Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

GeForce RTX 2070/2080(Ti)

Zaczęty przez matszpk, 20 Sierpień 2018, 22:47

matszpk

cześć. ponieważ jeszcze nie ma o tym wątku to dodaję. chcę, żeby ktoś np.: wystawił swoją opinię co myśli o tym całej technologii RTX razem z tymi tensorami. Także, byłoby dobrze się zastanowić do czego można by np.: te całe tensor cores wykorzystać w naszym przypadku. można też wogóle cokolwiek napisać o tych nowych kartach co się o nich myśli.
Wg mnie NVIDIA dodała te całe tensor core głównie dla raytracingu a konkretnie jako narzędzi do postprocesingu (denoising i itp). ale chyba nie tylko do tego można te potęzne tensor core wykorzystać. co o tym myślicie?

kva.pl

Za dwa dni bede je mial w redakcji prawdopodobnie. Sprawdze o ile jakikolwiek projekt bedzie na nich chcial juz dzialac. Co do wykorzystania tych tensorow to watpie, one maja mocno ograniczone zastosowania.

tito

Swego czasu do adminów GPUGrida NVIdia przysłała Titana z tensorami (ile to było temu? rok?). Od tego czasu nie widziałem żadnej wzmianki na temat aplikacji pod tensory.
Czas pokażę. Jak dla mnie specyfikacja nie robi wrażenia i sądzę, że dla nas te karty nie będą miały zastosowania.
No i oczywiście jest kwestia ceny.  |-?

Tomislaw

Ciekawy artykuł z rekomendacją nie kupować o świeżo wypuszczonych kartach  RTX.



tito

@Kain
I jak? Przyszły do redakcji?

kva.pl


PoznanskaPyra

I jakieś nowiny na temat RTX? Czy nie chcesz dodawać ze względu na NDA :P
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

kva.pl

Nic nie moge powiedziec   :wth:

PoznanskaPyra

Tak myślałem, swego czasu robiłem testy i znam te klimaty.  :p_arr:
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970