Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Test project

Zaczęty przez AL, 15 Sierpień 2006, 23:41

AL

http://debian.povaddict.com.ar/pov/
projekt testujący, no właśnie - co?
Dołączyć się można przez menadżera korzystając z powyższego adresu.
Mchl - może by tak profilaktycznie team założyć?

Mchl

Z tego co wiem, to testujący zdolności povaddict'a ;)

BOINC@Poland

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

no ja juz sobie konto tam dawno zrobilem... z tym ze jeszcze nie sciagnalem zadnej probeczki... ale mam chociaz ladny numerek konta... numer 8 :D to chyba najmniejszy numer jaki dotad mialem...

AL

No faktycznie fajny numer konta. Ja dostałem kilka próbek, ale żadna nawet nie zaczeła się przeliczać. Próbowałem na różnych mgr i niestety wszędzie tak samo-wszystkie próbki odesłałem z błędem :(

MadMan

Poczytaj message boards - w katalogu systemowym "system32" brakuje jakiegoś DLLa, trzeba go ściągnąć z Internetu i skopiować tam.
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

AL

Teraz wygląda na to, że wszystko powoli zaczyna działać.

Nietoperek

to jeszcze jeden testowy (w doslownym tego slowa znaczeniu)

AL

---------- 21:47 21.08.2006 ----------

Cytat: "AL"http://debian.povaddict.com.ar/pov/
projekt testujący, no właśnie - co?
Dołączyć się można przez menadżera korzystając z powyższego adresu.
Mchl - może by tak profilaktycznie team założyć?
Z tego co zauważyłem - to ten projekt chyba będzie miał wiele wspólnego z projektem BURP. Póki co "Test project" zmienił nazwę na "POB - Persistence of BOINC"

---------- 21:53 ----------

Cytat: "Nietoperek"to jeszcze jeden testowy (w doslownym tego slowa znaczeniu)
Faktycznie, poza tym (sądząc po adresie www), że projekt bazuje w Wielkiej Brytani - to nic za bardzo się nie można dowiedzieć. No i chyba ruch tam zamarł 2 marca 2004 :!:

KrzychuP

Cytat: "AL"Póki co "Test project" zmienił nazwę na "POB - Persistence of BOINC"

A teraz zmienił nazwę na RenderFarm@Home :D

Nietoperek

test project - gubie sie juz w tych testowych :| wiec mozliwe ze juz wczesniej byl...

Mchl

Nawet jeśli był, to dopiero od teraz jest w nim team

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

szkoda że tej tabeli projektów nie ma...oj szkoda....jak bym wiedział jak to bym zrobił....hmmm

AL

hah - zajmujemy pierwsze trzy miejsca  :D

Mchl

Cytat: "Juras23"szkoda że tej tabeli projektów nie ma...oj szkoda....jak bym wiedział jak to bym zrobił....hmmm

Możemy zrobić tak, że Ty zbierasz zawartość, a ja pakuję w tabelkę. Zainteresowany?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

Ja i tak wiszę artykuł o "BOINC-owaniu bez netu", więc nie chcę wmawiać kolejnych obietnic, i tak się zaniedbuję jeśli chodzi o Boincowanie, o nasze Forum, o PPB.......doszedłem w pół roku do blisko 200 000 kredytków i jakoś mam coraz mniej sił i czasu....szlag mnie trafia z tym ciągle permanentnie goniącym tempem życia.....kipnę na zawał po 30 jak tak pójdzie dalej.....kurka

Mchl

Ja się boję, że 30 nie dociągnę... :)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

Czy to był temat o RenderFarm? Może by tak zmienić jego nazwę, bo nie mogę do Render nic dobrego znaleźć...

BTW. KrzychuP czy wiesz może od jak dawna jesteś UotD w tym czymś:
http://test.ntbz.com/?

KrzychuP

Cytat: "Bober"BTW. KrzychuP czy wiesz może od jak dawna jesteś UotD w tym czymś:
http://test.ntbz.com/?

Jeśli profil zrobiłem przy założeniu konta (a chyba tak jest), to:
CytatTest Project member since   4 Sep 2006
Hihi  :lol:

Spróbowałem właśnie przyłączyć ten projekt na menagerze i jak zwykle wyskakuje:
2007-04-03 15:13:43|A Test Project|Message from server: Server can't find key file

krzyszp

Cytat: "Mchl"Ja się boję, że 30 nie dociągnę... :)

Na Twoim miejscu bym się bał, że dociągnę ;-)

Tempo faktycznie chyba nie tylko ja mam teraz niesamowite...

Off topic: Nie macie wrażenia, że przez ostatnie kilka lat wszystko nabrało tempa szalonego???

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Bober

Cytat: "D_T_G"
O kurka, do samego Andersona mailować trza 8O W sumie to używam już 5.8.17 od dłuższego czasu na niszowym OSie... przemyślę to jeszcze.
On tym się akurat nie stresuj, okazuje się, że to sympatyczny i kontaktowy człowiek (o czym świadczy fakt, że jest aktywnym BOINC On-line helperem).
Myślę, że Linuksowych testerów nie mają w nadmiarze... :wink:

Bober

Kolejny Test Project

Tym razem krótki opis:
CytatThis project is for MIS592: Software Architecture and Development Practices offered in the Spring of 2007 at UNCW for students in the MS Computer Science and Information Systems program. The course covers design patterns as well as development practices such as version control, testing, automated builds, etc., in the context of a moderate sized project. The course is taught by Douglas M. Kline. We will implement a Virtual Campus Supercomputer Center (VCSC) using the Berkeley Open Infrastructure for Network Computing (BOINC). Using the BOINC application frameworks, we will write a distributed data analysis system which will initially feature an 'all possible combinations' linear regression module. The data analysis system will consist of a web-based Researcher Interface, a web-based Contributor Interface, a windows-based Contributor Client Screen Saver, and a linux server-based Data Analysis Component. The goal for the semester is to have a functioning VCSC running large-scale regressions using contributed computing time from many independent PCs. If time allows, we may be able to implement other data analysis modules such as a feed-forward neural network, a quadratic regression, bayesian data reduction, etc.

W USA studentów uczy się już tworzyć projekty BOINC na zajęciach :?

Założyłem B@P:

BOINC@Poland