The Equinox Challenge 23.09.2011 18:00 UTC – 06.10.2011 18:00 UTC

Zaczęty przez RAD-Poland, 14 Wrzesień 2011, 19:35

AiDec

@RAD:

Miales racje - moj blad. Bylo tak jak opisales, calkowicie wylaczylem pobieranie na CPU zeby sie cos nie chrzanilo.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

ryszard.korczyk

I co jest z resztą liczydłowych? Dlaczego jestem sam w wyścigu? :)

mimeq

Cytat: ryszard.korczyk w 25 Wrzesień 2011, 21:16
I co jest z resztą liczydłowych? Dlaczego jestem sam w wyścigu? :)

Nie wszyscy maja CPU i5/i7 drugiej generacji, pewnie nawet zdecydowana mniejszosc ...
Na chwile obecna najbardziej zaawansowane WU u mnie ma 63,3% przy prawie 49h pracy (Q6600)  :dunno:


ryszard.korczyk

Co ciekawe, i5 szybciej skończył pierwszy zestaw 4 WU, i7 z racji posiadania HT liczy 8 WU na 4 rdzeniach, przez co jeszcze nie skończył.

lukaszja

Cytat: ryszard.korczyk w 25 Wrzesień 2011, 21:37
Co ciekawe, i5 szybciej skończył pierwszy zestaw 4 WU, i7 z racji posiadania HT liczy 8 WU na 4 rdzeniach, przez co jeszcze nie skończył.

Może się okazać, że korzystne (czasowo!) będzie wyłączenie HT. Tzn. szybciej przeliczy 2 x 4 próbki bez HT niż 8 próbek na raz z HT. Czytałem o tym na forum PG. Jeśli dasz radę i możesz - przetestuj proszę!
Pozdr, Luke

stiven

Jutro wyłączę u siebie HT. Jestem niemal pewien efektu.

Krzysiak

Jako że wróciłem do gry po wolnych dniach koło wtorku może sypnę punktami

Co do I7 liczenie z użyciem HP jest nie opłacalne


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

apohawk

No good deed goes unpunished.

emik



stiven


aborek


Nawiedzony

Z racji tego, że mój komp liczy w "normalnym" trybie a nie 24/7 i w między czasie jeszcze SixTrack'a co jakiś czas przelicza dopiero 62% mam na najbardziej zaawansowanym WU - ale myślę, że do końca wyścigu przerobi się ich kilka ;)

Krzysiak

W końcu pierwsze próbki zaczęły spływać z dużym bólem - może uda mi się dziś zaraportować z 16


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

rilian

Ukraine team rules!


AiDec

Dolaczylem `prawdziwie` do wyscigu, dorzucajac pierwsze 200k. Bedzie wiecej :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

_Aleksander_

Właśnie wróciłem z długiego urlopu i dołączę do peletonu.
Ten wyścig indywidualnie raczej jest dla mnie stracony, ale parę punktów dla zespołu dorzucę.

Krzysiak

Tak się złożyło że ta próbka została policzona wspólnie
http://www.primegrid.com/workunit.php?wuid=213379375
- pomijam fakt że któryś z nas dał ciała - podejrzewam że ja bo komp został wyłączony przez brak zasilania z sieci Ale pomijając ten fakt mam pytanko do
Jerzego_Przytockiego

Jakie OC ma twój CPU Intel(R) Core(TM) i7-2600K CPU i ile próbek liczysz naraz

Mój Intel(R) Core(TM) i7 CPU 950  jest podbity do 4,08 GHz - cztery próbki naraz  Win7 64 bity



Pozdrawiam



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

apohawk

CytatLiczba procesorów: 4
Podejrzewam, że liczy co najwyżej 4 na raz.
No good deed goes unpunished.

Krzysiak

No i jednak moja próbka okazała się prawidłowa  ;D

Panowie i Panie ostatnie godziny przed końcem wyścigu !!!!


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

stiven

Jeszcze kilka powinno się udać zaraportować. Może nie zepchniesz mnie w pudła :attack:

Krzysiak

Możesz być spokojny  :parrrty:
max 10 próbek jak się uda


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

aborek

A ja już wszystko co się dało odesłałem. Reszta się policzy po zakończeniu wyścigu. Teraz czas na WCG.

ryszard.korczyk

W moim wyniku też nic się nie zmieni, pozostałe próbki po zakończeniu wyścigu. Ale pewne 2 miejsce jest ;).

Krzysiak



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Krzysiak

No i koniec
10 miejsce w śród wszystkich zespołów  chyba jedno z lepszych  :parrrty: w serii wyścigów 2011

Gratulacje dla wszystkich za DŁUGĄ i gorącą walkę  :parrrty:


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

stiven

Miejsce na podium w drużynie jest  :boing: Trochę się jeszcze dolicza a potem z pełną mocą WCG.

nabializm

Gratulacje dla drużyny  :parrrty:

To był mój pierwszy udział w wyścigu, na 1805 liczących znaleźć się na 902 to dla mnie niezły wynik :D