Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

50 000 [Pięćdziesięciotysięcznicy]

Zaczęty przez KrzychuP, 05 Kwiecień 2007, 11:22

apohawk

No nareszcie dobiłem do 50k w SIMAPie  ;D
Cel w maju, 100k ;D
No good deed goes unpunished.

Troll81


KrzychuP

Może to i nieszczególne osiągnięcie, ale:

50k we FreeHAL

Eari

KrzychuP gratuluję. Ja niedługo przekroczę 100 punktów w POEM@Home.

KrzychuP


Eari


KrzychuP

No tak, w końcu to forum o obliczeniach rozproszonych, a obliczenia robi się na komputerach i innym podobnym sprzęcie, chyba że przez tyle lat coś mi umknęło

Troll81

NO fakt :D 61 punktów w godzinę to norma :D

apohawk

A mnie się WU POEM liczą 2 godziny na rdzeń  :( Żeby mieć 61pkt/h w POEM, to musiałbym ponad 2 rdzenie poświęcić ;)
No good deed goes unpunished.

Troll81


apohawk

Leje na freehala. Punkty dla cheaterów za nic nierobienie. Wolę uczciwie wypracowane punkty w rosecie i simapie, a nie jakieś cheaterskie punkty za wgrywanie sobie trojanów ;P
No good deed goes unpunished.

[B@P] MSW

A ja sobie tego FreeHAL zapuściłem i wiecie co na dwurdzeniowcu gdzie liczą się już 2 zadania zPrimeGrid uruchomił sie i jako trzeci FreeHAL. Tylko nie wiem na czym on działa bo w opisie jest jako "przetwarzany" tylko na czym na BIOSie?  XD

Troll81

FreeHAL jest non-cpu czyli nie wykorzystuje proca :D za to korzysta z karty sieciowej :D

[B@P] MSW

#413
Ruch na sieci też marny XD
A dało by coś jakbym kilka sieciówek podpiął ? XD

KrzychuP

wystarczy, że w ustawieniach projektu zwiększysz liczbę jednocześnie przetwarzanych próbek (max można 25) - nie potrzeba więcej kart sieciowych  :P

[B@P] MSW

Ale ja już mam 25 jednostek, zadałem takie "retoryczne" pytanie czy zwiększając liczbę sieciówek tego limitu niepodniosę na więcej.  XD

Troll81


Niekumaty Burak

Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Troll81


Sebastian M. Bobrecki

Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

KrzychuP


Troll81


G

 :parrrty:
Oby tak dalej!!


     


Aegis Maelstrom

I dotargałem Docking.  :)

Ach, gdzie te czasy, gdy 50k to było tak dużo... Teraz prawie wstyd świętować. ;)

Troll81

W projektach CPU nadal jest co swiętować :D

apohawk

No good deed goes unpunished.

Troll81


KrzychuP

Cytat: Troll81 w 24 Maj 2010, 12:41
W projektach CPU nadal jest co swiętować :D
Rrrracja!!  :attack:

I Gratulacje Aegis i Trollu  :parrrty:

Aegis Maelstrom

Wczoraj pękł mi czwarty piąty cpuprojekt na 50k, za to najtrudniejszy i chyba najambitniejszy: Rozetka!  :parrrty:

Zachęcam wszystkich do liczenia, bo sporo tam się teraz dzieje. Będzie czas, postaram się napisać zaległe artykuły.

Troll81

 :parrrty: gorąco zachęcam i z niecierpliwością wyczekuję twoich artykułów  :parrrty:

apohawk

Gratulacje.  :parrrty: Rosetta fajny projekt jest. Musimy zrobić jakąś zorganizowaną agitkę na PM  XD
No good deed goes unpunished.

G

Gratulacje za checkpointy  :parrrty: :parrrty: :parrrty:

Odeszłem kiedyś od Rosetty, bo w pewnym momencie wywalała mi za dużo próbek zrówno pod Windą jak i na Linuxie (na niekręconych prockach). Jeżeli mówicie, że teraz jest OK ... a zbliża się wyścig , to powalczymy razem  :attack:  ;D

     



Aegis Maelstrom

Stabilność Rozetki mocno się poprawiła z najnowszymi wersjami i zadaniami (po poprzednim CASPie mocno eksperymentowali z nowym kodem, w tym z nowymi protokołami predykcji, był problem z nowymi, większymi białkami itd., a teraz, po naprawie błędów, na wyścigi CASP9 i potrzeby badań pobocznych program uległ wyraźnej stabilizacji. Zespół potrzebuje masy mocy obliczeniowej na rozwiązanie zadań tym, co już wypracowano i nie ma miejsca na testowanie radykalnych nowości.

Wg informacji liderów projektu po CASP9 względna stabilność powinna się utrzymać, bo Rosetta@Home przejmie częściowo funkcję klastra roboczego dla innych grup badawczych (dotychczasowe zadanie Robetty).

G

To ciekawe - co piszesz. Dzięki.
Przy okazji, poprawię odrobinę, swój Rosettkowy dorobek - od roku niecałe 20k  ;) .


     

goofyx

50k kredytów zdobyte:)
I to tylko na WCG :) w 28 dni :)

Aegis Maelstrom


goofyx

na początku miałem 4 jajka do liczenia, potem doszły kolejne 4, tydzień temu kolejne 4 <- razem 12 jajek 24h/d :)
Może jeszcze w tym tygodniu dojdzie mi 8 jajek każde HT czyli + 8 jajek symulowanych :)

Troll81

 :parrrty: śliczny wynik i niezła flota :D

goofyx


donbartolo