UE chce zakazać gimnazjalistom Facebooka i maili

Zaczęty przez Krzysiak, 15 Grudzień 2015, 21:55

Krzysiak

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/ue-chce-zakazac-facebooka-i-maili-gimnazjalistom.html  XD  XD  XD  XD

1. Dokąd zmierzasz UE ???
2. Jak będą to egzekwować  :whistle:


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

flaku


kva.pl


krzyszp

Cytat: kva.pl w 22 Grudzień 2015, 21:43
Cytat: flaku w 15 Grudzień 2015, 23:13
Prędzej gimnazjaliści zakażą UE :)

Made my day  :parrrty:
Gdyby to był jakikolwiek praktyczny sposób... byłbym szczęśliwy...

Ps. Badania psychiatryczne też by były wskazane ;)
PPS. "Mój" Internet to czasy 0202122... był wtedy lepszy...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Krzysiak



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

kva.pl

O-M-G. Odpalilem filmik na youtubie, przeskoczylem na inna zakladke i odruchowo ZACZEKALEM az sie dial-up zakonczy nim kliknalem w link. Wyryte za dzieciaka w mozgu odruchy juz mnie chyba nie opuszcza.

Troll81

https://www.youtube.com/watch?v=IF2v32xCD0Y

krzyszp

Cytat: Krzysiak_PL_GDA w 22 Grudzień 2015, 22:25
Specjalnie dla ciebie
! No longer available
Dzięki, ale na problem bezsennych nocy mam oryginalny podręcznik do DOS 6.0... (po "naszemu"). Od 20 lat nie dotarłem poza wstęp... ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

c_RaSz

No wiesz Krzyszp'ie — wyrywność do czytania zawsze maleje wraz ze wzrostem ilości stron w okładce  XD  — a ile ich ma ten podręcznik?  A swoją drogą: oryginalny, czy po "naszemu"? — no cóż, chyba że autorem był Polak... A co do niemiłosiernie zalegającej literatury, to Cię pocieszę, że studiowałem chyba 3 wersje DOS-a, 5-kę, 6 (kilka wersji "po kropce") i (chyba) 7,2 — i jak głupi byłem, tak pozostałem: nic w pamięci, oprócz tego (też się psu-da!), że jakieś akurat potrzebne polecenie — jednak było. Po najprostsze wyjaśnienie sięgało się do funkcji "nazwa_polecenia /? " — a po większą dozę informacji — do podręcznika właśnie. Stąd zresztą jego nazwa: że ma być pod_ręką — w czujnej gotowości...
Jednak zaznaczę jeszcze, że kupowałem zawsze jak najcieńsze, ze względu na to, co napisałem "w pierwszych słowach mojego listu"  :book:  Sposób ten polecam, bo można mieć nadzieję, ze sporym zresztą uzasadnieniem — że autor zna się na rzeczy, i najistotniejszych informacji raczej nie pominął. Natomiast opuścił takie, które były, w jego (oczywiście) praktyce — używane duuużo rzadziej. No ale Wam może się przydarzyć, iż potrzebować będziecie tego akurat, co on pominął. Hm, no to przyjdzie jednak zerknąć w jakiś tołstyj book! Ale zaczynanie od cienkich wersji — w wielu przypadkach jednak sens ma, bo lepiej przeczytać cienką — niż wpatrywać się w nierozpakowaną grubą... A w dodatku gdy czyta się jakieś kompendium baaardzo rozszerzone po bryku — to od razu się łapie kwestię taką: "co u licha jest tu naprawdę ważne!"

Oczywiście bryk, jeśli jest źle napisany, staje się niemal bezużyteczny, no a zrobić go dobrze jest chyba duuużo trudniej, niż wtedy, gdy zawartości się nie selekcjonuje, ale opisuje się wszystko, bez cięć...

A co do samego DOS-u, to gdzieś wyczytałem, że "pod skórą" Windy — siedzi sobie stary dobry DOS. No ale pisano to wtedy, gdy najnowszym MS-produktem był XP-ek, nie wiem więc, jak to jest od 8-ki w górę? Bo w 7-ce już parę razy coś DOS-owego znalazłem
Pozdrawiam, i leeecę