skoro kompy sie juz nie nudza...

Zaczęty przez poziomka, 30 Listopad 2005, 15:40

poziomka

a co niektorzy w pracy i owszem :) polecam taki inny projekt sieciowy tym razem nastawiony na frajde i poznawanie nowych stron i ciekawostek przez pojedynczych userow

zwie sie STUMBLE (www.stumbleupon.com) i polega na wpisaniu swoich zainteresowan na takiej duuuuzej liscie i nastepnie dostaje sie nowy przycisk w firefoxie, a potem sprawdza "co lokal poleca" czyli na podstawie wybranych opcji program sprawdza co inne osoby o podobnych zainteresowaniach podaly jako ciekawe i prezentuje odpowiednie stronki, ktore mozna dodatkowo ocenic "dla mnie"/"nie dla mnie" i jeszcze bardziej zwiekszac trafnosc - uwaga wciaga :)))

W ciagu kilku dni odkrylem tyle fajnych stron, na ktore bym za nic nie trafil inaczej, ze chodze permanentnie niewyspany :D

Tyle... milego nudzenia sie lub stumblowania  :lol:
img]http://www.boincstats.com/signature/user_356856_banner.gif[/img]

matti_tm

Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

Ja to może najpierw studia skończę. I tak "stumbluję" na ielę interesujących zajęć, które odciągają mnie od nauki ;-)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

Cytat: "Mchl"Ja to może najpierw studia skończę. I tak "stumbluję" na ielę interesujących zajęć, które odciągają mnie od nauki ;-)

"Nie bądź pan rura i nie pękaj pan!" :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl