sytuacja jest taka:
jest sobie plytka dvd z filmem, ktory zajmuje 6,3GB... chce go sobie przegrac na 2 sposoby (w zasadzie jeden z nich bedzie dobry)
a) nagrac na 2 plytki dvd (podzielic film na 2 czesci, powiedzmy po 3,15GB)
b) skonwertowac do rozmiaru 4,5GB...
jak sie do tego zabrac. dosc dodac, ze potrzebuje to na juz, bo musze plytke oddac...
Nie pamiętam dokładnie - zgraj za pomocą DVD decrypter, a później przekonwertuj programem any video converter do wielkości jaką chcesz- oba darmowe. Ale głowy nie dam, bo już dawno tego nie robiłem.
"Bartsob5"- jesli masz pakiet Nero 7.xx lub 8.xx to jest tam cos takiego jak NeroRecode.Spokojnie okroisz DVD-9 (8.5GB) do DVD-5 ( 4.7GB).Ja tak robilem z niektorymi filmami.
@sourcerer no wlasnie niezaleznie na to wpadlem i wlasnie jestem w trakcie robienia tego... ciekawe czy wyjdzie
cholera, widze brak 2 plikow i podlozylo mi z automata lektora (a chcialem w oryginale)
dvd shrink - narzędzie bogów :P
Cytat: Pigu w 17 Kwiecień 2008, 23:47
dvd shrink - narzędzie bogów :P
Z ust mi to wyjołeś! Ten programik jest najlepszy do tego celu! Dodatkowo w połączeniu z DVD decrypter'em można zrobić praktycznie wszystko.
Kup dwuwarstwową płytę DVD albo użyj wirtualDub
Cytat: Pigu w 17 Kwiecień 2008, 23:47
dvd shrink - narzędzie bogów :P
Prawie sami bogowie na forum :D