prognozy

Zaczęty przez bartsob5, 08 Październik 2005, 23:24

bartsob5

czy mi sie wydaje, zle licze czy co, ale czy przypadkiem zespol boinc@polnad nie zamierza osiagnac miliona pkt w ciagu najblizszych 10 dni?:> tylko pogratulowac!

Nietoperek

49 tys. pkt w 10 dni byloby niezlym wyczynem ;) chyba ze sie okaze iz wszyscy ludki zaczna katowac kompki na maxa coby tylko ta cyferke wyciagnac

bartsob5

wg boincstats boinc@poland zgarnia ok 6tys. pkt dziennie, wiec to jest do zrobienia;)

Mchl

Cuda i dziwy...
Mnie ciągle kopara opada jak patrze na nasze staty...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

---------- 14:22 09.10.2005 ----------

w jakim sensie? :>

---------- 15:58 ----------

a tak ogladam te statystyki... polacy musza sie zmobilizowac!!! musimy zwiekszyc wydajnosc o 17 000pkt/dzien zeby wyprzedzic finow... zeby wogole... bo z ta strata co mamy zajeby to nam kilka lat...

Nietoperek

trzeba by jeszcze cos z promegrid zrobic coby wkoncu doliczyli punkty usera "y@h.oo" - bo jak widac najbardziej aktywny obecnie jest tam a jego punkty jak nie byly doliczone tak nadal nie sa

Mchl

Najprawdopodobniej wszystko jest zliczane jak należy, ale część punktów tego użytkownika została naliczona, zanim przyłączył się do zespołu. Dlatego tez część jego punktów nie jest wliczana do sumy zespołu.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

Milion punktów zapewne osiągniemy w ciągu kilku(nastu) najbliższych dni. Co więcej jesteśmy też blisko kolejnego awansu na liście krajowej. Jest to tym bardziej pocieszające, bo nasz Wódz jeszcze nie tak dawno pisał o wejściu do pierwszej dziesiątki. Mniej więcej wtedy też zeszliśmy poniżej 400 na światowej, a teraz mamy tam 310. Nasze RAC dobrze rokuje na awanse w najbliższym czasie. :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

Wódz... pfff... może od razu szeryf, cesarz, albo generał?  :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Nietoperek


Mchl

Postulowałbym jednak "opiekun"  8)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

Ojciec Założyciel :)

PS. Może tę tytularną dyskusję przenieśmy do innego wątku? :D
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


bartsob5

---------- 21:19 10.10.2005 ----------

swoja droga, wracajac do zapomnianej przez nas dyskusji o rangach, nie glupie by bylo, gdyby zamiast 'Administrator' widnial napis "OJCIEC DYREKTOR" :D to takie na czasie, i wogole;)

---------- 21:20 ----------

swoja droga, mam teraz ladny tytul;) dzieki:D

matti_tm

A no widzisz... Ja się nie odważyłem napisać Ojciec DYREKTOR, więc napisałem Ojciec ZAŁOŻYCIEL (co też jest zgodne z prawdą)  :twisted:
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

Halo!
Bez takich żartów!
Nie chcemy chyba sobie narobić wrogów...w mediach ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

a nie mowilem??? i to nawet szybciej niz przeiwdywalem:D