Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Punkty

Zaczęty przez radek1991, 14 Listopad 2006, 20:03

radek1991

Co mogę mieć za te punkty które od nich dostaje mogę je jakoś wykorzystać czy coś takiego czy to tylko forma rankingu jakiegoś liczę na szybka odpowiedz
img]http://www.boincstats.com/signature/user_932253.gi f[/img]

sourcerer

Niestety , ale liczenie w jakim kolwiek projekcie (no moze poza BURP) to czysta satysfakcja (jak dla  mnie) . Np: Climateprediction,Folding@home,The Lattice Project,MalariaControl.net,Orbit@home,PlanetQuest, Predictor@home,Rosetta@home, to garstka z wielu projektow jakie moga przyczynic sie nauce, ludzkosci.O ile mi wiadomo to zadne granty za udzial w projekcie nie sa przyznawane.

Tomislaw

Cytat: "radek1991"Co mogę mieć za te punkty które od nich dostaje mogę je jakoś wykorzystać czy coś takiego czy to tylko forma rankingu jakiegoś liczę na szybka odpowiedz


Dla najlepszych mają być jakieś dyplomy uznania   :)
(przynajmniej w  Rosettcie, nie wiem jak w innych projektach)
Cała zabawa polega na tym, że robimy to całkowicie bezinteresownie.



Mchl

Cytat: "Tommy"
Dla najlepszych mają być jakieś dyplomy uznania   :)
(przynajmniej w  Rosettcie, nie wiem jak w innych projektach).

W SETI już można sobie wydrukować
http://setiathome.berkeley.edu/cert_print.php

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

krzyku

W seti juz za wersji classic byly certyfikaty, za 100, 500 i wyzej, cos takiego bylo, w sumie bardzo fajna i mila sprawa ;-)
  

Bober

W QMC jest certyfiakt. Bardzo ładny, zawiera aktualną ilość punktów nawet :D

KrzychuP

A możesz podać linka do niego  :?:

Bober

Na stronie głównej QMC w dziale menu "Returning participants" trzeba  kliknąć "user certificate".

Ten sam link znajduje się też w "Recently updated pages" również na stronie głównej.

link Przypuszczam, że trzeba być zalogowanym na swoje konto.

KrzychuP

dzięki, ale będę miał fajny certyfikat

PBT_adamludek

szkoda ze rosetta nie posiada bo duzo mam pkt w niej:)

bardziej fajny wizualnie jest cert seti :)

KrzychuP

zaraz sprawdzę :)