Inicjatywa Grid Computing Center

Zaczęty przez krzyszp, 03 Lipiec 2016, 15:56

krzyszp

Cóż, przyszedł czas ogłosić nową inicjatywę Fundacji :)

Pod patronatem Fundacji wspólnie z Goofyxem i Trollem chcemy zachęcać wszelakie ośrodki/zespoły naukowe do podjęcia badań na platformie BOINC. W tym celu uruchomiliśmy stronę internetową pod adresem Grid Computing Center
Za jej pomocą chcemy zaoferować kompletne wsparcie zaczynając od określenia wymagań w infrastrukturze, poprzez dostosowywanie kodu aplikacji, aż do konfiguracji i utrzymywania serwerów a także wstępnej analizy wyników (pod względem technicznym). Oczywiście możemy także zaoferować własną infrastrukturę serwerową.

Zaznaczam, że cała inicjatywa jest skierowana do ośrodków i zespołów naukowych, nie zaś do przedsięwzięć komercyjnych.



Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

tito

Szacun, ale ja mam pytanie: jak stoicie z czasem? Aby nie było faltstartu,że ktoś będzie chętny a Wy nie będziecie mieli możliwości pomóc.

krzyszp

Czas mamy na to zarezerwowany i wyliczony.
Poza tym, najpierw muszą się chętni zjawić, a sam projekt jesteśmy w stanie obecnie uruchomić w przeciągu 2-3 godzin (infrastruktura na pierwszy projekt jest już przygotowana).

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Szopler


Troll81

Langsam aber sicher. Już masuję ludków z UWr. Mam nadzieję że niedługo będą tego efekty. Ale na razie Urlop  :boing: :boing: :boing: :boing: :boing: :boing: i pora w skały :D

mordi

chłopaki, wielki szacun! :)  :respect:
Guard well the secret of steel...


krzyszp

Cytat: Troll81 w 03 Lipiec 2016, 18:55
Już masuję ludków z UWr. Mam nadzieję że niedługo będą tego efekty. Ale na razie Urlop 
Ty mnie tu cały świat atakuj, nawet na urlopie potrafisz wysłać 30 maili w 8 minut ;)
XD

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

goofyx

Cytat: krzyszp w 03 Lipiec 2016, 19:21
Cytat: Troll81 w 03 Lipiec 2016, 18:55
Już masuję ludków z UWr. Mam nadzieję że niedługo będą tego efekty. Ale na razie Urlop 
Ty mnie tu cały świat atakuj, nawet na urlopie potrafisz wysłać 30 maili w 8 minut ;)
XD
dokładnie.
bo po urlopie będzie wysyłał 100 maili/8min  :ahoy:

SzaMoT_🏓

 :p_arr:  ;)
A mi się marzy serwerownia tabletów ...

>>> SKB@P VPS Składkowa inicjatywa dla wsparcia mocy obliczeniowej dla projektów <<<
>>> Obecnie liczone projekty - statystyki <<<


>>> Donate SKB@P VPS <<< >>> Badge by chr80♂°🛰� <<<
Rozpowszechnianie bez zgody autora surowo zabronione!, tylko osoby wspierające

Ufol

Czemu goofyxowe aplikacje nie karmią próbkami? Jego projekt mógłby pełnić rolę prezentacyjną, że tak powiem, zachęcającą. Oto dowód, że gcc funkcjonuje i jest gotowe do przyjęcia na pokład nowego boincowego projektu.
Wnioskuję, iż
https://boinc.drugdiscoveryathome.com
to kompletnie odrębna inicjatywa, czy tak?