Mouse-box

Zaczęty przez Troll81, 22 Styczeń 2015, 22:18

Troll81

http://joemonster.org/filmy/66550/Mouse_Box_polski_wynalazek_zaslugujacy_na_uwage

ZKAegis Maelstrom

A tę klawiaturkę obsługuje się jak, igłą? :)

Ta demonstracja może nie jest najbardziej praktyczna, natomiast osobiście kibicuję próbom zmiany interfejsu użytkownika czy miniaturyzacji - może nie takim jak obowiązkowe kafle w Win 8  %) ale myślę, że komputery w domu mogłyby wyglądać zupełnie inaczej. Trochę się dziwię, że wciąż nie są standardem domowe serwery, duże ekrany czerpiące sygnał z różnych źródeł oraz komputery zaszyte w np. bezprzewodowej klawiaturze wysyłającej sygnał na monitor lub smart tv (urządzenie dość standardowe w 2015 roku).

Jasne, że jak ktoś jest np. elektronikiem-amatorem z dużą ilością czasu i trochę grosza, to może sobie zrobić np. obwieszony elektroniką dom z masą wyświetlaczy, serwomechanizmami i masą mikrokomputerków np. na Raspberry Pi (właśnie wyszło Raspberry Pi 2) - ale stanowczo to wciąż nie jest coś standardowo spotykanego w przyrodzie :) ). Podejrzewam, że pewne rzeczy się nie przyjmują z powodu lobby posiadaczy praw autorskich, ale to nie może być jedyne wyjaśnienie. Zresztą nawet z nimi w końcu da się dogadać, patrz Netflix czy Apple.

ZK

brak postępu w miniaturyzacji leży w kosztach społecznych
jak coś zmniejszysz 100x i obniżysz cenę 10x to ile ludzi musi iść pod most
jak sklekocić budżety państwowe jeżeli zatrudnienie poleci na łeb na szyję
ale to wszystko o cczym napisałeś stoi już za rogiem
okulary googla rozwiązują z nawiązką to wszystko tylko jak będą kosztować dolara i będzie je produkować 1 fabryka dla całego świata
to pytanie do premiera nabierze znaczenia "jak żyć panie premierze"