Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - tito

#1
Pasja, widzę, nie umiera :)
#2
Piękny wynik.
Gratuluję zaangażowania.
#3
Zdobycze / Odp: Odznaki SRBase
18 Czerwiec 2026, 18:36
#4
Ja jestem dalej 20wieczny...sprzęt muszę mieć, nie wypożyczać.
#6
Ja również Einstein
#7
Zdobycze / Odp: Odznaki SRBase
13 Czerwiec 2026, 17:17
hop o 2 badge
#8
Nie - w Einsteinie dzieję się sporo.
Odnośnie optymalek :)
#9
Zdobycze / Odp: Odznaki SRBase
01 Czerwiec 2026, 21:22
#10
Zdobycze / Odp: Odznaki SRBase
01 Czerwiec 2026, 04:19
#11
A tak się pochwalę - jeden z moich hostów osiągnął miliard w Einsteinie.
#13
Wizytówki / Odp: stiven
26 Maj 2026, 21:16
To bardzo dobra zmiana -niech służy.
#14
http://radioactive.boincatpoland.org/boinc/
ale i tak nie działa - brak WU i nie można się zalogować
#15
321 - jak najbardziej trzymaj do kolejnego check pointa
Milky - nie wiem, jak z wydajnością, czy jednak na CPU nie byłoby wydajniej w przeliczeniu na USD
#17
Piwko dla nas!
#18
Mówisz, że w testamencie zawrzeć wpis o wykuciu na nagrobku kompletnego wkładu w BOINC?
Hmmm :D
#19
W sumie, gdyby punktacja była zachowana to miałbym już ponad 400m :)
Jednakowoż - długa droga jest bezpieczną drogą, zaś na końcu czeka satysfakcja.
#20
Asteroids.
po dewaluacji punktacji wolno to idzie...
jeszcze drugie tyle przede mną.
#21
Gratki, ostatnio można tam szybko nałapać punktów.
#22
Zdobycze / Odp: 5 000 000 [Milionerzy x 5,0]
30 Kwiecień 2026, 20:03
Po denominacji punktowej idzie to powoli, ale piwko się należy.
#23
Mogę być i drugi, byle się dobrze bawić.
#24
Cóż poradzisz.
#25
Zdobycze / Odp: 1 000 000 [Milionerzy]
25 Kwiecień 2026, 10:01
piwko
#26
Zdobycze / Odp: 200 000 000 [Milionerzy x 200]
20 Kwiecień 2026, 11:34
Piwko, ale uważam, że punktacja jest zawyżona.
#28
Zdobycze / Odp: 5 000 000 [Milionerzy x 5,0]
20 Kwiecień 2026, 11:31
Piwko.
#29
Masz niekonsekwentną ksywkę - musiałem się naszukać statsów :P
#31
Ja poczekam, aż się sytuacja bardziej wyklaruje.
#32
PrimeGrid / Odp: Tour de Primes 2026
16 Marzec 2026, 15:17
Piwko dla Niego!
#33
Na spokojnie i powoli. Jak to mówili fremeni: długa droga jest pewną drogą.
#35
Cytat: SzaMoT w 12 Marzec 2026, 08:51Wspólna Inicjatywa
Ogólny kredyt w niespełna 3 lata
SKB@P VPS
🤞
Dużo piwa dla nas.
🍻🍻
#36
Bo jak się nie ruszasz to źle.
Jak się ruszasz to niewłaściwie :)
#38
Ja nie skorzystałem - tam zdaje się trzeba podać numer karty płatniczej? To mnie zawsze odrzucało.
#39
Powiedz Małżonce, że niejaki Tito radzi Ci się rozwieść, ze względu na podcinanie skrzydeł. Może zadziała ???
3080 ciągle zacny GPU.