Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (5. edycja)

Zaczęty przez tito, 11 Maj 2020, 14:53

tito


Grzegorz R. Granowski


tito

15 stopni na zewnątrz.
Nieco na zachód od Portugalii.

chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 22 Grudzień 2021, 21:56
15 stopni na zewnątrz.
Nieco na zachód od Portugalii.
Piękna okolica w czasach korony ci się trafiła.

tito


pszyklejony


tito

Ależ 3 mechanik się wykazał animatorstwem - bite 6 godzin gier i zabaw dla załogi. Naprawdę, takich świąt na statku nie pamiętam.

chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 24 Grudzień 2021, 23:40
Ależ 3 mechanik się wykazał animatorstwem - bite 6 godzin gier i zabaw dla załogi. Naprawdę, takich świąt na statku nie pamiętam.
Praca jest pracą, ale święta też muszą być  :p_arr:.

Grzegorz R. Granowski

Cytat: chris80uppers w 25 Grudzień 2021, 00:49
Cytat: tito w 24 Grudzień 2021, 23:40
Ależ 3 mechanik się wykazał animatorstwem - bite 6 godzin gier i zabaw dla załogi. Naprawdę, takich świąt na statku nie pamiętam.
Praca jest pracą, ale święta też muszą być  :p_arr:.

Święta, Święta ... i niedługo po Świętach ... pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 25 Grudzień 2021, 15:09
Cytat: chris80uppers w 25 Grudzień 2021, 00:49
Cytat: tito w 24 Grudzień 2021, 23:40
Ależ 3 mechanik się wykazał animatorstwem - bite 6 godzin gier i zabaw dla załogi. Naprawdę, takich świąt na statku nie pamiętam.
Praca jest pracą, ale święta też muszą być  :p_arr:.

Święta, Święta ... i niedługo po Świętach ... pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...

a wiec Radosny Świąteczny czas powoli ... się kończy ... wszystkie ręce na pokład ...

Rozwiążmy Wspólnie problem Sierpińskiego !!!

pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...

chr80♂°🛰�

No ja mam wolne w Niderlandach do 4 stycznia miało być do 10, ale to za długo. Posiedzę z rodziną, pojeździmy po większych miastach NL - najlepsze co mają do zaoferowania podczas lockdownu to coffee & thee ready to go. Pooglądamy filmy, pogramy. I poeksperymentuję z maszynami do BOINCa. W końcu mam czas na uzupełnienie drzewa genealogicznego w programie MY Family Tree - polecam. I inne zaległości. A przede wszystkim zwolnienie tempa i odpoczynek  :p_arr:

Grzegorz R. Granowski

Cytat: chris80uppers w 26 Grudzień 2021, 17:42
No ja mam wolne w Niderlandach do 4 stycznia miało być do 10, ale to za długo. Posiedzę z rodziną, pojeździmy po większych miastach NL - najlepsze co mają do zaoferowania podczas lockdownu to coffee & thee ready to go. Pooglądamy filmy, pogramy. I poeksperymentuję z maszynami do BOINCa. W końcu mam czas na uzupełnienie drzewa genealogicznego w programie MY Family Tree - polecam. I inne zaległości. A przede wszystkim zwolnienie tempa i odpoczynek  :p_arr:

:p_arr: :parrrty:

Grzegorz R. Granowski

#1052
witam ...

poświęciłem trzy lata in plus na SOB ... jak Wszyscy ... bez finda ... szkoda, teraz przerabiam poprzez 2 x 14 core ... a także 4 x 14 core dla S/Rbase 5 ...

Rozwiążmy Wspólnie Problem Sierpińskiego ... a że i całego wieku ... aktualnego Nam na to nie starczy ... a mamy i PSP, ESP, SoB oraz S/Riesel 5 ... niosę Tą Informację również w Wizytówce ...

pozdrowienia, Grzegorz Roman Granowski ...

edit : Pany, nie ma B@P na liście ... uczestników fb 2022 ... https://formula-boinc.org/admin/team_registration.py ...

chr80♂°🛰�

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 28 Grudzień 2021, 14:40
edit : Pany, nie ma B@P na liście ... uczestników fb 2022 ... https://formula-boinc.org/admin/team_registration.py ...
Może jeszcze po świętach wszyscy zabiegani?  ;)

Grzegorz R. Granowski



tito


Puma

#1057
Troszkę się  interesuję  pociągami - myślicie że można by wskrzesić te stare kotły parowe lub parowe napędzające spalaniem wodoru w cudzysłowiu agregat gdzie butla by była taka duża tam  gdzie węgiel.  :p_arr: ?

chr80♂°🛰�

#1058
Cytat: Puma w 07 Styczeń 2022, 22:00
Troszkę się  interesuję  pociągami - myślicie że można by wskrzesić te stare kotły parowe lub parowe napędzające spalaniem wodoru w cudzysłowiu agregat gdzie butla by była taka duża tam  gdzie węgiel.  :p_arr: ?
Eksperymentalnie jeżdżą takowe w kilku krajach. Wg. mnie każde państwo chce mieć dostęp do taniej energii i być niezależnym od innych oraz żeby kapitał zostawał i pracował na własnych obywateli.

https://www.youtube.com/watch?v=cm_ElqtfyCk

https://www.youtube.com/watch?v=DelKdDMjLLs

Grzegorz R. Granowski



tito



Grzegorz R. Granowski


chr80♂°🛰�


Grzegorz R. Granowski


tito


chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 09 Styczeń 2022, 20:35
Stuknęło 50 lat w WCG
50:030:20:24:53
Pięknie. Gratulacje.  :p_arr: :parrrty:

andy101fah


Grzegorz R. Granowski

Cytat: tito w 09 Styczeń 2022, 20:35
Stuknęło 50 lat w WCG
50:030:20:24:53

:arrr: :arrr:
:parrrty: :respect:

pszyklejony

Teleskop Webb prawidłowo się rozłożył, może będzie nowe Seti  :whistle:

tito


chr80♂°🛰�


sknd


andy101fah


chr80♂°🛰�

Cytat: sknd w 12 Styczeń 2022, 08:45
Wszyscy wygraliśmy na Nowym Ładzie  ;D
Mnie to nie dotyczy  XD. Idzie mi szósty rok w NL z rodziną mamy karty pobytu stałego. A syn jak skończy szkołę za trzy lata dostaje obywatelstwo.
I jak mawiają Japończycy: Sayōnara, furusato. Mnie jedynie mogą próbować ściągnąć w razie jakiejś zawieruchy-wojny.

Grzegorz R. Granowski


chr80♂°🛰�


tito


chr80♂°🛰�