Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Kupa to naturalna rzecz

Zaczęty przez MarcinG, 18 Marzec 2009, 13:09

MarcinG

http://docs.google.com/Presentation?id=dzkpk94_55fndbn4fb

Troll81

Błagam, tylko nie tematy analno-fekalne.......

MarcinG


KrzychuP

Masssssakra  |-?

Ludzie mają narąbane w głowach.

Troll81

Wiesz. dzieciom trzeba wyjaśniać niekótre rzeczy. Np dlaczego puszczanie bąka w towarzystwie to nie jest dobry pomysł itp. Dzieci zadają różne pytania (a wiem bo mam dwie siostrzenice i siostrzeńca). Na przykład skąd się biorą kozy w nosie i dlaczego kupa brzydko pachnie, itp. I to są książeczki dla dzieci. Ale błagam, powstrzymajmy się od takich tematów na forum. Ja rozumiem że są rzeczy zabawne, ale nie wszystkie z nich muszą się znaleźć na tym forum.

KrzychuP

Sorrry, ale żeby coś takiego dziecku wytłumaczyć, to nie trzeba zaraz książki z przykładami wydawać.
Wystarczy kilka własnych szarych komórek i wiedza na poziomie podstawówki.

MarcinG

 :closedeyes: to nie dla dzieci ..tylko dla nas pod humor..Chyba nie mamy dzieci na forum.. Jesli uwazacie ze cos takiego nie powinno sie tu znalesc..to dajcie znac to skasuje linka..

btw , ja tej ksiazki nie pisalem  XD

KrzychuP

nie no książka była pisana dla dzieci...

dla mnie to po prostu przykład (hmmmm, w ogóle jakoś mnie nie śmieszy),
że tzw. "zachodnia cywilizacja" w wielu miejscach debilnieje i branie wszystkiego, co nam dają jak leci skończy się katastrofą

Pigu

mi się bardzo podobało XD

Troll81

Tak Świnko, wszyscy znamy twoje sympatie i zainteresowania. Nie kryjesz się z nimi. wręcz nosisz niczym biżuterię :D

emik



Machloj

muehehehe najlepsze :)

kupowy drapacz chmur  XD XD XD

Bober

Drapacz to nic... ale truskawki? Dlaczego truskawki?
Ciekawe co autor zażywał przed rozpoczęciem procesu twórczego...  XD

Troll81

Bo akurat truskawki wyjątkowo bujnie rosną na kupie. Tak ich uroda. Pamiętajcie jak się zacznie sezon na truskawki :D Smacznego  XD

Pigu

-mamo, mamo, kupę!
-już ci kroję synku, już ci kroję


-dzieci bawiły się klockami... przyszła mama i spuściła wodę

XD

Szopler