Belgian Beer@Home

Zaczęty przez AL, 12 Grudzień 2006, 00:08

AL

Belgian Beer@Home - taki projekt to ja rozumiem :D
http://bebeer.dyndns.org:2222/bebeer/
Na razie nie mają jednostek, ale planują mieć jednostki z innych projektów, ale żeby było śmieszniej - narazie pojawił się pomysł aby je nazywać po swojemu np.
Cytatmaybe it's possible to transfer other wu's (repackaged) from other projects depending on what the BB@H admin wants to be crunched (wu-results are used by the BB@H-account (member of boinc.be team ofcourse ) at the various project) f.e. this seasons foreign beer would be the Dutch Heineken "special fluids from Leiden"  
in other words everyone crunching the "Heineken"WU at BB@H would actualy be crunching µfluids and Leiden wu's for the benefit of a "BB@H-named Boinc.be account..

edit; spinhenge wu's could be named Heidelberger 1603 premium pilsener

tyle, że jak sama nazwa projektu wskazuje - to chyba nie Beligijskie nazwy piw - nie przejdą.

KrzychuP

Z tego co zrozumiałem, to przeliczone jednostki (z innych projektów) będą zaliczone na konto członków boinc.be team. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.

AL

Cytat: "KrzychuP"Z tego co zrozumiałem, to przeliczone jednostki (z innych projektów) będą zaliczone na konto członków boinc.be team. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.
Tego to nie wiem - ale pozwoliłem sobie na   małą dywersję :wink:  Żywiec Beer

Borsook

Cytat: "KrzychuP"Z tego co zrozumiałem, to przeliczone jednostki (z innych projektów) będą zaliczone na konto członków boinc.be team. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.

no tak to chyba wyglada, ciekawe czy cokolwiek wyjdzie z tego projektu. Moze my tez powinnismy o czyms takim pomyslec, niby nowy projekt do liczenia, ludziska sie rzuca a to nasze probeczki z innych projektow beda sie crunchowac :wink:  8) ale nam rac skoczy :)

Juras23

No ale kto dostaje punkty, bo jeśli ja policzę 1 jednostkę i dostane za nią przypuśćmy 20 pkt, to czy oni też dostaną za nią 20 pkt? To czy można za tą samą jednostkę dwa razy dostać z projekty punkty? Bo jeśli oni dostaną punkty to ja nie to wiadomo, kolejnej próbki już nie policzę skoro nic z tego nie mam, a jeśli ja dostaję punkty, a nie oni, to jest to raczej forma testu platformy przekaźnikowej :)

Mchl

A jeśli punkty dostajesdz Ty i oni to jest to efekt jak po kilku piwach... czyżby o to chodziło?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

marcin20_21

Tylko Ty dostajesz punkty w projekcie bebeer, a oni np w Einsteinie, Seti  :lol:
url=http://www.puzzlepirates.com/register/welcome.wm?from=r490404][/url]

Mchl

Czyli to takie dublowanie urobku punktowego...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

Czyli jeśli my jako drużyna postawilibyśmy taki serwer na którym postawilibyśmy projekt np: BOINCATPOLAND@HOME i wszyscy byśmy się do niego podłączyli, a on wysyłałby nam jednostki boncatpoland do przeliczania, to nadal liczylibyśmy sobie dla naszej druzyny, tylko tyle że wszyscy podłączeni bylibyśmy do jednego projektu, bez rozróżniania projektów na naszych kompkach, i dostając punkty w boincatpoland@home oraz dostając punkty za przeliczone przez nas jednostki w sumie naliczalibyśmy sobie w statystykach dwa razy te same punkty - o ile ten nasz projekt pokazałby się w statystykach. Czyli jest to podwójnie nieuczciwe

1. Zabieramy punkty z realnych projektów liczącym userom ( np tym z nie naszego teamu )
2. Sobie jako drużynie podwójnie liczymy punkty ( jako członek teamu nadal mam liczone pojedyńczo)

Czyli ten kompek ( serwer propably ), który rozdziela jednostki i zamienia je na jednostki boincatpoland (ciekawe z resztą jak) pewnie też raportuje gotowe jednostki i jest widziany jako jeden user ( niektóre teamy  tak robią - wszyscy liczą na jednym userze) wtedy w statach samych userów ten serwer rośnie bardzo bardzo szybko. ciekawe co?

Mchl

Po wachaniu założyłem jednak zespół.
Zdaje się, że to po prostu kolejny projekt, gdzie ludzie się uczą BOINCa, a aplikacje piszą w związku tym własne (na razie na bazie Pirates@home, czyli zamiana małych liter w tekście na duże :) )
http://bebeer.dyndns.org:2222/bebeer/team_display.php?teamid=25

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Dołączyłem się. Pobiorę próbke zobacze jak się to u mnie będzie liczyło.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

Szanse masz raczej małe, bo próbek akurat nie ma ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Zauważyłem :( Ale nie poddam się :P:P:P

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AL

Cytat: "kempler"Zauważyłem :( Ale nie poddam się :P:P:P

kempler - do boju! Nieśmiało rzucili próbkami. Niestety daily quota niezbyt ambitna - 2 per cpu.

Próbki króciutkie po 9-10 sekund, a na wygaszaczu "latający stempel" :lol:

kempler

hehe, dzięki, pobrałem

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....