Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (4. edycja)

Zaczęty przez tito, 07 Maj 2019, 19:39

tito

Ja muszę kupić bardzo dużo piwa, aby dobić do tych 70%...  :parrrty:

Grzegorz R. Granowski

Szanowni Panowie ... gdybyście usłużyli ... i zaopiniowali ... ' Pewną Koncepcję ' Debiutu białych ... proszę, może ... zastosowana ... taktyczność potencjalności ... pozwoli ... na 'Debiutowanie polskie' ...

seredcznie ... Grzegorz Roman Granowski ... ...

Tomislaw

Pierwsza próbka Covid-19 Foldinga policzona. Czekam na kolejne...



tito

GPUGrid coś w sprawie robi - info na głównej.

Pantarhei

Rosetta liczy się teraz w całości na GPU?
Włączyłem ją i widzę w CPU-Z że procesor spokojnie na połowię prędkości, a tylko karta graficzna przełączyła się z intelowskiej na AMD.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

tito


Pantarhei

No to dziwne zjawisko.... Nie liczę niczego innego, a działa ta karta "gameingowa" no i procesor na pół gwizdka choć rzeczywiście 4 zadania się liczą.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

tito

Rosetta nie ma również optymalizacji dla SSE itp więc i obciążenie jest małe.
Zaś GPU - nie zacząłeś liczyć Foldinga?

Pantarhei

To skoro ta rosetta to taka sierota to może nie jest to -wbrew pozorom- wcale wartościowy projekt?

A to zacznę tego Foldinga....
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Pantarhei

W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Tomislaw




Pantarhei

Dzięki.

Zalogowałem się i otworzyło mi się to w przeglądarce (to tak działa? ). Mam od godziny i nie pobrało żadnej próbki.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Tomislaw

Mi wczoraj cały dzień nic nie wysłało ( w logach miałem, że nie ma zadań na moja konfigurację sprzętową). W nocy pobrało i do teraz cały czas coś mieli. Serwer sam Ci coś podeśle jak będzie miał. Tak to rozumiem.



Pantarhei

W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Pantarhei

No i się doczekałem. Wiatraczek w lapku ryknął i... wyłączyło komputer :) Chyba jednak nie dla mnie Folding :)
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Grzegorz R. Granowski

Panowie szczerego ... próbowałem zainicjować ... promowanie postu ze strony głównej na ... https://www.facebook.com/BerkeleyOpenInfrastructureforNetworkComputing/ ... ale FB odpowiedział, że boincatpoland.org narusza standardy ...

promowanie posta ... za np. 50 złotych miało skłonić ... Potencjalnych, nowych Wolontariuszy ... do trwałego zaangażowania się w BOINca ... proszę, wyjaśnijcie Panowie dlaczego ... strona boincatpoland.org ... narusza standardy ... FB ...

serdecznie, Grzegorz Roman Granowski ... ... ... !

Tomislaw

... chcą 50 zł za promowanie naukowego wolontariatu ? Dobrze zrozumiałem ?



Grzegorz R. Granowski

#577
Cytat: Tommy w 17 Marzec 2020, 17:53
... chcą 50 zł za promowanie naukowego wolontariatu ? Dobrze zrozumiałem ?

nie Szanowny Kamracie ... w tej ' okoliczności dziejowej ' ( coronavirus ) chciałem za 50 złotych ... zachęcić Potencjalnych Wolontariuszy do wspomożenia BOINCa ... jednak ... gdy chciałem wrzucić post ... fb napisało, że ... boincatpoland.org narusza standardy facebook'a ... i post z informacją nie został wyświetlony ...

serdeczności Grzegorz Roman Granowski ... 


Grzegorz R. Granowski

21 miliardów w totalu bez asic ... serdecznie, Grzegorz Roman Granowski ...

Tomislaw

Ogarnia ktoś te statystyki na Foldingu ? Ja mam ciągle "bad gateway"  :wacko:



necavi

@Tommy
Pod jakim nickiem liczysz? W teamie Poland nie widzę uczestnika Tommy Statystyki

Tomislaw

#582
Dzięki.
Zmieniłem nick na Tomislaw tak jak mam w statystykach. Będzie porządek.



necavi

No to OK, nalicza punkciszony.
BTW Jedna aktualizacja wyników i wyżej o 72 pozycje w teamie. Zazdrość :fright:

kva.pl

W zwiazku z zainstniala sytuacja odpalilem Rosette nawet na FX 8320E z szafy...

tito

A później projekty leżą, bo wszyscy się rzucają i wysysają WU...

kva.pl


tito


kva.pl

Ja wlasnie dokupilem GTXa 1660, a mialem nie inwestowac juz w tym roku  :shame:

tito

A to dopiero marzec  %)
Ja się zastanawiam, nad 1060-1660 dla Basi. Ona Collatz liczy, a tam turingi błyszczą.

kva.pl

https://www.x-kom.pl/p/485611-karta-graficzna-nvidia-pny-geforce-gtx-1660-xlr8-gaming-oc-sf-6gb-gddr5.html

Polecam. Jedna juz mam, druga dzis zamowilem. Zaskakujaco cicha i niezle smiga. Tylko jaki collatz? GPUGRID albo folding, walcz z wirusem  :whip:

andy101fah

A cóż się stało z Twoją flotą ?? Czyżby wyprawa w toku ?

kva.pl



kva.pl

A bo 2060 Super, 1660 i 1050 Ti do dzis wszystkie liczyly GPUGRID. Od dzis tylko ostatni, a pierwsze dwa wrocily do F@H. Nowy nabytek tez bedzie F@H liczyl, w poniedzialek powinien dotrzec.

andy101fah

 :p_arr: :p_arr:

Ja na razie nie mam na czym powalczyć. Ale jeszcze przyjdą tłuste czasy.

:parrrty: :parrrty:


kva.pl

No to sie zasadniczo okaze bo moje GPU sie wlasnie godzine nudzily czekajac na jakiekolwiek zadanie z F@H. Takze wracam do GPUGRID poki nie poprawia dostepnosci  :facepalm2:

necavi

Od kilku dni posucha w zadaniach gpu na f@h - przez Koronawirusa i akcje medialne - wielu się rzuciło aby ratować i pozostały tylko zadania na cpu.

Tomislaw

Można łapać Smash Childhood Cancera bo za chwilę będzie parę miesięcy przerwy.



tito