kurs Żukiem w którym defakto ledwo do pedałów wtedy sięgałem ) to tak teraz jeżdżę - a może to wpływ góralskiej krwi przodków hmm. Chociaż teraz już naprawdę staram się wolno ( znaczy się ekonomicznie - bo spalanie rzędu 14l/100 przy silniku 1.1 - zaczęło dobijać moje finanse ) jeździć - no i już niemam takiej ułańskiej fantazji jak jeszcze z 4lata temu ( co ja wtedy wyrabiałem - to jak se wspomne - to sam jestem w szoku ). No i odpukać nigdy nie spowodowałem żadnego wypadku.

Pigu


kret

a nawet 4 tyg weekendu :P jakieś 2 tyg. temu szalałem na rowerze i z jakichś schodów, murków, hopek skakałem, no i mi nogą sie zsunęła z pedała i 'upadła' na ziemie na jednych takicg schodach :) bolało, pobolało i olałem, smarowałem ketonalem i altacetem i jakoś było, co nie znaczy, że przestało mnie boleć :) no i wczoraj polazłem sobie na trening, bo dawno nie byłem no i ledwo dotarłem do domu.. ;P i ogólnie myslałem, ze sobie odgryzę noge..wiec dziś się zebrałem w sobie i polazłem na ostry dyżur :) cóż się okazało? dwa tygodnie łaziłem ze 'złamaniem podgłówkowym piętej kości śródstopia' :D efekt? gips do kolana i 4 tyg zwolnienia z pracy :PPP

więc mam nadzieję często wygrywać dzięki temu :]

AL


Pigu


kret


Pigu


kret


Pigu


kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AL


kempler

Ktoś sobie zrobił imprezkę na korytarzu w hotelu...gdyby nie praca może bym się wkręcił  8)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AL

Dziś wmontowałem się trochę w moikrewni - i drzewko rośnie 8)

kret

Cytat: "kempler"Uwielbiam kawałek z początku Blade'a :)
Phat Bass - Warp Brothers Vs Aquagen?  8)
tudzież oryginał  Confusion - New Order

kempler

Cytat: "kret"
tudzież oryginał  Confusion - New Order
To, to  :D Najlepiej wersja "długa"  :D

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

kempler

Właśnie zauważyłem że to już ponad rok na forum...Ale ten czas mija  :D

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AL

Cytat: "kempler"Właśnie zauważyłem że to już ponad rok na forum...Ale ten czas mija  :D

No to gratulacje!

Znalazłem fajną kompilację, najbardziej mi się podoba w tej kompilacji motyw z tym amerykańskim komikiem i jego skeczem "Shut up! I'll kill you". Sami zobaczcie :lol:

Pigu

---------- 09:14 08.11.2007 ----------

:roll:

---------- 09:36 ----------

naprawili bubla z RALPHEM :mrgreen: już można przyłączyć się do teamu, co tez skwapliwie uczyniłem

kret

haha..to żeby skorzystać to się podłączyłe m i dopisałem do drużynki, na zapas :]

ps.wygrywam :>

AL

No i bardzo ładnie - bo ostatnio strasznę bęcki dostaliśmy w Ralphie od jednego! gostka z BOINCSynergy.

kret

spox, nie wiem czy moja obecność wiele zmieni, ale melduję gotowość do pracy :]

AL


kret

no to fajnie :) kolejny projekt w którym trzeba będzie walczyć o próbki :P haha :]

Pigu

czasem coś się złapie i ku chwale teamu  :twisted:

AL


kret

hm..dobre i to :) zmusza do 'bycia na bierząco' ale pewnie i wpienia jak się coś przegapi :D