[2019.09] Głosowanie na wrzesień - wyniki Rosetta@Home - Einstein@Home

Zaczęty przez SzaMoT_🏓, 01 Sierpień 2019, 02:28

tito


SzaMoT_🏓

#41
Jestem zmuszony Rosette ograniczyć do 1 VPS'a
Aplikacja jest na tyle niestabilna na Linuxe, a w szczególności (v4.08 x86_64-pc-linux-gnu)
Na jednym dobrze liczy a na pozostałych potrafią zadania które są ustawiona na 1 godzinę ,
mielić ponad dobę, a jak się wysypią to czas pokazuje o wiele mniejszy i co zauważyłem, że nie mają checkpointów i liczą od zera.
Pozostawienie aplikacji w pamięci nic nie daje.
Kod błędu

</stderr_txt> <message> upload failure: <file_xfer_error> <file_name>rb_09_15_8414_8408_ab_t000__robetta_IGNORE_THE_REST_04_17_867293_18_0_r237806906_0
</file_name> <error_code>-161 (not found)</error_code> </file_xfer_error> </message> ]]>


Wznawiam CPU dla Einsteina - (być może uda się wyprzedzić "zakodowany" wynik przede mną. Klucz deszyfrujący zakodowanego wyniku GPU, "wypadł za burtę" :P)   :facepalm2:

>>> SKB@P VPS Składkowa inicjatywa dla wsparcia mocy obliczeniowej dla projektów <<<
>>> Obecnie liczone projekty - statystyki <<<

>>> Cel na ten rok - zdobyć kolejną gwiazdkę, poprawa kolorków


>>> Donate SKB@P VPS <<< >>> Badge by chr80♂°🛰� <<<
Rozpowszechnianie bez zgody autora surowo zabronione!, tylko osoby wspierające

apohawk

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 17 Wrzesień 2019, 13:18
Jestem zmuszony Rosette ograniczyć do 1 VPS'a
Aplikacja jest na tyle niestabilna na Linuxe, a w szczególności (v4.08 x86_64-pc-linux-gnu)
Na jednym dobrze liczy a na pozostałych potrafią zadania które są ustawiona na 1 godzinę ,
mielić ponad dobę, a jak się wysypią to czas pokazuje o wiele mniejszy i co zauważyłem, że nie mają checkpointów i liczą od zera.
Pozostawienie aplikacji w pamięci nic nie daje.
Kod błędu

</stderr_txt> <message> upload failure: <file_xfer_error> <file_name>rb_09_15_8414_8408_ab_t000__robetta_IGNORE_THE_REST_04_17_867293_18_0_r237806906_0
</file_name> <error_code>-161 (not found)</error_code> </file_xfer_error> </message> ]]>


Wznawiam CPU dla Einsteina - (być może uda się wyprzedzić "zakodowany" wynik przede mną. Klucz deszyfrujący zakodowanego wyniku GPU, "wypadł za burtę" :P)   :facepalm2:
Powiem tak, u mnie działa stabilnie :P
Tu mój linuks liczący rosettę: https://boinc.bakerlab.org/rosetta/show_host_detail.php?hostid=3288826
16 błędów na 1030 przeliczonych tasków, to tyle, co nic.
No good deed goes unpunished.

SzaMoT_🏓

Ze względu na małe zainteresowanie Projektem Miesiąca aktualizacja będzie co drugi dzień.
Odnośnie głosowania na październik, to mniej osób niż obecnie, czyżby to miał być koniec zabawy?

>>> SKB@P VPS Składkowa inicjatywa dla wsparcia mocy obliczeniowej dla projektów <<<
>>> Obecnie liczone projekty - statystyki <<<

>>> Cel na ten rok - zdobyć kolejną gwiazdkę, poprawa kolorków


>>> Donate SKB@P VPS <<< >>> Badge by chr80♂°🛰� <<<
Rozpowszechnianie bez zgody autora surowo zabronione!, tylko osoby wspierające

tito

Nie wiem, ale się wypowiem: przy obecnej frekwencji każda inicjatywa szybko umrze.  :deadman:

SzaMoT_🏓

Pewnie masz rację, ale zawsze można po cichu w zaciszu domowym zbierać punkty i badge a od czasu do czasu jakiś wyścig.
Teraz nadchodzi przesilenie jesienne.
Może jak wieczory będą dłuższe i pół metra śniegu spadnie, to więcej osób będzie on-line.

Ps. Widziałem dziś w statystykach nową osobę w WCG z niezłym wynikiem jak na start
Link do Wuprop
https://wuprop.boinc-af.org/show_user.php?userid=133692
Może by mu napisać by tą kartę 2080 TI podpiął pod PG bo widać że nie liczy na niej.
Ale to pewnie z czasem obczai

>>> SKB@P VPS Składkowa inicjatywa dla wsparcia mocy obliczeniowej dla projektów <<<
>>> Obecnie liczone projekty - statystyki <<<

>>> Cel na ten rok - zdobyć kolejną gwiazdkę, poprawa kolorków


>>> Donate SKB@P VPS <<< >>> Badge by chr80♂°🛰� <<<
Rozpowszechnianie bez zgody autora surowo zabronione!, tylko osoby wspierające

tito

No faktycznie - musiał parę dni temu zacząć liczyć.
Poczekajmy chwilę i na WCG się można odezwać proponując wizytę na forum.

SzaMoT_🏓

Dziś o północy kończymy PM na wrzesień i ruszajmy z zabawą na październik.
Juto statystki końcowe za wrzesień.
Zachęcam pozostałych do zabawy.

@GRG Ciebie też to dotyczy, tylko tym razem bez zmiany przynależności, spisany będzie stan początkowy, bez umieszczenia w statystykach.
W pierwszym miesiącu byłeś potraktowany jako BOINC Fanatyk i myślę niech tak pozostanie i nie namawiam do powrotu.

:facepalm2:

>>> SKB@P VPS Składkowa inicjatywa dla wsparcia mocy obliczeniowej dla projektów <<<
>>> Obecnie liczone projekty - statystyki <<<

>>> Cel na ten rok - zdobyć kolejną gwiazdkę, poprawa kolorków


>>> Donate SKB@P VPS <<< >>> Badge by chr80♂°🛰� <<<
Rozpowszechnianie bez zgody autora surowo zabronione!, tylko osoby wspierające

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 30 Wrzesień 2019, 18:23
Dziś o północy kończymy PM na wrzesień i ruszajmy z zabawą na październik.
Juto statystki końcowe za wrzesień.
Zachęcam pozostałych do zabawy.

@GRG Ciebie też to dotyczy, tylko tym razem bez zmiany przynależności, spisany będzie stan początkowy, bez umieszczenia w statystykach.
W pierwszym miesiącu byłeś potraktowany jako BOINC Fanatyk i myślę niech tak pozostanie i nie namawiam do powrotu.

:facepalm2:

dziękuję ... Szanowny Panie Skrzydłowy ... Grzegorz Roman Granowski ...

SzaMoT_🏓

Panie, Panowie nie pamiętam jak się zaliczało Grand Prix GPU,
Może zrobimy tak jak z CPU? Mała ilość osób
Jakieś sugestie dotyczące Grand Prix?
Na CPU już umieściłem a GPU?

Ps. Średnią z dwóch projektów się zaliczało?

>>> SKB@P VPS Składkowa inicjatywa dla wsparcia mocy obliczeniowej dla projektów <<<
>>> Obecnie liczone projekty - statystyki <<<

>>> Cel na ten rok - zdobyć kolejną gwiazdkę, poprawa kolorków


>>> Donate SKB@P VPS <<< >>> Badge by chr80♂°🛰� <<<
Rozpowszechnianie bez zgody autora surowo zabronione!, tylko osoby wspierające