Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Nowi :)

Zaczęty przez armar, 06 Styczeń 2012, 17:38

armar

Spadłem w statystykach, więc zacząłem się przyglądać dlaczego.  :-[
Pojawił się w zespole nowy liczący zawodnik: "Laboratory of Theory of Biopolymers", który ma świetne zaplecze sprzętowe.   ;D

phobos

Też to zauważyłem. Ponad milion pkt dziennie w GPUGRID. Robi wrażenie. Na oko coś około 10x gtx 580 albo jakieś quadro...

AL

Mnie ostatnio ścignął kolega Thyme. Kolega liczy w kilku projektach, ale póki co dołączył do nas tylko w PG.

Tomasz R. Gwiazda

dobrze ze nowi cisna :)

aborek

Cytat: phobos w 06 Styczeń 2012, 17:49
Też to zauważyłem. Ponad milion pkt dziennie w GPUGRID. Robi wrażenie. Na oko coś około 10x gtx 580 albo jakieś quadro...
www.gpugrid.net/hosts_user.php?userid=82061
Więcej takich nam trzeba :whip:

Pigu

Cytat: armarB@P] link=topic=6659.msg171180#msg171180 date=1325867883]
Spadłem w statystykach, więc zacząłem się przyglądać dlaczego.  :-[
Pojawił się w zespole nowy liczący zawodnik: "Laboratory of Theory of Biopolymers", który ma świetne zaplecze sprzętowe.   ;D
Witamy serdecznie

MarcinB

Potężny sojusznik. Oby został z nami :)

ltb

Cześć,

miło, że piszecie o nas na forum :-)

Podłączyłem nasze komputery do boinc'a, bo póki co nic dla samych siebie nie liczymy na kartach, a że sporo ich mamy to dla dobra ludzkości spalamy węgiel ;-). Jednak jeśli będziemy mieć jakieś "nasze" zadania to niestety, ale odłączymy je od boinc.

Ta fotka na stronie LTB to dość stary klaster i nie liczy on nic dla boinc (wykorzystywany jest na WCh UW).
Natomiast to czego używamy dla gpugrid to 8x geforce gtx580 i 1x geforce gtx 460. Jeśli policzą nam się jeszcze pewne dwie rzeczy to dodamy sztukę gtx 470 i sztukę gtx 460.

Mamy jeszcze kartę gtx 295, ale nie wiedzieć czemu wyskakują błędy podczas liczenia dla gpugrid, tak że jej używamy.
I tak na koniec chwalenia się, są tu jeszcze trzy karty 9800 gt,  ale odłączyłem je od boinc, bo były niezbyt wydajne (a grzeją i szumią).

pozdrowienia
michał

krzyszp

Dzięki za wpis :)

Mam nadzieję, że na czas liczenia Waszych zadań tylko zawiesicie BOINC (odpowiednie opcje są w managerze), a potem powrócicie - macie potężną moc! :)
Pozdrawiam i  :parrrty: dla Was :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

może my moglibyśmy policzyć cos dla was? moze w ramach waszej działalności ruszylibyśmy wasz projekt jako projekt BOINC??

ltb

Cytat: Troll81 w 09 Styczeń 2012, 14:08
może my moglibyśmy policzyć cos dla was? moze w ramach waszej działalności ruszylibyśmy wasz projekt jako projekt BOINC??


pomysł brzmi nieźle, porozmawiam tu o tym, dzięki ! :)

Troll81

No i moze wreszcie ruszy w polsce projekt wspierany przez strone naukową.... :D

armar

Jeśli ktoś się zdziwił, że znów spadł w statystykach, to nie ma obaw - wszystko jest w porządku.
Grzegorz Roman Granowski dołączył do B@P z liczbą punktów 1,338,808,703    :respect:


Kryniek

Cytat: armarB@P] link=topic=6659.msg185414#msg185414 date=1334039895]
Jeśli ktoś się zdziwił, że znów spadł w statystykach, to nie ma obaw - wszystko jest w porządku.
Grzegorz Roman Granowski dołączył do B@P z liczbą punktów 1,338,808,703    :respect:

Miło. Tym bardziej że znając moce przerobowe Grzegorza trochę nam do pieca dołoży ;)

EDU Enthusiast

hehe te stare ibmy to x335? czy jeszcze starsze fajnie wygladaja chyba jeszcze nie mialy hotswap dyskow. Referuje sie do obrazkow na stronie. Troche mnie dziwi ze wspominacie amd'ki poniewaz raczej ibm nigdy nie kozystal z amd  :boing:

,ale ok
Milo mi.

Troll81

no sorry ale hotswap to obsługiwały wszystkie SCSI od daaaaawna.