Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Android (system operacyjny)

Zaczęty przez Tomasz R. Gwiazda, 20 Styczeń 2011, 19:30

Troll81

znalazłem informacje że facet ma 6 letnie maszyny, i że darky rom jest stable i że używa JVQ zamiast JVR ale nie znalazłem info co on konkretnie robi.

pszyklejony

SMS, MMS i połączenia za darmo?

http://www.chip.pl/artykuly/porady/2011/06/sms-mms-i-polaczenia-za-darmo-to-calkiem-proste?b_start:int=0&service=smartfony

Tomasz R. Gwiazda

sms sa dla jakichs przeszczepow z mlodego pokolenia :) 100sms do 1 osoby jak to mozna zalatwic 5min rozmowy :D
ja tego nie jarze :D


AiDec

Cytat: Troll81 w 17 Wrzesień 2011, 14:33
znalazłem informacje że facet ma 6 letnie maszyny, i że darky rom jest stable i że używa JVQ zamiast JVR ale nie znalazłem info co on konkretnie robi.

    Extended Power
    Overscroll Glow
    Transparent Status Dropdown
    SIP WiFi+3G
    Battery Percentage
    Full BLN
    Root
    Busybox
    OpenVPN
    Bash
    Talk2 (working video)
    GingerBread Launcher
    System Themed as Usual
    CRT-Off
    SWAP Enabled (SuperCore 1.6 Required)
    New Memory Hacks
    WidgetPicker
    GPS fix
    Huge apn list
    DEODEXED and running fast
    New DarkyROM2 Bootanimation by Goldie :)
    More things that I could not remember



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Tomasz R. Gwiazda

jak bedzie Andek 4 juz dostepny to dajcie znac :)

krzyszp

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 27 Październik 2011, 09:24
jak bedzie Andek 4 juz dostepny to dajcie znac :)
Na SGS2 ma być z końcem roku lub początkiem następnego...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

phobos

A na mojego desire z chyba nie będzie oficjalnego update'a  :(

AiDec

Szukam dobrych programow do SMSow i nawigacji samochodowej, polecicie cos?

Btw, oryginalny program do SMS nawet po wyjsciu z aplikacji do pulpitu, pozostaje w pamieci i procesach (i trza go recznie ubic). Tak samo FF. Jak zautomatyzowac ubijanie tych darmozjadow po zakonczeniu korzystania z nich?



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Tomasz R. Gwiazda

wedlug gosci od Andka... to nie ma sensu ubijac procesow, taka teorie lansuja

AiDec

Mam przez to rozumiec ze te kilka appsow w tak marginalnym stopniu ssie baterie, ze wiecej zabierze `proces` ubijania procesow? :)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Tomasz R. Gwiazda

no idea :)

ja uzywam Advanced Task Killer - i recznie jak mam potrzebne to wycinam.
Pewnie znajdzie sie cos madrzejszego od tego zeby ubijalo. Problem jest w niektorych aplikacjach ktore po prostu nie maja normalnego Exita

Troll81

jest programig do autoubijania procesów

http://forum.android.com.pl/f118/automatic-task-killer-nie-znajduje-w-markecie-49127/

Tomasz R. Gwiazda

o on ma opcje :P heh, nie bylo mi to potrzebne poki co. teraz odpalilem ta opcje. zobaczymy

hmm lepsze byloby cos co by uniemozliwialo uruchamianie sie app ktorych nie mam potrzeby. bo w tasku czesto widze appsy ktore niby dzialaja a napewno ich nie odpalalem


krzyszp

Faktycznie, wg developerów app siedzący tylko w pamieci nic nie żre, a system sam ubija procesy, które juz nie są potrzebne.
Wg nich, używanie task killerów może przynieść wiecej szkody niż pożytku.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

phobos

[smg id=9505 type=av align=center caption="watch?v=KBrmaE82uY4&amp feature=player embedded"]

Olać telefon, ja chcę słonia!  ;D

Troll81

Ciekawyprogram na andka :D Gmote :D zamienia nasz telefoni w bezprzewodowa klawierę i mychę. Powiem że jako pilot do zdalnej obsługi komputera podczas oglądania filmów sprawdza się wyśmienicie :D

Fobos

Ja do zdalnych rzeczy telefon->komp używam unified remote, ma interfejs myszki, klawiatury, różnych playerów, eksplorator, i manager procesów :)

Troll81


krik123

Cytat: Fobos w 28 Październik 2012, 20:33
Ja do zdalnych rzeczy telefon->komp używam unified remote, ma interfejs myszki, klawiatury, różnych playerów, eksplorator, i manager procesów :)
Testowałem ten program i polecam

Troll81

krik123 witamy na forum. Może coś szerzej o sobie opowiesz? zapraszamy do działu wizytówki.