Już jest praca! (nowe WU | próbki)

Zaczęty przez PrzPrz, 14 Styczeń 2006, 22:09

kret

no i niestety dupa..jak znów pobierał próbki, to zaczął pobierać w innych projektach :/ eh..pozostaje wyczekiwać, albo BoincStudio..

krzyku

Może dość szybko znów coś dadzą
  

Bober

Nieźle, w LHC mamy w tej chwili 7. miejsce w RACu, w dużej mierze dzięki RAD-Poland =D>

top teams

krzyku

I bardzo dobrze, tylko niech juz dadzą jednostki.
  

RAD-Poland

CytatNieźle, w LHC mamy w tej chwili 7. miejsce w RACu, w dużej mierze dzięki RAD-Poland =D>
dzięki cały czas liczą się próbki na dwa hosty zgodnie z zaleceniem zespołu
CytatI bardzo dobrze, tylko niech juz dadzą jednostki.
już nie długo, dzisiaj 18.03 między 22-23 termin odsyłania próbek z ostatniego rozdania
włączamy tryb czuwania  :lol:

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Bober

Właśnie pobrały mi się 2 jednostki :D

AL

Dzięki za cynk - mam 4 :D

qbaspl


RAD-Poland

6 WU, ale liczę tylko na jednym rdzeniu  :( (brak 64 bitowej aplikacji) , drugi liczyć może tylko 64 bit

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

KrzychuP

Ja na razie niestety tylko jedną :(

Tomislaw

---------- 21:26 20.07.2007 ----------

Mam 8

---------- 21:35 ----------

jest już 33  :)



AL

Ze względu na

CytatMaximum daily WU quota per CPU   20/day

złapałyem już dla siebie cały dziesiejszy przydział - czyli 40.

krzyku

A mi pobralo jedna, policzylo pare minut, zawiesilo kompa, a po resecie nie bylo sladu po jednostce  :x
  

sourcerer

A ja jakos nie moge nic zlapac:(

cezar

Dziś w nocy były znów próbki do pobrania. Udało mi sie złapać 24 sztuki.  :lol:





qbaspl

Rzucili nową porcję jednostek. 5 udało mi się złapać. :D

AL

Ja już mam 47 - a może dociągnę do 60.

cezar

Złapałem 25. Dobre i to.  :P





RAD-Poland

już jest przygotowane nowe rozdanie 16800 workunits to crunch mają być jeszcze dzisiaj
wygląda że to będą jeszcze próbki pod starą aplikację SixTrack
w zakładce app widać już nową Garfield
EDIT: czekamy na uruchomienie serwera
CytatUpload/download server      Disabled
Scheduler   Disabled

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

krzyku

  

AL

Cytat: "RAD-Poland"już jest przygotowane nowe rozdanie 16800 workunits to crunch mają być jeszcze dzisiaj
...

Dziwne bo te 16800 już od 3 dni widzę na ich serwerze i dalej ich nie rozsyłają. Oto wątek o tym na ichnim forum.

RAD-Poland

zgadza się AL i znowu historia się powtarza
czekamy aż Alex z łaski swojej ręcznie załączy serwer (tylko nie wiadomo kiedy, czytamy "dziś", "zaraz", "już chodzi " i tak co miesiąc)  :?

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

kret

ja tam jak zwykle nic nie mogę złapać..wrrr  :evil:

tito

Cytata) the status disabled means nothing on the upload and download servers.
b) we know there are 16,000 jobs in the queue we are trying to build up a larger supply and are in talks with the scientists to get some more and didn't want the number to appear on the status screen until we got a big one and released them but that script is playing silly buggers.

The jobs will be set free very soon sorry.
Ciekawe co to znaczy very soon?? :P

emik

zaczęło mi pobierać wu  :D


tito

Mi też już idzie i wiem, co to oznacza "very soon" :D

RAD-Poland

załapałem się na 30 wu   8)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Bober

A ja nie zdążyłem  :cry:

AL

Psiakrew wiedziałem, żejak tylko z domu wyjdę - to je puszczą. Przez to host tylko 35 sam złapał, a tak wstrzymałbym wszystko inne i na niego i pendriva złapałoby się spokojnie ponad 100 :cry:

miszol

za dużo uFluids... nic nie załapałem na na dwóch hostach, reszty nie widzę

kret

em, tya..jedną złapałem ._. łapiecie po 30 przełączając sobie 'Connect to network every:' ? da sie to tak szybko zrobić? :/ bo wiem, ze boincstudio miało coś takiego, żeby pobierać pracę na określoną ilość dni np. :/ ale niestety nie używam

AL

Ja na jednym hoście od dawna mam aby łączył się co 10dni. Na innych zregóły nie więcej niż co 2 dni.

bartsob5

Cytat: "kret"em, tya..jedną złapałem ._. łapiecie po 30 przełączając sobie 'Connect to network every:' ? da sie to tak szybko zrobić? :/ bo wiem, ze boincstudio miało coś takiego, żeby pobierać pracę na określoną ilość dni np. :/ ale niestety nie używam

zmien preferencje lokalne (chyba dotyczy menadzerow powyzej 5.9.x) w ustawieniach zaawansowanych, mozesz zmieniac swoje general preferences ktore dzialaja tylko dla tego hosta na ktorym zmienisz...

krzyku

no i kapa z jednostkami, nic nie mam :-(
  

kret

Cytat: "bartsob5"zmien preferencje lokalne (chyba dotyczy menadzerow powyzej 5.9.x) w ustawieniach zaawansowanych, mozesz zmieniac swoje general preferences ktore dzialaja tylko dla tego hosta na ktorym zmienisz...
hm..tylko, ze własnie na domowym kompie większość projektów ciągnę ;) chyba się pobawię w wirtualne hosty tak jak RAD-Poland :) dzięki za odzew :)

Bober

Jest, jest, jest  :D

qbaspl dzięki za cynk.

EDIT: Dostałem 1 i więcej mi nie chce pobrać. No work from project  :(

tito

Myślę, że twórcy projektu zmniejszyli ilość pobieranych próbek do 1. Na ich forum pełno było negatywnych opinii przy ostatnim wysypie próbek (zniknęły z serwera po około 1,5 godziny i wiele osób w ogóle się nie załapało.

AL

Ja też dostałem tylko 1 na jednego hosta - a drugi nic. Co ciekawe serwery downloadu i uploadu są disabled - nowych WU do pobrania przybywa i co jeszcze ciekawsze WU w trakcie też... :?:

tito

2007-10-12 16:12:32|lhcathome|Message from server: No work sent
2007-10-12 16:12:32|lhcathome|Message from server: (reached daily quota of 2 results)

:)  Chyba poszli po rozum do głowy - każdy coś dostanie, nie będzie pretensji, a jeśli zwiększy się ilość WU to zwiększą i "daily quota"

qbaspl

Dostałem następną jednostkę - faktycznie jakiś limi musi być.