2012-12-17 00:00 UTC - 2012-12-22 00:00 UT] Asteroids Crunch leasing to 12¶21¶12

Zaczęty przez mimeq, 17 Grudzień 2012, 15:16

mimeq

Juz trwa ale mamy 2 pozycje - apka dla win jest wiec zapraszam chetnych

http://boincstats.com/en/stats/challenge/team/chat/292


Krzysiak



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

mimeq

CPU. Kiedys tylko linux od niedawna rowniez windows  ;)
Rowniez dla zbierajacych/lubiacych odznaki  :p_arr: (druga z kolejnosci asteroidowych  "Si" w mojej sygnaturce)
Stala punktacja za WU (120pkt) im szybciej liczysz tym lepiej ...


Krzysiak



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Szopler


stiven

Podłączyłem się i walczę  :whip:. Na razie 5/6 próbek leży w pendingu ale moim wingmanem jest... ryszard.korczyk więc mniemam, że szybko punkty nam zaliczy :)

ryszard.korczyk

Cytat: stiven w 17 Grudzień 2012, 19:26
Podłączyłem się i walczę  :whip:. Na razie 5/6 próbek leży w pendingu ale moim wingmanem jest... ryszard.korczyk więc mniemam, że szybko punkty nam zaliczy :)
Szczęściarz :).

stiven

Dziś znowu przeglądałem próbki z pendinga i po raz kolejny kolegów z zespołu widzę. Początkowo trochę się zdziwiłem ale wychodzi na to, że w wyścigu bierze udział 50 osób zaledwie. 

Troll81


stiven

Zobacz kto tam ciągnie cały team właściwie:
http://asteroidsathome.net/boinc/hosts_user.php?userid=3284

64 hosty, które liczą!!! Nic dziwnego, że trudno dogonić ale walczymy, walczymy  :whip:

ryszard.korczyk gratuluję drugiej pozycji  :parrrty: :attack: :attack:

mimeq

SETI.USA bardzo mocno sie zblizyl w momencie pisania posta mamy tylko 10k przewagi i ~18h do konca


stiven

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nie damy rady utrzymać 2. miejsca jeśli nie zaczniemy poważniej walczyć. Dawać, dawać  :attack: :whip: :attack: :whip:

mimeq