Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

emik



Pigu


kret

wrrr..karty nie ma dziś..będzie jutro..wrrr..  >:( >:( >:(

Pigu


kret

zapytałem sie uprzejmie tylko w mailu, 'czy otrzymanie w końcu karty i ramu będzie jedyną rekompensatą jaką przewidują', to siętrochę oburzyli chyba..ale dali 10 zeta na ramie :PPP

Pigu


emik



kret

na otarcie łez kupłem sobie rozgałęziacz do zasilania 4 pin :P

Gave

Cytat: kret w 03 Styczeń 2008, 19:09
na otarcie łez kupłem sobie rozgałęziacz do zasilania 4 pin :P
Oj, Chłopaki, wymiatacie!
Miałem nie najlepszy dzień w nieustającej podróży, ale wystarczyło po powrocie zajrzeć na forum, spojrzeć na Wasze posty i od razu lepiej (z całym szcunkiem - po prostu wychodzi zabawnie), o tak  ;D

kret


emik



Pigu


kret


Pigu


emik



kret

Cytat: Pigu w 03 Styczeń 2008, 23:22
zawsze takie molexy sam produkowałem :P

a mnie siem nie chciało :P tzn..ogólnie popieram Twoją idee, ale nie miałem czasu i materiału w tej chwili ;p

Mchl

Cytat: kret w 03 Styczeń 2008, 15:47
zapytałem sie uprzejmie tylko w mailu, 'czy otrzymanie w końcu karty i ramu będzie jedyną rekompensatą jaką przewidują', to siętrochę oburzyli chyba..ale dali 10 zeta na ramie :PPP

Kret nie martw się... kumpel przed świętami kupił na ebay MacBooka. Do dzisiaj czeka na potwierdzenie, że komputer został wysłany... Jak się okazało sprzedawca najpierw zbiera zamówienia, potem ściąga towar do siebie i dopiero rozsyła po świecie :D Kumpel na otarcie łez kupił sobie PS3

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kret

no to faktycznie piknie :) ja bym sobie chętnie na otarcie łez kupił iksa i monitorek 24" W241D :} ale wszystko w swoim czasie :)

emik



Pigu

wielkie monitorki mają pewną wadę - lubią być grane w naturalnej rozdzielczości a to straszliwie podbija wymagania sprzętowe  ;D

Gave

Cytat: Pigu w 04 Styczeń 2008, 10:30
wielkie monitorki mają pewną wadę - lubią być grane w naturalnej rozdzielczości a to straszliwie podbija wymagania sprzętowe  ;D
Sad but true.

Pigu


kret

hm..niby problem, ale ja tam wiecej pracuje/oglądam na kompie niż giercuje :) (tak wiem..mówi to koleś, co zamówił nową grafę i ram z czasem dostępu 2ns :P) ale jak bym grał to pewnie na iksie nowym, którego zamierzam sobie w prezencie kupić jak się obronie ;P poza tym wtedy kompa zmienie pewnie, na penrynka, wiadro ramu i jakąś porządną kartę z dx10 jak już takowe zaczną produkować :)

Pigu


kret

7300GT Sonic 256MB DDR3 (128bit) TV DVI BOX   GOTOWE
1GB 2x512MB HyperX CL 2.0 (2-3-2-6-1)            GOTOWE

;D ;D ;D

Pigu


AL


Gave

Cytat: Pigu w 04 Styczeń 2008, 13:12
acz z drugiej strony filmy wiele zyskują  :P
Jednak rozmiar ma znaczenie.  :P

Pigu


emik



Pigu


emik



AL


emik

#233
muszę powygrywać bo idę do dentysty ;D


już wróciłem


kret

#234
całkiem całkiem..ze standardowych 400/1000 karta spokojnie działa na pudełkowym chłodzeniu kręcona na 600/1500 :) fear śmiga, wieśmin działa też spoko, nie na max detalach, ale i tak ładnie wygląda :)

Pigu


Gave

#236
W pewnym wątku Horpah polecał wentylator. Według opisu aukcji jest kosmicznie dobry:
CytatWykonany z materiału tłumiącego wibracje
W przypadku modelu FX120-B zastosowano specjalne elastyczne tworzywo, które dzieki specjalnemu, białemu barwnikowi, oraz domieszcze gumy redukuje w znacznym stopniu drgania powodowane przez wentylator.
To prawie jak niektórzy "rajdowcy":
"Dzięki naklejce na szybę "TURBO" moja bryka ma 30% koni mechanicznych więcej".  ;D

A ja dzięki pomarańczowej klawiaturze jestem niepokonanym zwycięzcą!  :P

Pigu

właśnie dlatego pomimo tych legend wypisywanych przez sprzedawcę na allegro ja i tak jak mniemam zdecyduję się na Noctue - marka to marka i jak oni piszą, że dmuchawa ma x m3/h to im wierzę

ostatnie co bym chciał to głośniejszy i niewydajniejszy dmuchacz  :P

Gave

Nie mówię, że nie jest to dobry, cichy wentyl. Ale wątpię, że zawdzięcza to specjalnemu białemu barwnikowi.  ;)

Mchl

Jak wam się podobają rajdowcy z naklejką, to poczytajcie o audio voodoo

Gave... pomarańczowa???

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org