Spinhenge@Home - wywala na wygaszaczu

Zaczęty przez Tomislaw, 03 Grudzień 2006, 18:10

Tomislaw

Projekt Spinhenge@Home - wywala mnie na wygaszaczu  :evil:
Próbki robią się nagle 100%, błąd obliczeń, wyskakuje 5 czy 6 okien z jakimś napisem (nie zdążyłem przeczytać, ale chodzi pewnie o jakiś bug w C++)
To samo się dzieje na dwóch kompach więc problem instalacji odpada, no chyba, że to się wiąże z optymalką Crunch3ra. Przyznam, że na "gołym" kliencie nie odpalałem.

Spotkał się już ktoś z czymś takim    :?:
(nie próbujcie włączać "pokaż grafikę" w końcowej fazie liczenia próbki  :cry: )

W jaki sposób są tu przyznawane punkty  :?:  (chce dużo a dostaje mało)



Bober

Ja włączałem grafę raz w początkowej fazie i na szczęście nic się stało. Ale wygaszacze były przyczyną błędów już w wielu projektach. Myślę można zgłosić sprawę na forum Spinhenge.

Co do punktacji:
Każdej jednostce przypisywane są punkty dopiero, gdy trzeci raz zostanie przesłany wynik. Są więc wtedy 3 różne (na ogół) żądane ilości punktów i środkowy rezultat z nich staje się tą oficjalną ilością przyznaną wszystkim za tę jednostkę.

Fakt, że dostajesz zwykle mniej niż żądasz wynika z tego, że używasz Crunchera (a wielu innych nie i oni żądają mało).

Jest to chyba najpopularniejszy obecnie system przyznawania punktów w Boinc i jednocześnie najstarszy.

bartsob5

no nie powiedzialbym ze najpopularniejszy, ale najstarszy na pewno;)

Tomislaw

Czyżby to nasz team zabrał się tak ochoczo do liczenia  :wink:  :?:


News

December 01, 2006
Because of some flooding attacks which began from yesterday evening it could be that the website isn't reachable. The IPs from the attackers will be entered in a black-list. If some of you have problems with connecting, because your IP is on our black-list post it to the forum.



bartsob5

no bez przesady.. kontakt menadzerów z serwerem nie jest okreslany mianem "flooding attacks" :D

Tomislaw

To był żart  :!: :D , przypadkowy zbieg okoliczności.

Miałem na myśli  związek z mobilizacją i walką B@P o pierwsze miejsce w Polsce w projekcie Spinhenge.
Serwer został  zalany oczywiście przez przeliczone próbki naszego teamu  :wink:  :D  :D