Koszulka Boinc@Poland

Zaczęty przez gregre, 15 Kwiecień 2011, 10:22

gregre

a więc prędka akcja, niby b.dobra jakość prasowanki, na białych koszulkach
z przodu "małe" logo na sercu 10cm szerokości, bez tonalnego przejscia koloru niebieskiego



z tyłu napis na plecach:



cena 23zł/szt + przesyłka od razu mówię że biorę sam dwie :P, podajcie jakie chcecie rozmiary:

http://s353213956.domenaklienta.pl/allegro/koszulki/rozmiary.jpg

p.s. pozwoliłem sobie na małą edycję i wydaję mi się że tak nieco lepiej wygląda

Dane do wpłaty na koszulki:

koszt 1 szt. koszulki to 15zł, przesyłka 7zł (bez względu na ilość koszulek jaką się zamówiło, można koszulki odebrać u mnie osobiście, wtedy nie płacimy za przesyłkę - odbiór w Krakowie, Jaworznie lub Częstochowie)

Konto:
Marcin Zastawnik
17 1020 2528 0000 0702 0105 2927
w tytule przelewu proszę wpisać NICK z forum - umożliwi identyfikację wpłacającego
jeśli ktoś potrzebuje dodatkowych danych, to proszę o PW do Cyfrona

Troll81

ano. Tylko ceny mają wyzsze :D a przynajmniej ostatnio mieli.

Ja wziąłbym jedną a moze dwie :D

gregre

jakieś konkrety? rozmiar?
dwie sztuki na zapas wezmę jakby ktoś chciał z Teamu...

Troll81


emik

ja reflektuję na XXL - 1 szt

może najpierw dać tydzień na zastanowienie się kamrratów i zbiórkę kasiorki


Troll81

ano :D hurtem wyjdzie taniej

Cyfron

Cytat: gregre w 15 Kwiecień 2011, 10:22
a więc prędka akcja, niby b.dobra jakość prasowanki, na białych koszulkach
z przodu "małe" logo na sercu 10cm szerokości, bez tonalnego przejscia koloru niebieskiego



z tyłu napis na plecach:



cena 23zł/szt + przesyłka od razu mówię że biorę sam dwie :P, podajcie jakie chcecie rozmiary:

http://s353213956.domenaklienta.pl/allegro/koszulki/rozmiary.jpg

p.s. pozwoliłem sobie na małą edycję i wydaję mi się że tak nieco lepiej wygląda

Czy można jakiś adres do kolesia u którego byś to zamawiał (nie wiem - np aukcja na alledrogo) ?

gregre

#7
Cytat: Cyfron w 15 Kwiecień 2011, 15:33


Czy można jakiś adres do kolesia u którego byś to zamawiał (nie wiem - np aukcja na alledrogo) ?

proszę bardzo:

http://allegro.pl/koszulka-twoj-wlasny-nadruk-napis-logo-xl-i1543864020.html

hurtowo czy nie taniej już raczej nie będzie a te 7zł w moją stronę to bym pokrył za przesyłkę


EDIT: w związku z małym zainteresowaniem wziąłem na razie jedna sztukę na próbę, zobaczy się jaka jakość i czy opłaca się wziąć więcej

Troll81

Ano. Jakość to podstawa.....

TJM

Ja bym łyknął jakąś koszulkę coby zakładać na niedzielne bieganie (reklama BOINCa w lesie). Tylko musi być takiej jakości, żeby wytrzymała parę prań, przecie nie będę tylko suszył potu między użyciami  :ph34r:

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

gregre

#10
a więc dzisiaj przyszła koszulka :)

z przodu

http://tinypic.pl/ehg65gfkw0zy

http://tinypic.pl/zaaksktn6fd5


i z tyłu

http://tinypic.pl/h9fj4dqc1ax9

http://tinypic.pl/c3xsm6m9yrbx


jak dla mnie gitara, zobaczymy jak jak po kilku praniach ale wydaje się że powinny trochę przetrwać


edit: coś nie wyszło ze zdjęciami, teraz lepiej

GRID

#11
Super !!! Naprawdę warto rozkręcić ten temat.
Może więc jak po praniu okaże się że jest ok, gregre może założy wątek - zbiórka na koszulki.
Gregre jesteś chętny do zajęcia się zbiórką pieniędzy na koszulki ? Czy lepiej jak każdy sam pozamawia sobie w tym sklepie ?

Ja na pewno skuszę się na dwie.

Może dać z tyłu dać po napisem B@P ten obrazek obrazek ? ? ?
-




krzyszp

To mogła by być jedna z funkcji fundacji...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

mimeq

Na zewnatrz coraz cieplej przydadza sie ze 2 szt  ;)


gregre

zbiórką mogę się zająć ale nie wiem czy jest sens skoro koszt przesyłki to 7zł, bym musiał zahaczyć pocztę i sprawdzić ile by to kosztowało
a co do projektu to w zasadzie każdy może stworzyć swój, o ile dobrze pamiętam to nadruk dwustronny było coś koło 23zł + przesyłka
tak czy siak 30pln wychodzi jak nic

Tomasz R. Gwiazda

a tak przy okazji, ktos moze wie kto/gdzie mozna zamowic koszulki w mniejszych rozmiarach (mniejsze od S) czyli dla noworodkow/niemowlakow i ciutke starszych ?

gregre

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 26 Kwiecień 2011, 12:01
a tak przy okazji, ktos moze wie kto/gdzie mozna zamowic koszulki w mniejszych rozmiarach (mniejsze od S) czyli dla noworodkow/niemowlakow i ciutke starszych ?

jeśli chodzi o koszuki z własnym nadrukiem to dla noworodków i niemowlaków nie znalazłem ale dla nieco starszych allegrosik coś znalazł :)

http://moda.allegro.pl/koszulka-dziecieca-xs-s-m-l-wlasny-napis-prezent-i1570616394.html

Cyfron

daj znać, jak się to trzyma po praniu - bo dla mnie to jest ważne...

gregre

pranie przeżyła spokojnie, może jakby ciutkę się zbiegła ale to w końcu 100% bawełna (niby :P) a bawełna tak ma
jutro jeszcze przeprasuję i zobaczę jak ostatecznie wygląda


gregre

podsumowując:
- pranie na lewej stronie w 30stopniach - zaliczone
- prasowanie na lewej stronie, żelazko ustawione na 1 kropkę (jakby ktoś wiedział o co chodzi :P) - zaliczone

w zasadzie to jakby po prasowaniu jeszcze lepiej wyglądała napisy jakby wtopiły się całkowicie w materiał, wcześniej miejscami można było jakby zahaczyć nadruk paznokciem ale może to tak po praniu w końcu materiał pod nadrukiem jest sztywniejszy...

wg mnie koszulka ma ocenę 9/10 (zawsze mogło by być taniej  :D)

GRID

To robimy zbiórkę na koszulki ? Może pieniądze będzie zbierał ktoś kto mieszka w niedaleko (miejscowości Rozgarty)
Jak uda się nazbierać więcej pieniędzy to można kupić na zapas i sprzedawać zainteresowanym.
Ja też mogę do nich zadzwonić i zapytać się ile trzeba kupić koszulek żeby dostać rabat.
I czy będzie taniej poza aukcją allegro.

gregre

wg mapy najbliżej mają osoby mieszkające w Grudziądzu i Toruniu, ale co za różnica kto będzie zbierał pieniądze?
jeśli zamówienie złoży jedna osoba to ona będzie musiała rozesłać do interesantów i w tym widzę problem bo nie wiem jakie koszty to będą, bo jeśli wysłanie 1/2 koszulek (znaczki + koperta) przekroczy 7zł, to chyba będzie lepiej jakby każdy sam sobie zamówił, ale wtedy nie będzie dużo taniej za zamówienie bo na kilka(kilkadziesiąt?) adresów będzie przesyłka...

naprodukowałem się :P ale chyba każdy wie o co mi chodzi

GRID

Ale są wyjątki. Np Wrocław i Kraków tam są często zjazdy spotkania.  W tych sprawach duże doświadczenie ma Cyfron (rozsyła ulotki i plakaty). Jeżeli sprzedawca da jakiś rabat za większe zakupy to na pewno będzie warto przynajmniej zakupić. Jutro do nich zadzwonię i się zapytam.


Troll81

ja chętnie kupie 2 sztuki rozmiar M (na 165 cm wzrostu)

GRID

Zapytałem się pana od koszulek jaka cena jest za 25 sztuk albo 50.
dostałem taką odpowiedz:
CytatNie ma najmniejszego problemu, wzory nadruku mam już opracowane i gotowe do przygotowania kolejnych koszulek
CytatWitam
Przy takim nakładzie jeszcze bardziej opłacalne jest wykonanie koszulek folią flex, cena to 15 zł brutto
Koszulka JHK 150g, dwa rodzaje nadruku na piersi mały oraz duży na plecach
Pozdrawiam
Szymon Szotowicz

Cyfron

a teraz jakby wyglądała sprawa z wysyłką?
zamawiamy hurtem do jednej osoby i ta osoba wysyła potem do poszczególnych kamratów, czy zamawiamy hurtem od tego kolesia i on rozsyła do poszczególnych osób zamówione koszulki?

lolek

Jak już ustalicie kto, co, jak i za ile : to ja chętnie 2 zakupię (XXL na 200 cm wzrostu).

GRID

#29
To może moderator przeniesie ten wątek do odpowiedniego wątku.

I w pierwszym moście będziemy zapisywać kto jest chętny i na ile koszulek. Ja też standardowo 2 sztuki XL (1,82)
Jeżeli chodzi o mnie to chciałbym wykorzystać koszulki jako nagroda w konkursach (4 sztuki) i postulowałbym za tym żeby Cyfron wziął je do siebie. Ja jak będę w Lipcu w Polsce to własnoręcznie je odbiorę.

Reasumując
3x XL
3x XXL



GRID

To co zmieniaj pierwszy post i zapisuj kto ile chce.

3891mike

z tego co widze to coś w formie prasowanki czy tam sitodruku jest na tych koszulkach a żeby miało to ręce i nogi a zarazem było trwałe to należało by to potraktować haftem maszynowym i zapewniam że przy koszulce dobrej gatunkowo wytrzyma sporo prań.
Świetną firmą która sprzedaje dobrej jakości koszulki jest Fruit of the loom. Ogrom firm używa tych koszulek jaką dobrą bazę pod druk/haft w swoich firmach


emik

ja też chętnie wezmę 2 sztuki XXL


Troll81

2 m-ki dla mnie :D

gregre

Cytat: 3891mike w 04 Maj 2011, 17:11
z tego co widze to coś w formie prasowanki czy tam sitodruku jest na tych koszulkach a żeby miało to ręce i nogi a zarazem było trwałe to należało by to potraktować haftem maszynowym i zapewniam że przy koszulce dobrej gatunkowo wytrzyma sporo prań.
Świetną firmą która sprzedaje dobrej jakości koszulki jest Fruit of the loom. Ogrom firm używa tych koszulek jaką dobrą bazę pod druk/haft w swoich firmach

"Fruit of the loom" są rzeczywiście dobre gatunkowo a co za tym idzie zbiegają się po praniu (100% grubej bawełny), wiem z własnego doświadczenia kupiłem 3 M-ki i po praniu są "na styk"
tak więc prasowana na tym odpada (myślałem o tym przy moim zamówieniu), a jeśli chodzi o haft jest to dosyć drogie i liczone wg ilości wkłuć igły (takie oferty są na allegrosiku)...
to kto robi zamówienie ? i jak z przesłaniem/rozesłaniem koszulek ?

Cyfron

#36
lista chętnych:
mimeq 2 x ??? (jaki rozmiar?)
Troll81 2 x M
lolek 2 x XXL
GRID 3 x XL + 3 x XXL
emik 2 x XXL
Cyfron (wspaniały Ja ;) ) 1 x XL, 1 x L, 1 x M (i może jeszcze coś się urodzi ;) )

W sumie:
M x 3
L x 1
XL x 4
XXL x 7
razem: 15

Ktoś jeszcze?
mimeq - jaki rozmiar?

Możemy zrobić tak, że ja te koszulki mogę zamówić do siebie, chyba, że koleś z allegro będzie wysyłał do poszczególnych osób?

PS: a może jakaś wersja w czarnej koszulce?
Tylko że pewnie wtedy trzeba by było napisy zrobić jaśniejsze, żeby się wyróżniały na czarnym tle - prawda?
Ja wolałbym czarne i wtedy moje "zamówienie" z miejsca rośnie x2 :)

Troll81

A może niebieskie?? :)

Czarne też są cool

PBT_marian_boss

Ja poproszę 2 szt. XXL. Rozumiem że kolor koszulki biały?

mimeq

Bardzo chetnie 2x XL, tylko napiszcie mi prosze co, gdzie, ile i kiedy wplacic  :p_arr: