Nareszcie. Implanty podskórne bez wiedzy zainteresowanego.

Zaczęty przez phobos, 14 Luty 2012, 22:27

phobos

http://www.wykop.pl/ramka/1036287/dzieciom-wszyto-implanty-bez-wiedzy-rodzicow/#

Rząd wie lepiej co dla was dobre  :)

Troll81

pomijając fakt że podano środki hormonalne dziewczętom w wieku dojrzewania, to fakt że nie pytano rodziców o zgodę już mnie wkurza. z tego co pamiętam to 13 latek nie może samodzielnie decydować o zabiegu.

goofyx

Masakra.
I bez implantów jesteśmy marionetkami i robimy co nam każą <- świat schodzi na psy.


phobos

#3
Wielka brytania toruje reszcie swiata drogę w totalnej inwigilacji. Juz od jakiegos czasu montują też kamery w domach patologicznych rodzin.

goofyx

Cytat: phobos w 15 Luty 2012, 08:59
Wielka brytania toruje reszcie swiata drogę w totalnej inwigilacji. Juz od jakiegos czasu montują też kamery w domach patologicznych rodzin.
Z tym akurat trochę się zgadzam <- tylko niedługo każda rodzina może być uznana za patologiczną ;)

phobos

Właśnie o to mi chodzi. Śliska sprawa. Raz sąsiad doniesie na hałas w domu i masz big brothera.

goofyx

Cytat: phobos w 15 Luty 2012, 13:10
Właśnie o to mi chodzi. Śliska sprawa. Raz sąsiad doniesie na hałas w domu i masz big brothera.
Wszystko takie będzie...
w sumie jak za komuny tzn.: anonimowy donos od "dobrego" obywatela i masz przerąbane

Martin Fox

A jak mówiłem że ZSRE przebije ZSRR to mi nie wierzyli, za czarnowidza uważali czy szaleńca :P

Troll81


goofyx


Martin Fox

Ja po prostu mam uczulenie na komuchów, a na UE kichałem jak głupi :P

phobos

Szybko idą z programem :D
http://www.bbc.co.uk/news/science-environment-17050551

Troll81

wiesz.... troszke to inaczej wyglada gdy ja wyrażam zgode na taki numer....

phobos

Troszkę  :) Ale ubawiło mnie, że w ciągu kilku dni wyczytałem newsa na polskim portalu o sekretnych implantach w UK i na brytyjskim portalu o cudownych postępach w elektronicznych implantach podskórnych   ;)

Troll81

bo to nie narzedzie jest złe tylko jego zastosowanie. Tak jak telefon komórkowy. Pozwala ci na łączność ale może służyć do szpiegowania...

phobos