Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Sergeant

Zaczęty przez Sergeant, 26 Maj 2009, 20:57

AL

Ładny wynik! :parrrty:

andy101fah

 :parrrty: :parrrty:

mordi

zacnie :) :parrrty:
Guard well the secret of steel...


Sergeant

100k w Radioactive. :whistle:
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

mordi

 :p_arr: :arrr:
Guard well the secret of steel...


Troll81

 :parrrty:

Sergeant

100 mln. w DistrRTgen osiągnięte
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

ReallyGrid

Pięknie :parrrty:
Moja wizytówka


Na wojnie zwycięstwo,
W pokoju czuwanie,
W śmierci ofiara.

tito

 :arrr: Kamracie.  :p_arr:

Troll81


mordi

Guard well the secret of steel...


Sergeant

10 mln. pkt. MilkyWay.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81


mordi

brawo kamracie  :arrr: :respect:
Guard well the secret of steel...


stiven


Teech

 :parrrty: :p_arr:

Sergeant

3x 100k: Cosmology, EDGeS i Ibercivis.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

stiven


Sergeant

10 mln. w Collatz Conjecture też osiągnięte.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

stiven


mordi

 :parrrty: :respect:
Guard well the secret of steel...


sknd


Teech


Troll81

Idziesz niczym Burza

Sergeant

Witam ponownie po ponad 6-letniej tu nieobecności. Zmieniły się priorytety i wygasło zainteresowanie. Ale mój główny komputer cały czas liczył. Teraz znów wróciła mi chętka na liczenie (no i pokieruję to liczenie na zdobywanie większej ilości punktów).
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

kva.pl

Powroty zawsze ciesza  :parrrty:

Przylaczasz sie do walki z covidem?

Sergeant

Jest projekt do liczenia?
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

kva.pl

Aktualnie Rosetta i TN-Grid, niedlugo tez World Community Grid.

Sergeant

Liczę tylko fizyczne projekty (dawniej też niektóre matematyczne).
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

andy101fah

 :ahoy:
Witaj ponownie

Sergeant

 :p_arr:
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

tito

Lata całe Cię nie było!
:ahoy:

Sergeant

Wiem. Priorytety poszły w inną stronę.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

tito

Na czym liczysz?

Sergeant

Sprzęt 9 z początku mojej wizytówki. Tylko, że teraz jest 8GB RAM i GeForce GTX 550Ti (1GB RAM).
Jeszcze spróbuję ruszyć drugi stacjonarny z GeForce GTX 550Ti (1GB RAM) i dwoma rdzeniami. Nie wiem tylko kiedy to nastąpi.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

Dałem zgody na eksport statystyk z Universe i Einsteina no i ponad 3,3 mln. pkt. przybyło w BOINCstat. Wiecie może jak dać taką zgodę w Albercie?
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

Albert też już widoczny w moich ogólnych statystykach. No i ponad 2,3mln. pkt. wywindowało mnie o jedną pozycję wyżej w Zespole. Okazuje się, że w Albercie mam niezłe 2 miejsce (61 na świecie).
Plecacie GPUGRID na moją GeForce GTX 550 Ti 1GB RAM? Teraz liczę PrimeGrid i daje mi prawie 4500pkt. na godzinę.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

tito

Ja nie plecam  XD
Myślę, że PG jest najrozsądniejsze.

Sergeant

To na czym tyle punktów koszą w GPUGRID?
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

tito

Byłeś poddany hibernacji?
Od Twojej 550 minęło 5 generacji GPU.