Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

życzenia noworoczne 2015

Zaczęty przez Troll81, 31 Grudzień 2014, 16:38

Troll81

Niniejszym chciałbym wszystkim życzyć wszystkiego najlepszego w nowym roku, wielu wspaniałych wyścigów, osiągnięcia checkpointów, powrotu naszej drużyny do top 10.

pozaboincowo, życzę sukcesów osobistych i zawodowych, wielu chwil radości i szczęścia oraz niezapomnianych wrażeń.

krzyszp

Przyłączam się do życzeń :)

Oby Wam się kalkulatory nie grzały, a moc ich rosła, oby rachunki za prąd były małe, a barek dobrze zaopatrzony ;)

I oczywiście dobrej zabawy dzisiaj  :parrrty:

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Krzysiak

Wielu punktów i małych rachunków za prąd  :parrrty:

Najlepszego KOLEDZY i KOLEŻANKI   :parrrty:


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

cp

No to... oby nadchodzący okazał się lepszy, niż kończący się  :parrrty:

andy101fah

Wasze zdrowie  :parrrty: :parrrty:

Niechaj nowy RAC będzie jak najwyższy w Nowym Roku.
Z najserdeczniejszymi życzeniami dla Koleżanek i Kolegów.

Jurek

Aegis Maelstrom

Jeszcze raz wspaniałego 2015 roku wszystkim!  :parrrty:

Z tej okazji pozwoliłem sobie wrzucić życzenia na wiki. :)

Niektórzy może zauważyli, że pobawiłem się przy zlocie w archeologię, kończąc na wiki niusowo rok 2013. :D Miałem taki ambitny plan pożegnania się z 2014 rokiem serwując 1 news za każdy zaległy miesiąc - tak w ramach zabawy, wspominek i zobaczenia, co jako BOINC osiągnęliśmy w ostatnim czasie.

Z powodów rodzinnych plany uległy odłożeniu, ale nic nie szkodzi pobawić się później lub inaczej. Tak czy inaczej, wszystkiego dobrego kamrrratom!  :parrrty:


P.S. Życzenia na wiki oczywiście są otwarte do modyfikacji, dopisywań itp. :)

Szopler

Dużo zdrowia, czasu na rozwijanie pasji i ogólne wszystkiego co najlepsze w tym nowym 2015-tym.

kva.pl

Najlepszego kamraci. Przyszly rok moze byc juz tylko lepszy  :D

sknd

wszystkiego potrzebnego  :)