Wiersz poleceń

Zaczęty przez Argento, 05 Styczeń 2014, 05:49

Argento

Mam problem z uruchomieniem aplikacji projektu z wiersza poleceń. Wynika to z pewnością z faktu, że nie pamiętam dokładnie jak poprawnie to wykonać. Posiadam konto w danym projekcie, który był liczony z wykoszystaniem BAM. Chcąc przypomnieć sobie użycie wiersza poleceń wykonuję:
boinccmd --project_attach adres projektu account_key. Otrzymuję informację, że nie może podłączyć się do localnego hosta. Proszę o wskazówki.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

Troll81

pytanie brzmi czy na pewno działa ci poprawnie internet?

Argento

#2
Cytat: Troll81 w 05 Styczeń 2014, 11:00
pytanie brzmi czy na pewno działa ci poprawnie internet?
Całkowicie bez zarzutu. Na dodatek póbowałem w większością projektów. Efekt identyczny :(. A jak powinna wyglądać kompletna procedura uruchomienia liczenia z cmd? Może tutaj coś robię źle.

Zmieniłem na próbę składnie na boinccmd --host url_projektu --passwd passwd. Tym razem generuje komunikat, że nie może połączyć się z danym projektem. Mam wrażenie, że robię coś znakomicie nie tak...


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

dziubas

ten --host to komputer który ma liczyć, jeśli to ten na którym uruchamiasz polecenie to localhost
czyli: boinccmd --host localhost --passwd passwd  --project_attach URL account_key

http://boinc.berkeley.edu/wiki/Boinccmd_tool
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

Argento

Cytat: dziubas w 05 Styczeń 2014, 12:12
ten --host to komputer który ma liczyć, jeśli to ten na którym uruchamiasz polecenie to localhost
czyli: boinccmd --host localhost --passwd passwd  --project_attach URL account_key

Wiedziałem, że coś spaprałem. Jednak sytuacja bez zmian. Z jakiegoś powodu nie może połączyć się z localhost, a to jest localhost.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

dziubas

a na pewno masz odpalonego klienta boinca?
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

Argento

Cytat: dziubas w 05 Styczeń 2014, 12:42
a na pewno masz odpalonego klienta boinca?

Oczywiście. Przed chwilą pojawiły się komunikaty o błędzie RPC, a następnie o błędzie autoryzacji. Po kolejnej próbie poszło bez problemu... Narazie tego nie rozumiem. Nie mniej dziękuję za zaangażowanie i sugestie.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

Troll81

Brzmi jak zonk z firewallem...

Argento

Cytat: Troll81 w 05 Styczeń 2014, 13:43
Brzmi jak zonk z firewallem...

Zdecydowanie tak samo pomyślałem. Jednak chwilę później wykonałem te same polecenia na maszynie w żaden sposób nie chronionej. Efekt był ten sam.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

krzyszp

A nie lepiej podłączyć zdalnie managera z tej sieci?
Ja mam taki problem, że w nazwie użytkownika mam spacje, wiec z linii komend ciężko się działa - rozwiązaniem jest podpięcie managera z innej maszyny...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Argento

Cytat: krzyszp w 05 Styczeń 2014, 18:42
A nie lepiej podłączyć zdalnie managera z tej sieci?

Może i lepiej, ale wszystko to czynione było w ramach przypomnienia i testów  :book: :).


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento