The Leonids Challenge - Czegoś tu nie rozumiem.

Zaczęty przez Ufol, 19 Listopad 2014, 09:24

Ufol

Według informacji na forum rozpocznie się dziś o 19:00 czasu polskiego.
http://primegrid.com/forum_thread.php?id=5936
Natomiast Boinc Stats informuje, że wówczas właśnie się skończy.
http://boincstats.com/en/stats/pchallenge/team/overview
Staram się śledzić zapowiedzi regat i byłem święcie przekonany, że prawdziwa jest opcja pierwsza. Może źle odczytuję tabelę? Upraszam o sprawdzenie tego bałaganu kogoś deko bardziej rozgarniętego ode mnie.

Krzysiak

To i tak jesteś dobry
Bo ja myślałem że się dziś kończy


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

stiven

Na Boinc stats wkradł się błąd. Start jest 19 November 2014 18:00 UTC.
Licznik na stronie PG potwierdza, że będzie to za jakieś 6 godzin i 55 min znaczy o 19 naszego czasu.

Ufol

Dla formalności dodajmy, że liczony będzie projekt
321 Prime Search LLR (321)
Meta 24-11-2014 o 19:00 czasu polskiego. Niezły pierdzielnik, skoro rozminęli się z największym serwerem statystyk boincowych.

Ufol

Nieźle nam poszło.
http://www.primegrid.com/challenge/2014_9/top_teams.html
Jeszcze dwie regaty w grudniu, oby chętnych było więcej. Tymczasem dzięki za odzew.

Troll81

19 miejsce to nie ejst to w co powinniśmy celowac :(

Krzysiak

Trollu nie wiem czy pamiętasz ale nasza drużyna bojkotuje wyścig projektu PrineGrid

a wyścigu brali udział tylko niepokorni  :)


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

kva.pl

A dlaczego bojkotujemy? (Tzn ja i tak bojkotuje bo to matematyczny projekt  :whistle: )

Ufol

Przy wszystkich swoich wadach Primegrid posiada jedną zaletę, jego regaty mają w sobie coś porywającego. Jednoczą ekipę a dla mnie to istotne. Po cichu żywię nadzieję na uchylenie bojkotu w zawodach gpu. Gdyby ekipa zechciała wspomóc garstkę szaleńców mielących w wyścigach cpu, nasze szanse na dobre miejsce w klasyfikacji generalnej wzrosną niezmiernie. Zyskalibyśmy wizerunkowo jako jedyny, autentycznie liczący się, reprezentant Polski.

krzyszp

Cytat: kva.pl w 26 Listopad 2014, 22:34
A dlaczego bojkotujemy? (Tzn ja i tak bojkotuje bo to matematyczny projekt  :whistle: )
Bo zdominowali wyścigi i bezczelnie zajmują nimi prawie cały rok, pompując sztucznie popularność?

Nie pamiętam dokładnie jak to było, ale tak mi się jakoś kojarzy...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Szopler

Dokładnie taki był powód - oni ciągle mają jakieś wyścigi, jeden za drugim. Jakbyśmy chcieli uczestniczyć we wszystkich to nasza pozycja w pozostałych ucierpi bo wyścigi nakładają się czasowo.

Ufol

Ganianie się na procesorach jest pewną formą szaleństwa i akceptacji aroganckiej postawy prowadzących Primegrida. Natomiast dwa razy w roku ogłaszają, kluczowe dla całego rankingu, wyścigi na kartach. Stąd moja wielka prośba o wsparcie w nich. Niestety wymagania sprzętowe są niekiedy zaporowe. Tak z własnego podwórka, Einsteina na ati mogę sobie mielić a Pg już nie.