Jak zwiększyć RAC naszego teamu / Przyszłośc

Zaczęty przez Pantarhei, 18 Styczeń 2010, 10:47

Troll81

Chodziło chyba o niechęć TPT i GPUF do STW :D


Peciak

Czyli ja nie jestem na bieżąco. Ten się tym kłóci potem godzi kurna polskie piekło.  :o

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Machloj

jeszcze raz...powoli...to TPT ma kosę z STW, STW ma kosę z GPUF, a my mamy kosę ze wszystkimi?  XD

to kiedy ustawkę robimy  %)

Troll81

Dlaczego Kosę??

GPUF się wydzieliło krzyż im na drogę. Sczęścia życzę żalu nie mam a z Oxy na piwo polazłem niedawno. Z TPT też żadnych scysji nie kojarzę a i chętnie bym z nimi piankę obalił. STW wydaje mi się jakimś dziwnym teamem i składają dziwne propozycje....

Machloj

boże, Trollu :) czasem wydaje mi się, że masz 12 lat :)

Troll81

heh... przypomina mi się opis jaskra
"masz 40 wygldasz na 30 myślisz że masz 20 a zachowujesz się jakbyś miał 10"

BOINC@POLAND[HA$]

trafiła kosa na kose.
jakos Pan GG sie nie określa... może weekend w górach, czasami to zazdroszę tej bliskości zimą.

Szopler

RAC Czechów m.in. dzięki:

1) http://stats.czechnationalteam.cz/index.php?akce=teampc1
2) http://stats.czechnationalteam.cz/index.php?akce=teampc2

;)

Troll81


pszyklejony


SzaMoT🍀

#250
   ...jakże  widać jestem nowy, chciałbym coś zasugerować z mojej skromnej strony...
...raczej nie kieruję się tym żeby dążyć za wszelką cenę do zwiększenia "RAC',
bardziej zależy mi na wspomaganiu i rozwojowi rozproszonego przetwarzania.
Miałbym taką inicjatywę żeby zapuścić te informacje w "eter", a dokładnej rzecz reasumując chodzi mi o radio internetowe.
Jedno z najstarszych stacji radiowych w Polsce nadaje już ponad ponad 10 lat, nie będę na razie wymieniał nazwy.
Moja inicjatywa jest taka żeby zamieścić reklamę w postaci banera, RDSA lub w formie głosowej -
w ramach zaległości co do składek deklaruję się opłacić poniesione koszty z tym związane.
Co Wy na to kamraci?

Troll81

a ile taka reklama kosztuje?? funduszy wielkich nie mamy....

SzaMoT🍀

#252
Cytat: Troll81 w 13 Luty 2010, 00:33
a ile taka reklama kosztuje?? funduszy wielkich nie mamy....

Pisałem wyraźnie, że pokrywam koszty.
Jak co to piszta na PW bo Kamraci nie śpią i jesz nas uprzedzą i może też załapią i pójdą w naszą stronę?
 

Machloj

momi76 - nie pytaj się tylko do dzieła :) każda forma reklamy jest dobra, a darmowa najlepsza  :attack:

Tomasz R. Gwiazda

5,764,004

Dzisiejszy wynik B@P. 2 w historii (ci co wiedza skad jest 1wynik)
Oczywiscie najwiekszy RAC w PL

emik

A dla tych co nie wiedzą, to najlepszy wynik 12,076,608 był rezultatem fuzji drużyn


Pigu

jako efekt tej fuzji pozdrawiam  :parrrty:

Troll81

#257
:D
http://pl.boincstats.com/charts/chart_pl_bo_compare_rac_teams_7281;9063;12444125.gif

krzyszp

Panowie i Panie,

Jak to możliwe, że wciąż nie możemy zbliżyć się do Czechów????

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

X X X

Cytat: krzyszp w 19 Luty 2010, 22:29Jak to możliwe, że wciąż nie możemy zbliżyć się do Czechów????


Troll81

Mają 8tys członków a my 5tys :D

Z czego oni mają 2,2tys aktywnych a my 1,6 tys :D

Dlatego zawsze mówiłem że siłą jest promocja :D

Pantarhei

Dlatego ze Czeska Drużyna Narodową nazywa sie: Czeska Drużyna Narodowa i prawie kazdy pepik sie tam zapisuje. Czechów kalo państwo polkniemy.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

BOINC@POLAND[HA$]

jacyś porypani Ci Czesi... kurde liczą w czeskiej drużynie...
moglibysię podzielić... wtedy byśmy ich może łykneli kiedyś...

gigi2000

Dziś kolejny rekord punktowy, nie licząc pierwszego miejsca z fuzji drużyn: 5,903,970
SKB nabiera wiatru w żagle :)


gigi2000

Kolejny dniowy rekord naszej drużyny: 6,702,481  :respect:

BOINC@POLAND[HA$]

stawiam wniosek o zmianę nazwy SKB@P na nazwę drużyny np
Boinc@Poland 1 lub inna forma SKBP liczą piekne maja wyniki ale dopiero w detalach widać, że są u nas.

Sugeruję to zmienić aby były bardziej widoczne w statach.

apohawk

No good deed goes unpunished.

Machloj

albo po prostu przedrostek [BOINC@Poland] ?

Troll81


BOINC@POLAND[HA$]

Myślałem że są 3 kompy...
więc z tąd numeracja 1-2-3 ale jeżeli liczą na jednym to Boinc@Poland oczywiście wystarczy.

G

A może BP-Force-1, aby kolegom z GPU Force było raźniej się przyłączyć. :parrrty:
Albo po prostu Nr1.
Ewentualnie można rozpisać ankietę- coś na kształt projektu miesiąca

[B@P] MSW

Pytanie laika: A ten rekordowy RAC to superkomputer naszej drużyny nabił, czy my wszyscy wspólnie?
A problem z "dozbrajaniem drużyny" jest prosty do rozwiązania Wielki Baner na stronie głownej "BOINC@POLAND PO LICZENIA PROJEKTÓW ZALECA KARTĘ GRAFICZNĄ MIN ...tutaj minimalne karty które drużynie przyniosą dobry RAC ale są tanie.... DO LICZENIA ...nazwa projektu ...." Sam osobiście zastanawiałem się nad zakupem AMD HD3850, ale to gówno pod Linuksem słabo może chodzić ze względu na słabą jakość sterowników i dodatkowo mam zasłaby zasilacz.
Więc już aby całkiem niezejść z tematu powiem że nasza drużyna będzie tylko przyspieszać, a jak wszystcy w drużynie przesiądą się na kary to RAC wystrzeli w kosmos.

G

Radzę jednak spróbować, bo każdy zasilacz ma zapas mocy aby się nie przegrzewał, a karta gigantem nie jest.
A pomysł z powitalnym banerem jest świetny , bo kieruje najmniej zorientowanych na właściwą drogę.

[PBT] Horpah


[B@P] MSW

4770 to ciężko znaleźć tego jest!  XD Liczyć na 4850 planować zamierzałem ! A zasilacz naprawdę mam zamały bo tylko 400W

tito

Jeśli firmowy z mocną linią 12V to 4850 pociągnie bezproblemowo - ta karta bierze "ledwie" 110W. A 3850 to po prostu bardzo tania alternatywa na spory skok mocy obliczeniowej w stosunku do samego CPU.

apohawk

[quote author=[B@P] MSW link=topic=3229.msg100014#msg100014 date=1270971569]
4770 to ciężko znaleźć tego jest!  XD Liczyć na 4850 planować zamierzałem ! A zasilacz naprawdę mam zamały bo tylko 400W
[/quote]Ja miałem 4850 na zasilaczu 440W i działało bez problemów. Jeśli masz markowy, to spróbuj. No chyba, że procesor zabiera Ci 150W ;)
No good deed goes unpunished.

[B@P] MSW

Nie może być firmowy jak razem z obudową kupiłem a procek to c2d e4300 więc chyba dużo nieciągnie

tito

To podaj markę i ile ma mocy na linii 12V - a może jednak coś pociągnie 3850 to 90W, tak samo 4770.