Aliasy pocztowe

Zaczęty przez matti_tm, 02 Styczeń 2006, 08:37

matti_tm

Szukam chętnych do składki na aliasy pocztowe w boincatpoland.pl
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Gave

Chętnie się przyłączę. Taki alias jest zawsze lepszy niż jakikolwiek publiczny adres.  :wink:

jack78


totislaw

Też się przyłączam i bardzo chętnie zapłace.



krzyku

A juz mozna zamawiac, od kiedy bedzie wlaczone ?
  

Mchl

Zamówienia można składać u mnie. Jest już was prawię pięciu, więc starczy na jeden pakiet za 25zl, albo indywidualnie jeden alias za 9zl.

Ponieważ jeszcze żadnego nie zamawiałem, to nie wiem jaki jest czas oczekiwania po złożeniu zamówienia.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Gave

Więc by była jasność - kto chce aliasa kolejno odlicz.  :wink:

1. matti_tm był pierwszy
2. ja
3. totislaw

Kto jeszcze? Pięciu nas na początek potrzeba - aż dziw, że tak mało chętnych.

matti_tm

Z przykrością (naprawdę) muszę zrezygnować z aliasku. Dostałem ostatnio chyba ze trzy adresy pocztowe i będę już się gubić przy odbieraniu tego wszystkiego.
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Gave

Cytat: "matti_tm"Z przykrością (naprawdę) muszę zrezygnować z aliasku. Dostałem ostatnio chyba ze trzy adresy pocztowe i będę już się gubić przy odbieraniu tego wszystkiego.
A podobno do przybytku głowa nie boli.  :wink:
Cóż, w takim razie mamy dwóch chętnych póki co.

Mchl

Jak się okazało, możemy mieć aliasy za darmo (nie od onetu, gdzie mamy wykupioną domenę, ale od firmy hostingowej, gdzie domena jest skierowana.
Tak więc kto chce, to proszę PMować do mnie z propozycjami tego co ma być przed @ i na jaki adres mają być przekierowywane maile
(Aliasy dziłają niestety tylko w jedną stronę, to znaczy można za ich pomocą otrzymywac maile wylane na adres w domenie boincatpoland.org, natomiast nie mozna takich maili wysylac ;( )

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

totislaw

Cytat: "Mchl"
(Aliasy dziłają niestety tylko w jedną stronę, to znaczy można za ich pomocą otrzymywac maile wylane na adres w domenie boincatpoland.org, natomiast nie mozna takich maili wysylac ;( )

Trochę do kitu ta opcja, wolałbym już płatną wersje ale z normalnym pełnym dostępem. Jednak jak nie ma to niema, już wysyłam swoje dane.

Pozdrawiam



Mchl

NIe jestem pewien, czy przypadkiem płatna opcja nie dokładnie takiej samej funkcjonalności...trochę to kiepsko opisane jest.

Zoabczę co jeszcze mogę wycisnąć z opcji które mam na serwerze. Może da się zrobić jakoś dostęp do SMTP, czyli do wysyłania wiadomości.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

totislaw

Ok , poczekamy zobaczymy, a jak by co wysłałem Ci już pm z danymi.



matti_tm

Hmmm.... Teoretycznie pola adresu nadawcy i pole ReplyTo nie są powiązane z danymi skrzynki, z której się korzysta. Jeśli np. pisze się własny program pocztowy, to ni ma problima zrobić opcję, żeby użytkownik wpisywał te dane samodzielnie.
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl