BOINC@Poland

Inne => Archiwum => Rozmowy nieBOINCowane => Wątek zaczęty przez: Starszyna w 04 Lipiec 2006, 18:31

Tytuł: Dzisiaj start Discovery!
Wiadomość wysłana przez: Starszyna w 04 Lipiec 2006, 18:31
Drodzy panowie, dzisiaj ok. godziny 20 38 czasu polskiego startuje amerykański prom Discovery. Czy ktoś poza mną będzie oglądał start?
Tytuł: Dzisiaj start Discovery!
Wiadomość wysłana przez: bartsob5 w 04 Lipiec 2006, 18:55
a gdzie bedzie mozna obejrzec?
Tytuł: Dzisiaj start Discovery!
Wiadomość wysłana przez: Starszyna w 04 Lipiec 2006, 18:58
Wejdź na strone nasa i znajdź NASA TV:D
Tytuł: Dzisiaj start Discovery!
Wiadomość wysłana przez: Mchl w 04 Lipiec 2006, 19:36
Ja już od godzinki siedzę i patrzę ;)
Tytuł: Dzisiaj start Discovery!
Wiadomość wysłana przez: bartsob5 w 04 Lipiec 2006, 20:58
heh... wyglada na to ze start sie udal...
Tytuł: Dzisiaj start Discovery!
Wiadomość wysłana przez: Gave w 04 Lipiec 2006, 21:14
Może troche nie na temat i może się nie mam czego czepiać (uczę się na ostatnie zaliczenia w tej sesji - 7.07!!!, po to by w wakacje spokojnie...pisać magisterkę, więc wybaczcie) ale:
Cytat: "Starszyna"Drodzy panowie, dzisiaj ok. godziny 20 38 czasu polskiego startuje amerykański prom Discovery
a 40 minut przed tym czasem:
Cytat: "bartsob5"heh... wyglada na to ze start sie udal...
Więc albo, któryś z Panów tu nieźle mota, albo bartsob5 ma neta dostarczanego przez ciekawego providera, albo NASA jest punktualna jak Warszawskie ZTM.    :twisted:
Tytuł: Dzisiaj start Discovery!
Wiadomość wysłana przez: bartsob5 w 04 Lipiec 2006, 21:25
ja mysle ze to wina zegara na forum, bo rzeczywiscie start byl dokladnie o 20:38 (no moze minutke pozniej)
Tytuł: Dzisiaj start Discovery!
Wiadomość wysłana przez: Starszyna w 04 Lipiec 2006, 22:47
No panowie, możemy sobie pogratulować pięknego startu Discovery. Te wszystkie opóźnienia wskazują jednak, że era wahadłowców (przynajmniej Discovery, Atlantis i Endeavour) konczy się. Ciekaw jestem,czy NASA ma już zastępców.