Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

BSG (Battlestar Galactica)

Zaczęty przez legis, 08 Styczeń 2012, 21:42

Czy polecasz Battlestar Galactica ?

Tak
4 (80%)
Nie
1 (20%)

Głosów w sumie: 5

legis

Witam czy ktoś ogarnia serial Battlestar Galactica ?
Mam mała prośbę jak to wszystko obejrzeć aby było chronologicznie

Serial sezon 1,2,3,4  mini-seria, Webisodes, Razor, The Plan,
Chciałbym obejrzeć serial a nie za bardzo wiem za co się zabrać.
Dzięki za pomoc


Tomasz R. Gwiazda

1. BSG Miniseries - 3 godzinny pilot do serialu.

2. 1 sezon

3. 2 sezon

4. 3 sezon

5. BSG WEbisodes: The Resistance - 10 odcinków internetowych opowiadających o wydarzeniach z początkowych odcinków trzeciego sezonu. Nie są konieczne do obejrzenia jako, że nic nie wprowadzają do akcji. Ot, taki przerywnik, gdy trzeba było czekać na nową serię.

6. BSG Razor - 2 godzinny film opowiadający o wydarzeniach innego battlestara, który pojawia się w drugiej serii. Co prawda można ten film obejrzeć po drugiej serii, ale lepiej oglądać po trzeciej z tej racji, że są tam ciekawe motywy związane z Karą Thrace. Polecam obejrzenie rozszerzonej wersji tego filmu ponieważ dodane są sceny, które SciFi wypuścił jako flashbacks jeszcze przed premierą telewizyjną filmu, a które w tej wersji się nie znalazły. W wersji rozszerzonej klipy te są normalną częścią filmu.

7. 4 sezon - odcinki 1-10

8. BSG Webisodes: The Face of the Enemy. - kolejne 10 internetowych odcinków wypuszczonych przed premierą drugiej połowy 4 sezonu. Właściwie trudno umiejscowić je jako tako w czasie, ale najlepiej obejrzeć je po pierwszej połowie czwartego sezonu. Nie jest to jednak konieczne, ponieważ podobnie jak "The Resistance" nie wprowadzają one nic do akcji z regularnej serii.

9. 4 sezon - odcinki 11-20

10. BSG: The Plan - którego premiera jest przewidywana na październik 2009



+ http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_odcink%C3%B3w_serialu_Battlestar_Galactica
ale przy odcinkach sa SPOILERY

phobos

Webisodes The Resistance raczej przed 3 sezonem. Poza tym zgadzam się  :)
Życzę miłego oglądania. Serial jest boski  :respect:

emik

a później można obejrzeć Caprica


phobos

A już niedługo być może blood and chrome

legis

Dzięki za pomoc jest tego dość dużo ale dam radę skoro lostów i Housa pokonałem  :parrrty: