Dziwne zachowanie WU - nie uzupełnia zapasu.

Zaczęty przez Nawiedzony, 23 Sierpień 2010, 22:53

Nawiedzony

Mam u moim BOINC Managerze (6.10.58) uruchomione 2 projekty: PrimeGrid (przydział 100), oraz WCG (przydział 75). W opcjach użycia sieci mam ustawione: łączenie się z siecią co 0 dni i zapas próbek na 0.1 dnia i o ile WCG nie sprawia kłopotów z wymianą ukończonych WU na nowe, nim skończy się zapas i rdzeń przejdzie do idla (lub do drugiego projektu z konieczności), to tyle ostatnio zdarzyło mi się, że PrimeGrid nie pobierał, ani nie odsyłał ukończonych WU, przed skończeniem się ich zapasu, zwykle też pobiera nowe nim skończy mu się zapas.

Stąd moje pytanie, czy to wina Managera, czy projektu (jakiś problem z serwerami itp.), bo pierwszy raz mi się takie coś przytrafiło.  :-\

Troll81


Nawiedzony

Cytat: Troll81 w 24 Sierpień 2010, 00:55
Ustaw zapas na jeden dzień :D

Jak się powtórzy to zmienię, bo jakoś osobiście nie lubię mieć dużego zapasu ;) jak na razie działa normalnie, bez problemu uzupełnia wu, pewnie coś z serwami PrimeGrid było nie tak - ale z dwojga złego to przynajmniej WCG zarobił na tym 2 gratisowe próbki ;)

Chochlik by [momi76]

... coś mi się zdaje, że menadżer jest bardzo inteligentny i przydziela zadania tam gdzie aktualnie jest największa potrzeba ...  ;)

Ps.
Jest w Tobie wielka moc ...

Kłoni się
momi76