Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Pokaż wątki - Timaxi

#1
Wizytówki / Timaxi
26 Maj 2009, 12:44
Witam wszystkich, po 2 latach w końcu znalazłem czas żeby stworzyć swoją wizytówkę. Jak już wspomniałem jestem z wami od 2007 roku. Przez te 2 lata rzadko udzielałem się na forum ale to już przeszłość.  :)

No więc tak teraz coś o mnie:
Imię: Tomasz
Wiek: 18 lat
Urodziłem się i mieszkam w Bydgoszczy
Nauka: W tym roku skończyłem liceum następnie mam zamiar studiować biotechnologie albo ochronę środowiska
Zainteresowania: wiadomo komputery i informatyka, polityka, jestem fanem prawie wszystkich sportów ale najbardziej preferuje piłkę nożną, żużel, siatkówkę, dobra tyle wystarczy  :P

O BOINC-u dowiedziałem się czytając książkę od informatyki i w rubryce ciekawostki była wzmianka o przetwarzaniu rozproszonym jako przykład podany był projekt Seti@home, i dalej wiadomo jak poszło Google sprawdziłem o co chodzi z tym Seti dalej dowiedziałem się o istnieniu BOINC, pierwszym moim projektem jaki zacząłem liczyć był Rosetta@home, po około 2 tygodniach liczenia przyłączyłem się do BOINC@POLAND. Preferuje projekty biologiczne,chemiczne i astronomiczno/fizyczne więc ciężko mi się zdecydować czasami co liczyć. Niestety liczę tylko na 1 domowym komputerze i to na PIV 2,8, ale mam nadzieje że to już się nie długo zmieni.

Jeszcze na razie mam taką prośbę jeśli ktoś studiuje albo ma jakieś informacje na temat studiowania biotechnologii albo ochrony środowiska to proszę pisać, za parę tygodni zacznie się rekrutacja na studia a ja za bardzo nie wiem jeszcze, który kierunek wybrać  :-\

Na koniec pozdrawiam wszystkich i życzę miłego liczenia !!   :attack:
#2
Rozmowy nieBOINCowane / Black Hole Hunter
27 Czerwiec 2008, 21:52
Nowa gra związana z Einstein@home.
http://www.blackholehunter.org
#3
Naukowcy z Uniwersytetu Waszyngtońskiego postanowili wykorzystać w słusznej sprawie ludzkie zamiłowanie do rozwiązywania zagadek. Gra komputerowa Foldit przemieniła składanie białek w coś na kształt sportowej konkurencji. Dzięki wysiłkom graczy uda się być może znaleźć lekarstwo na chorobę Alzheimera i inne przypadłości, w przypadku których konformacja białek ma kluczowe znaczenie.
Cały artykuł tutaj http://kopalniawiedzy.pl/wiadomosc_7117.html
Link do gry:http://fold.it/
Jestem ciekawy co z tego wyniknie  ;)
#4
Archiwum / Zawody w klikaniu
07 Luty 2008, 09:23
No to kolejna rzecz do klikania :)
W skrócie są to zawody w klikaniu , który kraj będzie miał najwięcej kliknięć ten wygrywa.
Jednorazowo można kliknąć 999 razy potem trzeba dodać te kliknięcia i można klikać od nowa , nie ma ograniczeń na ilość kilknięć w ciągu doby. Po kliknięciu 80 razy pojawi nam się opcja Turboclick po jej wciśnięciu kliknięcia są automatycznie zliczane do 999,  no to tyle.
Zapraszam na http://www.clickclickclick.com/ miłego klikania  ;)