Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

SKB@P odkrył liczbę pierwszą

Zaczęty przez _Aleksander_, 03 Październik 2010, 13:39

_Aleksander_

Nie było o tym głośno, a możne powinno skoro nagłaśniamy sukcesy liczydłowych w tej materii.
Na koncie SKB@P w Primegrid znajdują się obecnie dwie liczby pierwsze pod-projektu Proth Prime Search:
5009*2^552895+1 oraz 1541*2^552651+1 obydwie są widoczne na stronie głównej projektu jako "Newly reported primes".
Warto by sprawdzić na koncie kiedy zostały znalezione i czy łapią się na top5000 (a myślę, że tak)  :book:

Mori


_Aleksander_

W chwili pisania tego postu miejsca numer 4980 i 4985 w zestawieniu Top5000, wiec chyba szybko obsuną się poza ranking...ale i tak sukces   :parrrty:

Mori

Cytat: _Aleksander_ w 03 Październik 2010, 22:17
W chwili pisania tego postu miejsca numer 4980 i 4985 w zestawieniu Top5000, wiec chyba szybko obsuną się poza ranking...ale i tak sukces   :parrrty:
Nieuważnie patrzysz. One już wypadły z Top5000 :P Obecnie są na pozycjach 5012 i 5020 (a 4980 i 4985 to były pozycje w momencie debiutu).

Krzysiak

A jak wy tego szukacie może ja coś znalazłem i o tym nie wiem  :)


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Mori

Zobacz tutaj: http://www.primegrid.com/primes/?section=primelist&userid=67376 -- ewentualnie możesz spojrzeć na swoją sygnaturkę z PG -- niezerowy Hits przy którymś z projektów szukających liczb pierwszych (bo sieve'y robią co innego) oznacza, że znalazłeś jakąś liczbę pierwszą.

Krzysiak



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Troll81