Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Pokaż wątki - pszyklejony

#1
BOINC Games Challenge 11/06/2025 19:00 (UTC) - 11/09/2025 19:00 (UTC)

https://www.boincgames.com/sprint_users.php?id=26
#2
PrimeGrid / Wyzwanie Światowego Dnia Bambusa
19 Wrzesień 2025, 22:42
Sep 18 08:00:00 to Sep 23 07:59:59 (UTC)
https://www.primegrid.com/forum_thread.php?id=12478
#3
Ciśnij    SzaMoT, już mamy Rumunię. Rzuciłem do walki 3 karty :)
#4
Rozmowy nieBOINCowane / Wesołych Świąt
20 Kwiecień 2025, 12:42
Wszystkim życzę i niskich cen prądu :)
#5
www.boincatpoland.org / O dzięki Ci Panie
11 Grudzień 2023, 22:53
że raczyłeś przywrócić Forum :)
#6
Rozmowy nieBOINCowane / Lecą na Księżyc
29 Sierpień 2022, 14:41
https://twitter.com/i/broadcasts/1OwGWwajvqNGQ
Odwołali dzisiejszą próbę. Silnik nie przeszedł testów.
Start może nastąpić najwcześniej w piątek, 2 września o 12:48.
Następna próba w sobotę, 3 września od 20.17.
Start odwołany. Wyciek w zbiorniku z wodorem.
#7
Rozmowy nieBOINCowane / Wesołych Świąt
03 Kwiecień 2021, 14:10
Zdrowych i udanych Świąt Wielkiej Nocy życzę kamratom.
#8
https://www.purepc.pl/plyty_glowne/msi_wydalo_specjalny_bios_do_plyt_glownych_dla_gornikow
#9
Przejdzie bliżej, niż są umieszczone satelity TVSat. Wydarzenie można obserwować za pomocą lornetek, lub na stronie http://gloria-project.eu/pl/.
#10
Archiwum / goofyx wymiata
31 Styczeń 2013, 19:06
http://oproject.info/weird_list.php
#11
Archiwum / XtreemOS
20 Grudzień 2012, 15:38
Może ktoś rzuci okiem, do czego to mogłoby się przydać.

http://www.xtreemos.org/about/about-xtreemos
#12
Archiwum / Distributed Computing Linux
20 Listopad 2012, 22:36
Mała (520 Mb) wersja Linuxa (32 i 64 bit) z Boinc menagerem, przeznaczona na klucze USB.

http://obfusc.at/ed/dclinux.html

Pod Windows należy użyć  WinImage - Disk -> Restore Virtual Hard Disk image on physical drive.
Mnie się nie udało, wywala błąd.

#13
30 000 mil, 100 dni samotnych zmagań bez zawijania do portu, pierwszy polski uczestnik w tych zawodach.

http://energasailing.pl/sto-dni-samotnosci-pierwszy-w-historii-start-polaka-w-okoloziemskich-regatach-vendee-globe/

Tu http://tracking2012.vendeeglobe.org/en/ można śledzić pozycję jednostek.
#14
Archiwum / Wzrósł RAC zespołu :)
24 Wrzesień 2012, 23:38
Kilku kolegów ostro ruszyło, i mamy RAC lepszy niż PNT. Gratulacje i podziękowania :)
#15
BOINC Manager / Boinc na Windows 8
11 Czerwiec 2012, 16:30
Na wersji boinc_7.0.28_windows_intelx86 i sterownikach 296.17-desktop-win8-32bit-english-preview działa bez problemu.
:ph34r: pośpieszyłem się, po restarcie muszę ręcznie uruchamiać boinc. exe.
#16
Archiwum / Graficzny symulator sieci
29 Luty 2012, 20:09
Daje możliwość wirtualnego sprawdzenia poprawności sieci, może komuś się przyda   :-[

http://www.gns3.net/download/
#17
Archiwum / Syrena Sport - rekonstrukcja
28 Grudzień 2011, 21:34
http://www.syrenasport.eu/

Orginał widziałem na własne oczy, zamiast fotela miała leżak  XD
#18
Archiwum / Darmowy antywirus
21 Grudzień 2011, 13:04
Szukałem czegoś, co by się zainstalowało na serwerowej wersji okienek i znalazłem to

http://www.forticlient.com/lite.html

Na server 2003 działa bez problemu.
#19
http://wcg.samsung.pl/news/411/zdobylismy-cztery-medale-na-wcg-2011
#20
Archiwum / Szybsze CUDA?
18 Listopad 2011, 20:29
http://www.chip.pl/serwis/procesory/news/wydarzenia/nauka-i-technika/2011/11/mamy-nowy-standard-w-przetwarzaniu-rownoleglym
#21
Archiwum / Alaaarm!!!
18 Październik 2011, 15:58
W DistrRTgen, chyba najlepiej punktującym projekcie, dostajemy straszne baty, co się odbija na ogólnych statystykach. Kto ma NVidię, do broni :attack: choć jedną próbkę dziennie XD
#22
Na kartach Nvidii / CUDA-Z
14 Październik 2011, 15:45
http://cuda-z.sourceforge.net/

Ja mam tyle  :(
NV GF 8600
GPU Core Performance
   Single-precision Float: 109985 Mflop/s
#23
http://www.astronautilus.pl/index.html

W archiwum dostępne starsze numery.
#24
Archiwum / Zlikwidowali GaduAir :(
20 Wrzesień 2011, 09:11
Można było tanio mieć numer (10 zł - 3 miesiące). Ktoś zna podobnie niedrogi PrePaid?
#25
http://www.idg.pl/news/373714/dlaczego.hal.9000.spiewal.piosenke.o.daisy.bell.w.filmie.odyseja.kosmiczna.2001.html
#26
Archiwum / Sklep z używanymi komputerami
23 Lipiec 2011, 21:09
http://www.taniekomputery.pl/laptopy_notebooki
#27
Archiwum / Kopia licencji Windows 7
22 Lipiec 2011, 21:58
"Reinstalacja systemu pociąga za sobą konieczność ponownej jego aktywacji. A przecież liczba aktywacji nie jest nieograniczona. Poza tym co zrobić jeżeli komputer nie ma połączenia z Internetem, nie działa serwis aktywacyjny i nie można połączyć się z obsługą techniczną telefonicznie? Rozwiązaniem jest zrobienie kopii zapasowej licencji i odzyskanie ich po przeinstalowaniu Windows."

http://www.pcworld.pl/artykuly/373160/Kopia.licencji.Windows.7.html
strona producenta :)
http://forums.mydigitallife.info/threads/27341-Advanced-Tokens-Manager-The-Activation-Backup-Solution
#28
Bez instalacji wirtualnej maszyny.

http://www.andlinux.org/
#30
Archiwum / Most północny Warszawa
11 Maj 2011, 12:00
Jaka to ciekawa konstrukcja i sposób budowy  :dunno:
całość tu http://mostpolnocny.warszawa.pl/pierwsze-przeslo-nurtowe-w-gorze/

#31
Archiwum / 500 rybek
03 Maj 2011, 06:55
#32
Archiwum / UNetbootin
24 Kwiecień 2011, 12:52
Genialny bootmenager z instalatorem systemów operacyjnych na dyskach twardych lub usb. Instaluje z obrazów iso. Trzeba uważać, bo umie wyczyścić bootsektor.

http://unetbootin.sourceforge.net/
#33
Archiwum / Notebook Hardware Control (NHC)
18 Kwiecień 2011, 07:30
Notebook Hardware Control (NHC) umożliwia wydłużenie czasu pracy komputera poprzez zmianę napięcia na jego podzespołach. Oprócz tego Notebook Hardware Control (NHC) monitoruje częstotliwość pracy procesora, karty graficznej, a także temperatury dysków twardych i procesora.

http://www.pbus-167.com/

Nieuświadomionych ostrzegam: używacie na swoją odpowiedzialność.
#35
Archiwum / chudy Ubuntu
18 Kwiecień 2011, 06:31
Minimalna wersja Bodhi bazuje na Ubuntu 10.04 LTS
http://www.komputerswiat.pl/nowosci/programy/2011/13/bodhi-kolejny-linux-dla-minimalistow.aspx

nie zmieniać mi tytułów, bo do sądu podam za łamanie praw autorskich :)
#38
Archiwum / Szwarcenegery
08 Marzec 2011, 21:01
Po prawej Marit Bjoergen



Ja wiem, że to sport wyczynowy. ale ona by zlała Adamka?  %) :ph34r:
#40
Archiwum / Laboratorium
15 Luty 2011, 17:40