Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Polish National Team

Zaczęty przez Grzegorz R. Granowski, 14 Czerwiec 2017, 13:13

Grzegorz R. Granowski

Drodzy Kamraci - zespół PNT raczej dogorywa i liczy już niewiele osób   https://boincstats.com/en/stats/-5/user/list/12/0/32642090

może warto by zagadać Kolegów czyby nie zmieniali żaglów i nie dołączyli do naszej łajby....


pozdrawiam

tito

Ja mam raczej nadzieję, że wezmą dupę w troki i nas zaskoczą.
Lepiej dla BOINC, Polski i rywalizacji.

Zaś odnośnie Ich transferu - myślę, że jeśli zechcą, to przyjdą, zaś my Ich powitamy z otwartymi ramionami.

necavi

@GRG tito ma rację, komu będzie po drodze B@P to przyjdzie tu, adres znany. Tak było z nami z zwijaj.pl oficjalnie nie było jednomyślności na łączenie (ach te warunki itd.) a po czasie prawie wszyscy przydreptaliśmy tu i krzywda nam się nie dzieje :p_arr:

Cyfron

Też myślę, że kto będzie chciał, to przyjdzie do nas. W końcu niektórzy od nas specjalnie odeszli aby założyć tamten zespół - nie ma co ich nękać :)

Grzegorz R. Granowski


andy101fah

#5
Koledzy z PNT również zaczęli prace górnicze. Kopalnie monero kuszą, a sprzęt mają potężny. Wcale im się nie dziwię. Inwestuje się w potężne jednostki, w koparki ASIC do projektu bitcoinutopia. Warto coś z tego mieć. Samo życie.
Widzę po sobie. Jeżeli i tak komp chodzi 24/7 to odpalona kopalnia na bardziej egzotycznych kryptowalutach przy 1 tylko grafice rx 480 i I7 2600k przy codziennym używaniu kompa typu muzyka, internet, filmy gry typu settlersonline daje ok 3 $ dziennie.
330 zł miesięcznie za nic. 1 grafika i 1 procesor. Teraz rozumiecie dlaczego nigdzie nie można kupić grafik typu rx 480 lub rx 580. Jeżeli na platformie boinc powstaną projekty typu bitcoinutopia z możliwością częściowego współudziału w generowanych zyskach będzie to rewolucyjne podejście do obliczeń rozproszonych.
Warto czekać na rozwój projektów typu http://pool.gridcomputingcenter.org/#. Jeżeli będzie możliwość procentowego udziału w danym projekcie boinc wraz z częściowym własnym zyskiem wielu wróci
Mamy naszego własnego wizjonera w Teamie. Jeżeli zostanie stworzony projekt łączący możliwości bitcoinutopia z pool.gridcomputingcenter.org będzie to wspaniały wkład w rozwój idei boinc. Namacalne korzyści z udzielania własnej mocy obliczeniowej na potrzeby projektów przekonują bezpośrednio.

Dario666

Czy http://pool.gridcomputingcenter.org/# już działa, czy to tylko betatesty?

Jakoś nic nie mogę na forum znaleźć na ten temat.