Test Project EON2v1@clusters

Zaczęty przez kempler, 24 Maj 2008, 10:24

kempler

Cele brak. Można zakładać konta. WU brak.

http://eon.raunvis.hi.is/EON2v1/

Drużyna:http://eon.raunvis.hi.is/EON2v1/team_display.php?teamid=23

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

emik



cezar






Czerwek

melduje wykonanie zadania :)

stasieks

Tak sie zastanawiam dlaczego zapisujecie do projektów "bez celu" ?? Dają Wam coś do liczenia - nie wiecie co.

Dla mnie to marnowanie czasu i prądu.

Mchl

Zapisać się, nie znaczy liczyć. A miejscówka zaklepana jest :)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Poza tym ktoś to liczyć musi żeby twórcy wyłapali błędy itp.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

kret

poza tym..hm..czasami liczy się ilość ;) a wiadomo, czy nie trafiąsię jakieś ciekawe rzeczy do liczenia? ;P

Troll81

Podpiąłem siem

stasieks80_PL po pierwsze testuje się w projektach nawe sam fakt zakładania kont i podłączania się do projektów. Po drugie MOżna już zgarnąć tytuł UotD (zostało nam 6 by doścignąć australię). Po trzecie jak juz jestem podpięty to od razu się dowiem kiedy projekt zacznie wysyłać próbki. A co się tyczy niewiedzy. To aplikacja licząca i próbki leżą na twoim kompie i zawsze możesz się pobawić w dekodowanie tego :D. Ale w sumie wolna wola. Podpinać się nikt nie każe.

emik

to nowe projekty nie raportują UoTD do statystyk - dlatego ja czekam z założeniem profili jak będą już tam widoczne


stasieks

Cytat: Troll81 w 25 Maj 2008, 19:50
Podpiąłem siem

stasieks80_PL po pierwsze testuje się w projektach nawe sam fakt zakładania kont i podłączania się do projektów. Po drugie MOżna już zgarnąć tytuł UotD (zostało nam 6 by doścignąć australię). Po trzecie jak juz jestem podpięty to od razu się dowiem kiedy projekt zacznie wysyłać próbki. A co się tyczy niewiedzy. To aplikacja licząca i próbki leżą na twoim kompie i zawsze możesz się pobawić w dekodowanie tego :D. Ale w sumie wolna wola. Podpinać się nikt nie każe.

No tak.

Trudno będzie się nam zrozumieć bo mamy inne podejście do Boinca. Dla mnie przede wszystkim to pomoc dla nauki, nie wyścig o UOTD czy pozycję w rankingu (ale muszę przyznać że fajnie się patrzy na statystyki).

Jakoś nie czuje potrzeby testowania zakładania konta dla kogokolwiek (jakiś dwóch gości zakłada projekt i sobie coś bada - jaki w tym sens ?!) bo to dla mnie zupełnie bezsensowna strata czasu. Wolę wspomagać dużych (uniwersytety, jednostki badawcze) w ich  obliczeniach.

Oczywiście nie zniechęcam nikogo do zakładania kont, szukam tylko sensu.

emik

ale nieraz zdarza się taka sytuacja, że jakiś projekt wreszcie poważnie startuje i okazuje się, że zablokowana jest możliwość tworzenia nowych kont i trzeba czekać na ponowne uruchomienie rejestracji a my wtedy mamy już założone konto i liczymy ;D


stasieks

Cytat: emik w 25 Maj 2008, 20:06
ale nieraz zdarza się taka sytuacja, że jakiś projekt wreszcie poważnie startuje i okazuje się, że zablokowana jest możliwość tworzenia nowych kont i trzeba czekać na ponowne uruchomienie rejestracji a my wtedy mamy już założone konto i liczymy ;D

A to prawda !!

W Boincu jestem świeży a już w jakimś projekcie miałem taki problem. :)

emik

jeśli dobrze pamiętam to były takie problemy w Hydrogen'ie


Troll81

Ja tez nie liczę dla RAC czy Uotd. Ale skoro juz jest projekt to się podpinam. Jestem tolerancyjny i nikogo zazwyczaj nie promuję (spośród projektów). A jednak miło czasem popatrzyć na Staty i zobaczyc że w czymś tam jestem juz w pierwszej setce.

KrzychuP

Cytat: emik w 25 Maj 2008, 20:18
jeśli dobrze pamiętam to były takie problemy w Hydrogen'ie
Ja się tak przejechałem na "Project Neuron".
Przespałem możliwość założenia konta, a potem jak poleciał z jednostkami, to już nie odblokowali możliwości zakładania konta.

kret

tak na zaś :) lepiej mieć niż nie mieć :)