proteins@home <- Simek załatwia konta w nowym projekcie :P

Zaczęty przez Simek, 13 Lipiec 2006, 20:58

Simek

Tutaja macie nowy projekt:

http://biology.polytechnique.fr/proteinsathome/

Zajmuje sie proteinami.

Stwórzcie sobie konta :D Invitation code: ze12hj68

Peace & Love!

MadMan

img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Simek


AL


Starszyna

Me too. Chociaz chcialem zauważyć, że jednostki trochę niedopracowane.

krzyszp


Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Starszyna

Cały ten projekt jest bardzo "wybredny" jeśli chodzi o systemy. Obsługuje tylko XP.

AL

A przeliczył już ktoś może całą jednostkę? Mi się jedna liczy już kilkanaście godzin (choć boinc mgr twierdzi, że tylko 8sekund) i mam dopiero 69%. Jak to punktuje? Czy to woogóle punktuje?

Starszyna

Właśnie to miałem na myśli, mówiąc, że jednostki są niedopracowane. Mam nadzieję, że to poprawią. Jeszcze się okaże, że dostaniemy za parenaście godzin roboty 0.01 pkt :x

AL

Po kilku kolejnych godzinach mam już 95% postępu, za to czas CPU spadł mi z tych marnych 7 sekund do ZERA! Pocieszające jest to, że wg boinc mgr pozostało jeszcze "tylko" 11 sekund :?
Może za kilka godzin się doliczy...Swoją drogą dziwne, że nie ma na ich stronie forum, albo coś w tym stylu. Mam pytanie do Simka - jak zdobyłeś ten kod potrzebny przy zakładaniu konta?

Simek

Wtyki u testerów i developerów - czytaj subskrtypcja boinc_alpha :D

AL

Dzięki za info. Pierwsza jednostka poszła. Uwaga u mnie plik wynikowy ważył ponad 11MB. Kilka (8-12 - przełączałem się między innymi projektami i  nie wiem dokładnie) godzin pracy i raczej kiepskie punktacje, bo gdyby nie BS i jego kalibracja dostałbym 0.00, a tak sami zobaczcie:


2006-07-14 17:02:44|proteins@home|BoincStudio: Calibrating CC from 0.00 to 16.45

No i pewnie tylko dzięki temu nasza drużyna awansowała chwilowo na 2 miejsce.

jamin

Tak - ale chyba resetuja punkty bo na statystykach BOINC@Poland ma 0 punktow :(

niezly ubaw z tym projektem :D

AL

Jak wejdziesz na stronie głównej projektu w zakładkę "Top teams" a następnie posortujesz używając "Total credit" - to jesteśmy na drugim miejscu. Link

jamin

fakt - ale jak wejdziesz "na druzyne" Link to juz jest gorzej ;) - niedobrze, ze nie maja zadnego forum :( swoich rezultatow tez nie ma gdzie sprawdzic :)

AL

Cytat: "jamin"fakt - ale jak wejdziesz "na druzyne" Link to juz jest gorzej ;) - niedobrze, ze nie maja zadnego forum :( swoich rezultatow tez nie ma gdzie sprawdzic :)

Link i wciśnij "Total credits".

Mchl

A jak fajnie wygląda nasze logo na tym gradientowym tle u nich :D Dobra robota gaciu =D>

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

jamin

Cytat: "AL"
Cytat: "jamin"fakt - ale jak wejdziesz "na druzyne" Link to juz jest gorzej ;) - niedobrze, ze nie maja zadnego forum :( swoich rezultatow tez nie ma gdzie sprawdzic :)

Link i wciśnij "Total credits".

no prosze  :oops:

Starszyna

Jupi jestem na trzecim miejscu w rankinu naszej drużyny :wink: !. Kurcze, jednośtki są strasznie niedopracowane. Za 7 godzin roboty 0.02 pkt. Bardzo dziękuję. :evil:

Simek

"Dear Alpha testers,

Thanks for helping test our project, and
sorry for not yet having our own message
boards running and using email bandwidth
instead.

I'll probably take our server back offline
in a few days. We got a lot of bug reports,
some rather serious (screensaver display pb;
application hijacking pb), some minor. I think
we'll work on these for a while and then come
back online.

More in a few days..

Thomas"

Starszyna

No problem Tom, but please, repair these bugs. You'll make a lot of people happier.

bartsob5

ty... a moze zaproponowac mu, zeby zalozyl forum tego projektu tymczasowo na jakims niezaleznym, darmowym serwerze... znacznie ulatwiloby to prace i jemu i uzytkownikom...

KrzychuP

---------- 10:26 17.07.2006 ----------

@AL: Problem z Czasem CPU bierze się stąd, że aplikacja 'pah_xplor_x.xxx' (widnieje w oknie managera) uruchamia kolejną aplikację -> xplor.exe , która chyba restartuje się co kilkadziesiąt sekund (tak to wygląda w Menedżerze zadań Widows), stąd aktywność 'pah_xplor' nie jest wielka, a czas pokazywany w Managerze BOINC jest właśnie dla niej.

---------- 12:28 21.08.2006 ----------

Ciekawym, jak długo jeszcze server będzie offline? Przez 2 tygodnie byłem na urlopie i miałem jedną jednostkę do odesłania (przeliczoną przed deadlinem). Próbował ją odsyłać chyba przez tydzień przed urlopem. Dziś wróciłem i mam status "odesłany, gotowy do zaraportowania'. To chyba na jakiś czas serwer włączyli? Ktoś wie coś na ten temat? A liczy(ł) to ktoś jeszcze?

AL

No ja też od dłuższego czasu się nie mogę połączyć. Szukałem gdzieś informacji ile to potrwa - ale nigdzie nie znalazłem.

KrzychuP

Dziś już częściowo uruchomili serwer, bo odpala się strona projektu i można też wejść na swoje konto. Jednak dalej nie odsyła próbek.

AL

A oto jak wygląda grafika wygaszacza w tym projekcie:

KrzychuP

Całkiem ładnie się liczy. Niedługo pewnie będzie też w statystykach, bo (przynajmniej u mnie) pojawił się w ustawieniach zasobów w BAM.

AL

Tak Willy się już powoli przygotowuje. Kilka dni temu projekt był już nawet widoczny na BOINCstats w dziale "Zakończone projekty". Kiedy w shoutboxie padło pytanie co on tami robi? Ktoś odpowiedział, że to obecnie projekt Folding@home (który u Willego już dawno temu wylądował w tej zakładce) - tyle, że pod nową nazwą. Co do samych statystyk, to skrypt jest już gotowy - ale czekają ich jeszcze jakieś małe przenosiny - i dopiero potem udostępnią statsy.
Wyrwane z tego wątku z ich forum:
CytatHi John and Nightbird, in fact the xml stat system is ready but we are currently
changing the validator to get something more robust against all types of errors in the credits claimed.

Thus stats will be online later.

Thank you to both of you for your help.