- 400 000 punktow

Zaczęty przez franciszek, 31 Grudzień 2005, 21:21

franciszek

co sie stalo ze zespół ma w boincsstats.com - 400 000 punktów ?  :(

bartsob5

---------- 21:24 31.12.2005 ----------

a moglbys zapodac linka?

---------- 21:27 ----------

wyglada na to ze wystapil blad przy aktualizacji dziennej, ale ja go osobiscie nie dostrzegam...

franciszek

byl ale juz poprawili :)

PrzPrz

Znowu nam zjadło punkty: -370,147

CytatSuma punktów 1,726,263.56
Pozycja w rankingu światowym 100
Jednak nie tylko nam - w rezultacie jesteśmy NA 100 POZYCJI w świecie!  :twisted:

bartsob5

to jakis blad na boincstats. do sumarycznych statystytk nie dodano seti (ja poszedlem prawie 17000 pozycji do gory!!!!

PrzPrz

---------- 18:13 05.01.2006 ----------

:D Hihihi, to ja mam lepiej: wystrzeliłem do góry o 98302 miejsc  8)

---------- 18:15 ----------

Przy okazji widać, jak ogromny udział w BOINC ma SETI@Home... 8O

Nietoperek

hmm albo ostatniego dnia byl nalot nowych uzyttkownikow w kilku projektach albo znow na boincstats cos im sie powalilo - zebym w samym seti dzis o 72173 pozycji poszedl w dol qrcze :|

bartsob5

ale zauwaz ze jestes wciaz na tej pozycji, na ktorej powinienes byc! cos sie popsula zmiana pozycji dzienna, tygodniowa i miesieczna (ja na wszystkich projektach wciagu miesiaca nie zmienilem pozycji, od zeszlego tygodnia spadlem w sumarycznych o 28000 od wczoraj o 29000, dzienne i tygodniowe dla projektow sa bardziej wiarygodne...

matti_tm

Taki sam efekt jest w pierwszym dniu, kiedy na BoincStats pojawią się czyjeś statystyki. Po prostu spada się z pozycji zero.
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

Willy pisze, że są spore zakłócenia w działaniu serwisu, w związku z czym część funkcji została już wyłączona (między innymi aktualizacje hostów). Dzięki datkom użytkowniwków wkrótce mają zostać zakupione dwa szybkie twarde dyski SCSI, co być może pozwoli porawić wydajność i usunąć błędy.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

No to nic, tylko mieć nadzieję, że dobrze zdiagnozowali problem i faktycznie to właśnie dyski są wąskim gardłem :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

Zdiagnozował. Jeden człowiek. Zajmuje się BOINCstats jako hobby, a przy okazji jeszcze utrzymuje rodzinę. Szacuneczek się należy.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

PrzPrz

8O Nie tylko szacuneczek, ale pełny szacunek... 8O