The Ides of March Challenge 15 - 16.03.2010

Zaczęty przez RAD-Poland, 06 Marzec 2010, 17:13

Tomasz R. Gwiazda

dzieki RAD za wyliczenia, troche rozjasniaja ale nie wszystko :)

Przed wyscigiem tylko przeliczylem lub nie po 1 WU na kazdym przypietym hoscie (czesc canecelowalem po sciagnieciu app)
Pilnowalem sie i nie liczylem przed wyscigiem nic, dokladnie po 19 zaczalem recznie uruchamiac taski
Po 19 dzis, ustawilem zeby BAM natychmiast odlaczyl wszystkie hosty


Moze sie samo wyjasni :)

apohawk

Jak to "uruchamiałeś taski" ? Jak były ściągnięte na maszyny przed 19. to g. były warte  ;D
Ja zawsze robię suspend projektu, gdy nie ma żadnych WU w tym projekcie i parę minut po rozpoczęciu wyścigu "resume", żeby zaciągnął świeże WU wyścigowe, a reszta projektów, które normalnie liczę "suspend".
No good deed goes unpunished.

Tomasz R. Gwiazda

czytac ze zrozumieniem

PRZED WYSCIGIEM SCIAGNELEM TYLKO APLIKACJE LICZACA. WU byly sporadycznie przeliczone 1szt na hoscie(wczesniej, przed wyscigiem). Lub cancel byl.
WU SCIAGALEM PO godzienie 19 DOPIERO


PS: tak mam najlepszy wynik w teamie i jestem kretynem ktory nie znal regul wyscigu :) no litosci :)

Aegis Maelstrom

Tomku, nie irytuj się. ;)

A wszystkim polskim zespołom należą się gratulacje, Wasze zdrowie niepasteryzowanym Bockiem, mniam.  :D  :parrrty:

JaRa

http://translate.google.com/translate?js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.boincatpoland.org%2Fsmf%2Fprimegrid%2Fthe-ides-of-march-challenge-15-03-2010-1800-utc-16-03-2010-1800-utc%2Fmsg97674%2F%23new&sl=pl&tl=ru  XD XD XD


Z ich forum 18:40 Пост #145 :

Skanowanie    

Polskich przyjaciółov, błagam - nie czyncie nas do grzechu - wyłączyćie Komputery i iśće spać! dobranoc! Dobranoc!



apohawk

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 16 Marzec 2010, 21:49
czytac ze zrozumieniem

PRZED WYSCIGIEM SCIAGNELEM TYLKO APLIKACJE LICZACA. WU byly sporadycznie przeliczone 1szt na hoscie(wczesniej, przed wyscigiem). Lub cancel byl.
WU SCIAGALEM PO godzienie 19 DOPIERO


PS: tak mam najlepszy wynik w teamie i jestem kretynem ktory nie znal regul wyscigu :) no litosci :)

Piszesz, że uruchamiałeś taski, to czytam, że uruchamiałeś taski. To nie poezja, żebym doczytywał się treści, których tam nie ma ;)
Aegis ma rację, nie irytuj się, ja tak gwoli ścisłości sprecyzować chciałem.
:parrrty: i do następnego wyścigu.
No good deed goes unpunished.

Kryniek

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 16 Marzec 2010, 20:44
a pisalem gdzies ze nie ma na to szansy ?
o czym wogole mowa. Niemcow jest 2x wiecej , a Amerykanow 10x ?

malkontenci :) Zamiast sie cieszyc z tego co jest :D

Dokładnie, nie wspominając już o ich poziomie życia a naszym...

Gratulacje Panowie  :parrrty:
Wynik świetny, Polska rządzi. Widać że nasz kraj jest 3 na świecie, w ilości inteligentnych ludzi, którzy mają świadomość że warto wspierać naukę.

Karlik

RAD chyba coś ma problemy z tabelkowaniem: spójrzcie na pierwsze dwa/trzy miejsca XP

RAD-Poland

@Tomasz R. Gwiazda

można podrążyć temat, rozliczyć każde 15 min wyścigu

ale tak na szybko:
pierwsze 3h wyścigu - zaraportowanych 475wu, zaliczonych 237 wu, utraconych 238wu
kolejne 3h wyścigu - zaraportowanych 716wu, zaliczonych 604 wu, utraconych 112wu
kolejne 3h wyścigu - zaraportowanych 741wu, zaliczonych 653 wu, utraconych 88wu
kolejne 3h wyścigu - zaraportowanych 761wu, zaliczonych 725 wu, utraconych 36wu
ostatnie 12h wyścigu - zaraportowanych 1462wu, zaliczonych - wszystkie

nie mam bezpośredniego dostępu do twoich id_hostów (nie chce mi się szukać ręcznie)
ale sprawdź wyrywkowo hosty, bo wygląda jakby siedziały na początku wyścigu spore bufory wu
(w rozliczeniu uciekły mi gdzieś 2 wu, ale to jak się liczy ręcznie)
z biegiem czasu liczba niezaliczonych wu spada do zera, początek to tragedia

@Karlik
pewnie zawija się nazwa pierwszego użytkownika
u mnie ok pewnie mam inną czcionkę ekranową,
rozszerzyłem o cztery znaki nazwę użytkownika, ale nie wiem czy pomogło

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Tomasz R. Gwiazda

Chcialem serdecznie podziekowac WAM wszystkim za udzial w tym wyscigu. Swietna robota kamraci.

Także najszczersze gratulacje dla Grzegorz Granowski i    Major Polish Teams Alliance oraz GPUForce i niezrzeszonych

Grzegorzu, przyznaje ze liczylem na to ze uda Ci sie wbic do TOP3. Ale to moze nastepnym razem. Wg. mnie krotkie wyscigi rzadza sie wlasnymi prawami.

Troll81

Ja tam mam szeroki ekran :D

I ja dołączam się do gratulacji  :parrrty:

pab2002

Cytat: RAD-Poland w 16 Marzec 2010, 19:39
spokojnie znajdziesz się ;)
jesteś na 49 pozycji tylko że pod nazwą qqqqq@801 (skrypt się sypie lub PG znowu zmodyfikowało coś w budowie strony)
(...)

Już widze wszystko ok, nawet sie załapałem na 1 punkcik do klasyfikacji ;)

Gdyby nie problemy z pobieraniem próbek to byłbym trochę wyżej... Miałem na ubuntu starego klienta który wywalał komunikat "Requesting 0 seconds of work" i nic nie pobierał. Dopiero rano zainstalowałem najnowszego i już było ok, ale przez noc trochę punktów mi uciekło...
Gratulacje dla wszystkich liczących :parrrty: Świetny wynik!
http://www.boincstats.com/signature/user_498696.gif

Troll81

Jak tak czytam o spóźnialskich i innych liczydłowych którzy mieli problemy to widzę że stać nas na więcej w przyszłym wyścigu  :parrrty:

JaRa

Ja szykuje się na AP26 juz 1 grafe mam umówioną a prawdopodobnie jeszcze jedną skołuje  XD




JaRa

Ja liczę na NV

Use NVIDIA GPU if present
(enforced by 6.10+ clients)   yes



Troll81

To akurat tylko opcja w projekcie :D ważne czy jest aplikacja na CUDA :D

tmphaha

AP26 Search
Supported platforms:

   * Windows: 32bit (+CUDA), 64bit (+CUDA)
   * Linux: 32bit, 64bit (+CUDA)
   * Mac: 32bit (+CUDA), 64bit
   * Solaris: 64bit
   * PlayStation3

A tak z innej beczki, choć poniekąd tej samej. To ciekawie będzie jeśli sporo graf będzie zaprzęgnięte pod PG ... oczami wyobraźni widzę dołek punktowy w Milce  XD

Szopler


krzyszp

Cytat: RAD-Poland w 16 Marzec 2010, 19:39
wszystko przez tego użytkownika    "Krzysztof Piszczek - wspieram Stowarzyszenie Polski Projekt Boinc"
który jest przed tobą i został pominięty całkowicie w zestawieniu, winny skrypt (tzn ten co go pisał) nie przewidziałem tak długiej nazwy ;)

:shame:

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

JaRa

Wstępnie total

1   SETI.USA                    562,5
2   SETI.Germany             517,5
3   BOINCstats             415
4   Sicituradastra.             393,75
5   GPU Force                                    389,75
6   Ukraine                  353,75
7   PBToyz                     351,25
8   Team 2ch                       345,25
9   US Navy                     321,75
10   Xtrem Team Boinc Addicted    316,25
11   BOINC@Poland             307,5
12   Ars Technica             297,5
13   PrimeSearchTeam          267

       Major Polish Teams Alliance           215



Filavandrel

gratki dla wszystkich liczących :)
teraz po cichu pomyślcie co z następnym wyścigiem :) razem czy osobno ;)

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

Szopler

Następny jest wyjątkowo ciężki... 8 dni LLR. Wygrzewanie kompa jak nic.

apohawk

No good deed goes unpunished.

lolek

8 dni, chyba ich pogięło  >:( od razu mówię, że beze mnie (skupiam się na projektach biologicznych), na dzień lub dwa mogę się przełączyć na PG, ale nie na ponad tydzień  :wth:

Nitro

Jest jeszcze lepszy ;)
7    24 Sept-7 Oct     18:00     PSP LLR     Calendula     13 Days

TJM

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 16 Marzec 2010, 21:49
czytac ze zrozumieniem

PRZED WYSCIGIEM SCIAGNELEM TYLKO APLIKACJE LICZACA. WU byly sporadycznie przeliczone 1szt na hoscie(wczesniej, przed wyscigiem). Lub cancel byl.
WU SCIAGALEM PO godzienie 19 DOPIERO



A zegarek masz na pewno ustawiony z dokładnością do paru sekund ?
To odliczanie co widać na stronie PG to niby z lokalnego kompa, najlepiej dla bezpieczeństwa poczekać tak 5 minut od początku wyścigu ze względu na ewentualne rozbieżności ustawień czasu serwer <-> zdalna maszyna i dopiero ściągać.
Najgorsze jest to, że jeśli ze względu na rozrzut wjedziesz choćby o sekundę za szybko, to tracisz dużo więcej czasu ze względu na bufor który się zapełni.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Szopler

Najbliższe wyścigi:

22-30 April18:00321 LLREarth Day8 days
16-21 June11:28AP 26PrimeGrid's Birthday/Summer Solstice5 days
25 July18:00PPSE LLRFull Moon24 hours
20-22 August18:00321 SieveDog Days of Summer2 days

Tomasz R. Gwiazda

nie fair graja, monopol na wyscigi sobie ustanowili :)

Troll81

Niektóre to istne maratony.... Ale nie zrobisz 24h wyścigu jak jedna próbka się liczyć będzie 24h

lolek

To może zrobią wyścig od 1 do 31 maja, albo od 1 stycznie do 31 grudnia  XP

Kryniek

Cytat: lolek w 17 Marzec 2010, 08:54
8 dni, chyba ich pogięło  >:( od razu mówię, że beze mnie (skupiam się na projektach biologicznych), na dzień lub dwa mogę się przełączyć na PG, ale nie na ponad tydzień  :wth:

Ja również ;)

[B@P] MSW

#512
Jak tak rezygnujecie z następnego wyścigu to ja może się skuszę, jakoś "idy marcowe" mi nieposzły chociaż grzałem ostro swojego proca to wszyscy mnie wyprzedzali jak szaleni, ( ale się niedziwie gdy mają po kilka kompów).
PS. Rok temu też próbowałm liczyć w tym wyscigu 8 dniowym ale sobie odpusciłem po próbka miała długość na 28h, a ja świeżo upieczony BOINCowiec byłem.
Ale jak tak dużo z was wymięknie to może i się skuszę. Parę punktów wpadnie.

Troll81

witamy na forum i zapraszamy do działu wizytówki :D

lolek

#514
Do prime polecił bym Ci zainstalowanie 64 bitowego systemu.

rilian

hello!

can someone of admins fix captcha in  private messages so i could reply for congratulations? |-?

thanks!
Ukraine team rules!