Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

eRepublik - ePolska w potrzebie

Zaczęty przez ansuz, 11 Sierpień 2009, 19:21

cezar






Troll81


Janek

Cholera zarejestrowałem się dobre 2 godziny temu (przez linka Trolla :)), a nadal nie przysłali maila z potwierdzeniem rejestracji >:(

Troll81

sprawdź czy go w spamie nie ma :D

Janek

Cytat: Troll81 w 01 Październik 2009, 14:19
sprawdź czy go w spamie nie ma :D
Sprawdziłem i nie ma :( Albo coś szwankuje u nich i przyjdzie z opóźnieniem, albo ja jestem głupi i się pomyliłem w adresie :shame:

TJM

Przy próbie logowania masz chyba możliwość kliknięcia na link który spowoduje wysłanie maila jeszcze raz, w każdym razie coś takiego gdzieśtam widziałem.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Janek

Jest taka opcja, ale dupa, nic nie doszło :( Zalogować się jeszcze raz i wpisać mój inny e-mail?

cezar

jeśli rejestrujesz się na maila wp.pl, to go zmień na inny, powinno zadzaiałać momentalnie :attack:





Janek

Udało mi się zarejestrować, ale na gmail.com :) Dzięki za pomoc. Rozoczynam zabawę :attack:

ksysju

Witam

Domek q4 kupie, a może i q5 od niedzieli :-).  Jak ktoś coś widział / miał.   Za dużego ruchu w tym interesie nie ma.

 
ksysju

Voice1980

Wystaw ofertę kupna lub znajdź sprzedawcę na
http://www.erepublik.com.pl/home

Dobra strona. Zamieszczone oferty można chyba nawet oglądać bez logowania.  Ceny o niebo bardziej przystępne niż na Erepie. Jeszcze lepiej-taniej może być na Ircu

AiDec

#371
Kto ma firme weapon w Polsce?

@TJM: Iron juz w firmie jest. Teraz w kupkach po q4 :). (pisz do BatP w grze jakby co - podam Ci aktualna cene)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

TJM

Mój znajomy ma weapona, to właśnie w jego imieniu okazjonalnie poszukuję irona. Inny znajomy też ma, ale nie wiem czy w PL - prędzej w grecji.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Janek

Nie wiem, czy ten temat się już pojawił, ale jestem nowy w grze eRepublik i mam pytanko, czy nasz zespół BOINC@Poland ma utworzoną jakąś partię polityczną? :)

lolek


Voice1980

WOJNA, zbroimy się  8) kierunek Wilno!  :attack:

lolek

ja już kupiłem kilka sztuk broni i lepszy chlebek żeby sobie wollnes poprawić

Voice1980


lolek

nie dziwi mnie to, bo chyba każdy epolak z jakimiś wolnymi funduszami się zbroi

TJM


W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

lolek

Cytat: TJM w 03 Październik 2009, 20:04
Gdzie ta wojna ? %-)


Na razie prezydent ePolski zaproponował deklaracje wojny, teraz głosowanie wśród kongresmenów i za 22 h wojenka  :attack:

[PNT] Obix007

ePolska na stronie głównej eRepublik w Top countries  :parrrty:


BOINC@POLAND[HA$]

a nasz fundusz kapitalowy, ruszy cos w tym tygodniu????
skladka jak zwykle do niedzieli???

ksysju

Hi

O ile wiem nie ruszy, czytaj wcześniejsze posty.
ksysju

BOINC@POLAND[HA$]

wojenko wojenko.....

idziemy na litwe, wycisnac z naszy e bonicowych firm co sie da ....
wzmozona produkcja i walczyc....

lolek

potrzebny mi jest ktoś kto mnie dogiftuje, żeby nie było wątpliwości gifty kupię i podeślę

OxyOne

Cytat: lolek w 04 Październik 2009, 10:23
potrzebny mi jest ktoś kto mnie dogiftuje, żeby nie było wątpliwości gifty kupię i podeślę

dawaj póki jestem
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

lolek

Dzięki, ale już emik mi pomógł

lolek

mam 3 gifty q1 do oddania, jak komuś potrzeba to niech da znać

OxyOne

Cytat: lolek w 04 Październik 2009, 11:48
mam 3 gifty q1 do oddania, jak komuś potrzeba to niech da znać

daje znac
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

ksysju

#390
hi

Eh, zapasy porobione, a tu z ataku nici.  PiS sam się zaatakował  ;D


Edit: a jednak się udało, lecim.........
ksysju

emik

właśnie widzę: Litwa - Łotwa :(


emik

dajemy: http://www.erepublik.com/en/battles/show/7680


lolek

czyli jednak wojna  :D   :attack:   

zawalczone

emik

10 walk zaliczonych - około 400dmg zadane


lolek

patrząc jak nam idzie to dosyć szybko powinno puiść w tych bitwach, ciekawe tylko co później  :attack:

ka_ga

Cytat: lolek w 04 Październik 2009, 18:19
patrząc jak nam idzie to dosyć szybko powinno puiść w tych bitwach, ciekawe tylko co później  :attack:

no właśnie nam nie idzie, Łotwa zaatakowała Litwę pierwsza, więc nasze wysiłki pójdą na nic
http://www.erepublik.com/en/article/-edit-peace-fail-lithuanian-highland-samogita-sudovia-dainava-otewska-969169/1/20:
@Edit2

Uwaga mamy walki lecz są one bez wiekszego znaczenia, Łotwa i tak przejmie regiony, prosimy nie dawać z ciebie wszystkiego i nie wydawać niepotrzebnie golda

lolek

niestety masz rację, gdyby nie łotwa to byśmy wygrali bez problemu, a tak to zrobiła się tylko walka treningowa  :(

lolek

i już po bitwach. Litwini je poddali Łotyszom

OxyOne

A w dupe z ta gra nawet wojny nie potrzafia dobrze zrobic.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]