Karencja zwycięskich projektów - 6 miesięcy

Zaczęty przez Bober, 14 Sierpień 2008, 13:16

Po ilu miesiącach przerwy od wygranego głosowania projekt może ponownie zostać kandydatem do PM?

0 (czyli już w kolejnym głosowaniu)
1 (2.9%)
1
0 (0%)
2
1 (2.9%)
3
12 (34.3%)
4
3 (8.6%)
5
1 (2.9%)
6
15 (42.9%)
7
0 (0%)
8
0 (0%)
9
0 (0%)
10
0 (0%)
11
0 (0%)
12
2 (5.7%)

Głosów w sumie: 35

Głosowanie skończone: 28 Sierpień 2008, 13:18

Bober

Zagłosowałem na 3 (czyli obecnie stosowaną przerwę), jako pewną wartość kompromisową - z jednej strony zabezpiecza przed stałą okupacją fotela lidera przez jakiś projekt, z drugiej umożliwia w miarę częste zwycięstwa projektowi szczególnie lubianemu przez naszych liczydłowych. Nie chodzi przecież o to, żebyśmy liczyli "wszystkie jak leci" bo cała idea głosowania byłaby bez sensu.

W ramach rekompensaty powiedzmy raz na rok możemy robić głosowanie złożone tylko z projektów, które w danym roku nie były PM. Wtedy każdy z nich dostanie swoją szansę.

KrzychuP

Ponieważ projektów jest dość sporo, moja propozycja to 4 (mały kompromis w kierunku zwolenników 6-cio miesięcznej karencji)

Troll81


Szopler


jarod_e

3 miechy wystarczą na mała rotację projektów  :D

Pigu

a ja 6 - chcę, by interesujące mnie projekty też mogły być przeze mnie liczone, a nie w kółko rosettę z wcg - wg mnie idea polega na tym, że dziś ktoś liczy mojego faworyta, a jutro ja czyjegoś


Troll81

widzę że opcje 3 i 6 miechów idą łeb w łeb

Bober

Zgodnie z demokratyczną decyzją począwszy od następnego głosowania karencja wynosić będzie 6 miesięcy. EOT